Ciki lett a Pepco-s ruha?

Figyelt kérdés

Tudom, olcsó és van közte pár silányabb minőségű ruha, ennek ellenére én sokat vásárolok ott a gyerekeimnek, mert arra a 2-3 hónapra, amíg át nem növik, pont tökéletes. Annyit kibír, használtan meg úgyse tudsz eladni kb. semmit, mert mindenkinek ingyen kellene, így megmondom őszintén, játszótérre, itthonra, oviba, bölcsibe sajnálok rájuk adni márkás, drága ruhákat, mert azonnal összekoszolnak, néha el is szakítanak.

Persze, az ünneplő más.

Na most olvasom a fb-os anyukás csoportokban a ,,kibeszélő posztot", h milyen anyuka az, akinek csak pepcos cuccokban jár a gyereke?!

Nem tudtam, hogy ciki...



2017. szept. 30. 17:12
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a pepcot, itt van három is. A bajom egyelőre az vele, hogy a baba nemét nem tudom és minden vagy csak kék, vagy csak rózsaszín:) Magunknak sokat vásárolok ott, meg ha találok semlegesebb színű dolgokat, mostanában azokat is megveszem. Legutóbb átlapolós hosszú ujjú felsőket vettem fehér színben. 70 Ft/db volt. Bababoltban nem vettem semmit, mert szerintem drága, viszont annál többet turkálok, baba börzézek és fillérekért tárazok be a 9 hét múlva érkező manómnak.
2017. okt. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

27-es.

Na igen, vannak ilyenek is, sajnos én is találkoztam ezzel a fajtával.

De én azt vettem észre, hogy a másik oldalon többen állnak. Mindegy is, marad a turi. Közel van, olcsó, minőségi.

2017. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Eladni nagyon nehéz mert mindenki mindent ingyen akar. Az meg a másik hogy vigyem helybe.. külsőségben lakom de vigyem be a városba busszal kicsi gyerekkel várandósan mert neki 20 perc autóút sok. Én már inkább beviszem a helyi bizományiba, keveset kapok értük de legalább már nem én kínlódok vele. Turiba imádunk járni, szép dolgokat lehet venni, minőségi és olcsó. :)
2017. okt. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Én bölcsiben dolgozom,és 10-ből 8 gyerek pepco-s ruhában jár.Onnan tudom,hogy ha valami szép rucit látok mindig megnézem a cimkét,és általában pepco-s.Szerintem nem ciki,hanem nagyon is jó,hogy van egy olyan olcsóbb márka ami szép és divatos rucikat kínál.
2017. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!