Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szülők, akik NEM oltattátok...

Szülők, akik NEM oltattátok be MAGATOKAT (!) covid ellen! Mi az ellenérvetek az oltás ellen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy más kategóriák tele vannak fanatikus oltásellenesekkel, meg tagadókkal, így nem véletlenül ebben a kategóriában kérdezem. Itt elvileg komoly, felelősségteljes emberek vannak. Emiatt elvileg értelmes, kifejtett választ lehet kapni.

Tehát a kérdés: Kisgyerekes anyukák, apukák akik nem vették fel az oltást! Mi az oka, mivel indokoljátok? (Gyk: magatokról van szó, nem a gyerekről)


Köszi!



2021. aug. 18. 16:56
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
30-as, ezt lefordítanád emberi nyelvre?
2021. aug. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
20%

Hogy mondjam egyszerűbben? :)

A teszt csak azt mutatja ki, hogy benned van-e a vírus, de nem tudja megakadályozni, hogy lebetegítsen, ha beléd jut. Az oltás viszont pont ezt teszi: megakadályozza, hogy ledöntsön a lábadról a vírus, ha beléd jut is. Tehát ha az a cél - és az a cél, nem? -, hogy megelőzzük azt, hogy sok ember beteg legyen (értsd: kiessen a munkából, orvosi ellátásra és/vagy kórházi ápolásra szoruljon, stb.), akkor oltani kell, nem tesztelni.

2021. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
0%
33. A sok anti-vaxxer úgysem fogja ezt belátni, kár ragozni 😒
2021. aug. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
66%

#32, "megakadályozza, hogy ledöntsön a lábadról a vírus, ha beléd jut is. Tehát ha az a cél - és az a cél, nem?"


Nem. Miből gondolod hogy mindenki úgy gondolkodik mint te?

2021. aug. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
70%
#32! Nem. Mi van, ha az a cél, hogy az ember meg se fertőződjön, a járvány pedig ne terjedjen tovább? Tudod, ki az aki biztosan nem tud megfertőzni senkit? Segítek, nem az oltott, hanem, aki nem fertőzött, vagyis tesztelt negatív.
2021. aug. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
0%

""megakadályozza, hogy ledöntsön a lábadról a vírus, ha beléd jut is. Tehát ha az a cél - és az a cél, nem?"

Nem. Miből gondolod hogy mindenki úgy gondolkodik mint te?"


Tehát szerinted inkább az a cél, hogy ha valaki megfertőződik, akkor minél betegebb legyen? :-O

2021. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
32%

"Mi van, ha az a cél, hogy az ember meg se fertőződjön, a járvány pedig ne terjedjen tovább?"


Mivel cseppfertőzéssel terjed, az ember pedig társadalomban él, szinte kivédhetetlen, hogy át ne adják egymásnak a vírust.

2021. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
0%
És minél többen be vannak oltva, annál kevésbé terjed tovább.
2021. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
53%
#36, lehet valakinek az, igen. Én pl aktívan próbálom elkapni másodjára is, de nem jön össze.
2021. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
80%

38-as, ne légy láma. Attól mert be vagy oltva még elkapod!

Emberek, ez maximum tüneti kezelés! A vírus él, virul, csak (elvileg) nem veszed észre, mert vagy enyhék, vagy nincsenek tünetek. Nem beszélve arról, hogy akaratod ellenére fertőzöl meg másokat, hiszen nincsenek tüneteid.


Én másfél év alatt nem kaptam el, vagy legalábbis nem volt tünetem. Antitest teszten voltam, nulla. Akkor mitől féljek, miért oltsak? 🤔🤔🤭🤭🤭

2021. aug. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!