Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szülők, akik NEM oltattátok...

Szülők, akik NEM oltattátok be MAGATOKAT (!) covid ellen! Mi az ellenérvetek az oltás ellen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy más kategóriák tele vannak fanatikus oltásellenesekkel, meg tagadókkal, így nem véletlenül ebben a kategóriában kérdezem. Itt elvileg komoly, felelősségteljes emberek vannak. Emiatt elvileg értelmes, kifejtett választ lehet kapni.

Tehát a kérdés: Kisgyerekes anyukák, apukák akik nem vették fel az oltást! Mi az oka, mivel indokoljátok? (Gyk: magatokról van szó, nem a gyerekről)


Köszi!



2021. aug. 18. 16:56
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
69%

Mert ki tudja mi van benne, ráütöttek a hasukra és kitaláltak egy oltást.

Átestünk a víruson, senkinek nem lett komolyabb baja, nem kerültünk kórházba.

Nyáron mindig eltűnik a vírus, ősszel meg előjön. Érdekes.

2021. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
78%

Több alapbetegségem van.

Magasvérnyomás, ir, allergiás asztma. Rengeteg mindenre allergiás vagyok, köztük nem egy gyógyszerre is.

Bélgyulladással küzdők aminek nincs meg az oka.

Én így nem oltatok olyannal aminek azt se tudják milyen mellékhatásai vannak.

2021. aug. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
76%
Eleve ez a megfogalmazás is fel...assza az agyam,hogy oltás ellenesek,meg oltás tagadók.🤣A védőoltást senki nem tagadja meg,de ez a valami nem az.Konkrétan nem lett tesztelve,nem tudod hogy fog hatni rád.Ki sem jöhetett volna még csak 2023 ban.Egészségesek vagyunk,miért is kellenne beoltatni magunkat egy ismeretlen szutyokkal?!Így már érted.Amugy meg nem vagyok kísérleti patkány!
2021. aug. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
73%
Utolso vagyok.Az lemaradt hogy hülyének vagyunk nézve,aki ezt nem látja át,meg is érdemli az oltást.Miota bejött ez a covid,azota kamuznak,egyszer ezt,máskor azt mondják.Eltűnt minden betegség,csak a covid van.Hát engem elejétől fogva nem érdekel,mert egy nagy kamu.Ennyi indok elég?
2021. aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
82%
Tudom, ellentmondok magamnak, de mi oltásellenesként oltattunk. 1.5 éves ikerpárunk van és egyszerűen borzasztónak tartom, hogy sokszor már a gyereket sem látják el a kórházban, vagy egyedül maradna betegség esetén, ha a szülő nincs beoltva. Mi csak ezért oltattunk, ne akkor kelljen kapkodni. De ettől függetlenül hányok ettől a zsarolástól.
2021. aug. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
85%

Én akkor vesztettem a hitem, mikor kiderült, hogy még azt is a covidban elhunytak közé sorolják, akinek 1x pozitív volt rá a tesztje, holott teljesen más okozta a halálát. (Falunk határában történt autóbaleset és a bácsit, akit elgázoltak, koronában elhunytként tartják számon.) Innentől kezdve a járványügyi adatok se teljesen valósak.

Utána óva intettek minden kismamát/gyerekkel próbálkozót az oltástól, majd később erősen ajánlott volt, és aki nem oltatta be magát még várandósan, kikiáltották felelőtlennek, meg a gyereke életét veszélyeztetőnek. De itt említeném meg a gyerekek oltását is.

Aztán ott van az az eset, hogy vérrögöt okoznak egyes vakcinák (nem csak az astra, a johnson-é is). Hiába elenyésző azok száma, akik így vesztették életüket, és csekély rá az esély, ha a következő mondjuk egy családtagom lenne, r*hadtul nem vigasztalna.

És itt van még a védettségi kártya. Csak azért hozták be, hogy minél többen beadassák. Vagy hogy nyáron érdekes módon eltűnik a vírus, mindenki mehet mindenhova, feloldottak szinte mindent, de már harangozzák a következő hullámot, a harmadik, ismétlő oltást, meg az őszi korlátozásokat.

Ráadásul anyósom minden héten megkérdezi, hogy miért nem kaptunk még vakcinát, majd tart egy félórás hegyibeszédet róla.

De sorolhatnám még napestig is, csak már a t*köm tele, hogy másfél éve semmi másról nem szól az élet, mint a koronáról (és érdekes mód még az influenza is eltűnt). Az oltottak/oltatlanok háborúban állnak egymással, naponta van kérdés arról, hogy ki oltatta be magát, vagy hogy újra digitális oktatás lesz e.

2021. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
25%

8. Felsorolt minden összeesküvés elméletet amit csak olvasni lehet.

Emellett én egy olyannal sem találkoztam akinek bármi lett volna a menzeszével vagy koraszülött lett volna a gyerek ill. elvetélt, de olyannal aki kórházba került vagy rokona meghalt többel is.

Ki milyen információra fogékony…

2021. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
36%

16, ez nem igaz. Néztek óta nulla van nagyon kevés halott. Nekem júliusban meghalt apukám, volt covidos, aznap pont nulla halott volt.

Meghalt a kollégán, volt covidos, nulla halott volt.

Pont az utóbbi hetek bizonyítják, hogy nincs benne mindenki.


Szerinted mekkora a valószínűsége, hogy nézzék óta nem hal meg olyan, aki volt fertőzött?

2021. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
46%
Kedves 16, én meg többször írtam már itt is, hogy ismerősök pozitívak lettek. Együtt éltek a szülőkkel, akik negatívak. De mivel nekik is kellett a karantén, nem akartak bajt, a fiatalok a hétvégi házban akarták tölteni. Út közben letolta őket egy részét barom az útról. 22 és 25 évesen voltak, nincsenek a listán.
2021. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
80%
#18! Szerinted mekkora a valószínűsége, hogy nyáron, amikor lent akarják tartani a számokat, akkor csak az lesz covid fertőzött és covid halott a statisztikákban, akinek muszáj, az összes többi időben meg mindenki más is?🤔 Szerintem elég nagy.
2021. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!