Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szülők, akik NEM oltattátok...

Szülők, akik NEM oltattátok be MAGATOKAT (!) covid ellen! Mi az ellenérvetek az oltás ellen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy más kategóriák tele vannak fanatikus oltásellenesekkel, meg tagadókkal, így nem véletlenül ebben a kategóriában kérdezem. Itt elvileg komoly, felelősségteljes emberek vannak. Emiatt elvileg értelmes, kifejtett választ lehet kapni.

Tehát a kérdés: Kisgyerekes anyukák, apukák akik nem vették fel az oltást! Mi az oka, mivel indokoljátok? (Gyk: magatokról van szó, nem a gyerekről)


Köszi!



2021. aug. 18. 16:56
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
13%
20. Már megint a konteo 😂
2021. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
39%
#21! Bizony, de amennyiben nem te magad is írod a statisztikát, ugyanannyi eséllyel alaptalan, mint, hogy igaz, csak te vagy végtelenül naiv😉 De verheted a melled nyugodtan, hogy te aztán tudod a tutit, mert úgy se fog kiderülni soha, hogy melyik az igaz. Én aztán nem sajnálom tőled, ha te ettől érzed magad jól.
2021. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
12%
Nem az a végtelenül naiv aki bekajál minden baromságot amit nevenincs senkik terjesztenek? Pl. “Beoltottak szórják ránk a tüskefehérjéket és késik a mensim mert a kollégáim be vannak oltva es az kihat rám” 😂😂
2021. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
62%
Értem. Szerinted a beoltották a kollégámat és emiatt késik az Én menstruációm, és a nem biztos, hogy a kormány által kiadott statisztika tűpontosan fedi az igazságot, tök ugyanaz a kategória. Nincs miről beszélnünk, nem vagyunk egy szinten.
2021. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
77%
Idén februárban átestem a covidon, kb 3 hete nézettünk ellenanyagszintet, ami elég magas volt (magasabb mint némelyik oltottnak 🤭) szóval egyelőre biztosan nem oltakozok.Jelenleg 12 hetes kismama vagyok, terhesség alatt nem is akarok, de szülés után lehet fogok, de nem azért mert szeretnék, hanem a nyomás miatt.Pont tegnap beszéltem az egyik terhes barátnőmmel, aki elmesélte, hogy a kórházban az oltatlanokkal úgy beszélnek mint a kutyával...nagyon szomorú.
2021. aug. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
53%
Semmi ertelme se volt feltenni a kerdest, ugyanazok irnak ide is, mint a tobbihez - ami mondjuk boritekolhato is volt.
2021. aug. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
9%
Ö én egy apa vagyok! Én azért nem akarom magam beoltatni mert ebben az oltásban van egy chip amiben fémdarab van és kapcsolódik az 5g tornyokhoz. Gyerekemnek se akarok megfigyelést. Telón nem figyelik meg de chipben igen.
2021. aug. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
0%
Csuti Ramszesz fárajó
2021. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
83%

Senki nem vállal felelősséget, semmiért. Akkor miben bízzak? Kereskedelemben dolgozom, nem kaptam el igazoltan, nincs antintestem sem. Akkor mitől féljek?


Továbbá, az oltás ingyenes, a tesztek nem?! 🤔 Hogy is van ez?!

2021. aug. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
9%
Ugy, hogy az oltas ved, a tesztek nem.
2021. aug. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!