Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van itt olyan, aki beolttatta...

Van itt olyan, aki beolttatta a gyerekét a COVID-vakcinával és megbánta utólag? Vagy épp az ellenkezője?

Figyelt kérdés

A gyerekekre nézve nem emlékszem, hogy lett volna hasonló kérdés, max elvétve, (a közelmúltban biztos nem), az oltásdömping óta pedig mostmár sok idő eltelt.

Kérdésem, van olyan szülő, aki beadatta a gyerekének valamelyik COVID vakcinát, viszont az azóta eltelt időben megbánta? Ha igen, mi volt az oka?

Vagy éppen olyan, aki kezdettől fogva ellenezte hogy a gyerekeket is oltsák, később pedig végül mégis beoltatta vele? Nála mi volt az indok, vagy ami miatt meggondolta magát?

Kinél, hogy történtek a dolgok?



2022. júl. 11. 12:16
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
23%

Érdekes, az hogy lehet, hogy minden más oltást önként és dalolva beadattok a gyerekeknek meg magatoknak is, egyedül a covid oltástól rettegtek? 😃

Mert a Gödény Gyuri meg a román egyházfő azt mondta, hogy nem szabad? 😃

2022. júl. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
18%
Azt hiszik ezzel akarják bechippelninőket, sterilizálni és súlyosan megbetegíteni. Erre spec oltás nem kell, itt van rá a mobiltelefon.
2022. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
30%

Érdekes ha nincs tünet akkor lehet suli,hát mi azért sem küldtük be,mert tudtuk ha nincs is tünet lehet beteg és akkor terjesztheti. Ja értem mire kapta az antibiotikumot,DE nem adhat újabbat egyből csak mert upsz tévedett ezt is értsd meg. A doki hibázott mert egy upsz miatt nem dobálhatja a recepteket. Nálunk a háziorvos belátta elnézte,de közölte sajnos várni kell most mert túl erős a gyógyszer amit adott. Ő nem akart hibát hibára halmozni újabb gyógyszerekkel...

Doki gyógyszernél hibázott, szülő annál hogy bár tudták ők betegek,de a gyereküket azért beküldték. A vér meg nem csak az oltástól lehet, valószínűleg az oltás és a gyógyszerek együtt tették tönkre.

2022. júl. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
96%

#10! Igazad van, még mindig beugrom ezeknek a kamu kérdéseknek és normálisan válaszolok. Pedig a cél egyértelműen az oltatlanok szidása, sose hagyják abba.

Itt is rögtön, későn adatta be!🤦🏽‍♀️ Kifogás mindig van, túl korán, túl későn, ha meg meghalt, akkor is megvédte, mert oltás nélkül 2x halt volna meg. El nem tudják képzelni, hogy másnak más tapasztalata volt, mint nekik. A kérdés az volt, van-e olyan szülő, aki beadatta és megbánta. Igen, van, az az anyuka például pont ilyen. Nekem mondta el a saját kis szájával, hogy kib@szottul bánja, és ha tudta volna előre, hogy ez lesz, tuti, nem adhatja be. Nem tudom, ezen mit nem lehet felfogni. Azért nem a saját esetemet írtam, mert én 1, Nem vagyok gyerek, 2, Nem oltattam. De ha valakit nagyon érdekel, ezt is szívesen megosztom. Nem oltattam, semmi bajom nem volt, és azóta sincs. Remélem, ez már hasznos😁

#13! Nem értem, mit rugózol ezen ennyit. Leírtam már 50x, hogy szerintem is hibázott a doki. Én már jóval az 1.antibiotikum előtt kiakadtam volna, amikor nem vizsgálta meg a gyereket+ nem rendelt el tesztet, miközben covid tünetei voltak, és a padtársa kontakt volt.

Senki nem tudja, mitől volt a vér, de az már bizonyított, hogy oltásnak LEHET ilyen mellékhatása, legalább azt fogjátok fel, amit már az orvosok se vitatnak. A szülő se tudja, hogy CSAK attól lett-e, de tény, ha nem oltatott volna, ezen gondolkodnia se kéne, ezért BÁNJA.

#2

2022. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
75%
Ismerősöm gyereke oltás nélkül meghalt. Szerintem ő ezt jobban bánja mint azt hogy utó tünete lenne az oltastól... sajnos nem tudni melyik gyerek hogy küzd meg a betegséggel és ez csak akkor derül ki ha már késő, akkor meg azért lesz bűntudata amiért nem adatta be. Nálunk egy kamasznak sem lett vérzése az oltástól ellenben egy nem oltott pont így reagált,ott azzal magyarázták, hogy vannak akik kamaszkorban így reagálnak a menzeszre, ritka de elofordul és fogalmuk sincs miért. Érdemes lenne a hormonháztartást megnézetni.
2022. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
27%
Nem 3, de 2 antibiotikum kúra után nekem is volt durva vérzésem még évekkel ezelőtt, bőven a covid előtti időkből. Amikor covidos lettem, akkor is lett egy kb 4-5 hónapig tartó cikluszavarom, akkor még oltás sem volt.
2022. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
62%
#16! Senki nem mondta, hogy oltás nélkül senkinek nem lehet cikluszavara🤦🏽‍♀️ Csak azt nem értem, fordítva ezt miért nem látjátok. Minden IS a covidtól van(szerintetek), oltástól meg TUTI, nem lehet semmi. Barátnőm egyik gyereke nem volt beoltva covid ellen, mert amikor elkapta, még nem lehetett az ő korosztályát. Meggyógyult, és azonnal ment tesire, edzésre, amelynek eredménye csonthártya gyulladás lett. Na, az ilyeneken mindenki úgy csodálkozik, mintha covid nélkül soha senkivel nem történt volna ilyen. Pedig a bátyjának is volt úgy 10 évvel ezelőtt, a covidnak még híre se volt. Nekem is volt gyerekkoromban, meg még egy csomó más embernek. Egy halom más vírusnak lehet ilyen szövődménye, közben meg az összes oltott úgy tesz, mintha covid előtt semmi más betegség nem létezett volna, és azóta se létezik 🙄 Igen, a covid létezik, egy vírus, mint a másik többszáz. Aki akar oltasson ellene. Kit érdekel? Csak másokat hagyjon békén. Mint azokat, akik nem oltatnak influenza ellen, agyhártyagyulladás ellen, HPV ellen, vagy bármi más ellen, ami nem kötelező.
2022. júl. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim válasza:
15%

Huhh vannak itt bajok, és fura elképzelések az emberektől. Elsőnek is ha beteg vagy es tüneteid vannak, mit keresel az iskolában? Nem csak covidnal, úgy egyébként? Mikorra növi ki a magyar tarsadalom azt hogy ha egy gyerek beteg, akkor is menjen iskolába, nincs olyan nagy tünete. Otthon maradunk es pihenünk, valószínűleg ez az egész elkerülhető lett volna. Csak a szülő akkor magára vállalja hogy ő a felelős. Másrészt, ha egy orvos nem hajlandó megvizsgálni, haziorvost kell váltani, mivel szabad háziorvos választás van.


Igen, az oltás jó es használ, mivel itt vagyunk, senkinek nincs gyermekbénulása, nem haltunk meg szamárköhögésben, nem hullanak mint a legyek a himlotol, nem halunk bele a tetanuszba, stb. Mivel millió ember van, millió reakció van egy oltasra. Legveszélyesebb az, hogy allergiás vagy valamire!! az oltásból(lehet ez segédanyag, vagy maga az oltóanyag). És mivel oltás, beindul az immunrendszered, aminek van egy kapacitása, és egy idő után kimerül. Gondold el ha egy oltásra (ami nem harcol ellened) ennyire kimerül, mi lenne ha elsőnek virussal talalkozik, ami meg küzd is a szervezet ellen.bugyhogy akik azt állítják covid oltás miatt lettek ilyen szarul, nagyrészt baromság, van egy 0.000001% kb ami tényleg amiatt lett szarul, de nem ilyen arányban mint ahogy állítják az emberek. Legtöbbször a sajat elhanyagolt egészségi állapotuk miatt lesznek szarul...

Egy egészségügyi dolgozó...

2022. júl. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
11%

Mi oltottak vagyunk, a gyerekeink is, nem bántuk meg.

A barátnőmék is oltottak, a 2 nagyobb gyerek is (12 éven felüliek), a kicsit (8 éves) nem oltatták be, mert úgy voltak vele, hogy ez a korosztály még nem annyira fogékony a súlyosabb komplikációkra. Ezt megbanták. Februárban lettek covidosak. A kicsi kivételével mindenki megúszta egy kis orrfolyásos, hőemelkedéses tünettel. A kicsi 1 hét folyamatos, gyógyszer mellett is 39°C láz után került kórházba, mert már nem csak az ételt, de az innivalót is visszautasította. Több mint 2 hetet volt bent és azóta sem jött teljesen rendbe, poszt covidos lett. A barátnőm azt mondta, hogy lehet, hogy oltás mellett is ez lett volna, mert érzékenyebb erre a betegségre, de folyamatosan az az érzés motoszkál benne, hogy ő okozta a kicsi problémáit.

OFF: Az oltás amúgy az én ciklusomat is összezavarta, de csak az első kettő. A helyzet nagyjából 3 hónap alatt rendeződött is. Én a magam szempontjából ezt elfogadható áldozatnak tudom be.

2022. júl. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
24%

#18! Látom, van baj a szövegértessel. A gyereknek NEM volt tünete, mint ahogy egy csomó más covidos gyereknek se. Ennek ellenére a gyerekek oltásáig karanténba kellett vonulni, ha a tünetmentes(vagy fertőzött, vagy nem) gyereknek, ha az osztályban/családban/edzésen/ Mikulás ünnepségen/f@szom tudja hol, találkozott a gyerek igazolt fertőzöttel. Ezt változtatták meg az oltásokkal. Így az oltott kontakt (aki ugyanúgy vagy fertőzött, vagy nem), JÁRHATOTT iskolába. Mivel a szülők egy része pont azért oltatott, hogy ne kelljen otthon maradnia a tüneteket nem mutató (vagy fertőzött, vagy nem) gyerekének kontaktként, nyilván beküldte. Ennél magyarabbul nem tudom leírni.(Én sem értek ezzel egyet, csak én nem a szülőt, hanem a diszkriminatív szabályozást hibáztatom, ami lehetővé tette.)

A házi orvos pedig azért nem vizsgálta meg, mert nem tudott időpontot adni előbb, annyi beteg volt.

"Van egy 0,000001%, ami amiatt lesz szarul." Ja, a gyerekek közt kb. ugyanekkora arányban okoz komolyabb problémát maga a covid. Nem igazán hasonlítható össze az említett betegségekkel, mint ahogy az oltás se a kötelező oltásokkal.

2022. júl. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!