Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van itt olyan, aki beolttatta...

Van itt olyan, aki beolttatta a gyerekét a COVID-vakcinával és megbánta utólag? Vagy épp az ellenkezője?

Figyelt kérdés

A gyerekekre nézve nem emlékszem, hogy lett volna hasonló kérdés, max elvétve, (a közelmúltban biztos nem), az oltásdömping óta pedig mostmár sok idő eltelt.

Kérdésem, van olyan szülő, aki beadatta a gyerekének valamelyik COVID vakcinát, viszont az azóta eltelt időben megbánta? Ha igen, mi volt az oka?

Vagy éppen olyan, aki kezdettől fogva ellenezte hogy a gyerekeket is oltsák, később pedig végül mégis beoltatta vele? Nála mi volt az indok, vagy ami miatt meggondolta magát?

Kinél, hogy történtek a dolgok?



2022. júl. 11. 12:16
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
29%
Memt a szövegértés drága de mi így is otthon tartottuk a gyereket hogy nem volt tünete mivel így viszont fertőzött olyat aki pl nincs oltva. Az orvos is hibázott ezt is értjük,de te is értsd meg hogy ettől függetlenül nem adhatott volna neki egy újabb adag gyógyszert... neked meg a mi irányunkba nem megy a szövegértés
2022. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
27%
#21! De én elsőre is értettem. Azzal kezdtem, hogy több sebből vérzik a dolog, de fölöslegesen lovagoltok rajta, mivel nem én hoztam ezeket a döntéseket. Nem én küldtem iskolába a gyereket, nem én adtam antibiotikumot a gyereknek stb. Egy kérdésre válaszoltam. Igen, van olyan, aki megbánta, hogy beoltatta a gyereket. Ezt az anyuka személyesen nekem mondta, ez tény. Tök mindegy, hogy szerintem, vagy szerinted, vagy mások szerint meg kellene-e bánnia.
2022. júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
63%
Ha meg nem oltja be és úgy kapja el a betegséget akkor nem vérzik hanem úgy jár mint ismerősöm gyereke aki 1 év után sem érzi az ízeket. A poszt covid sem fenékig tejfel.
2022. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
82%
#23! De úgy se mindenki jár! Ezt kellene megértenetek. Tesómnak se jött vissza rendesen a szaglása, több mint egy évig, többmillió covidosnak meg el se ment🤷🏼‍♀️ Ezért kéne mindenkit békén hagyni, és rábízni, hogy Ő mit akar kockáztatni.Engem például 3 milliószor jobban zavarna a cikluszavar, mint a szaglás vesztes. Nehogy már más döntse el, hogy melyiket kockáztassam.
2022. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
10%
A cikluszavar igazoltan idővel helyre jön,a szaglás vesztés azota sem jott helyre. Ismerd el csak sima vírustagadó vagy aki itt akar fröcsögni,ezzel sincs gond csak akkor írd le őszintén és ne kerulgesd a kását.
2022. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
78%
#25! Már vártam. Hozod a formátokat. Még írd le légyszi, hogy Gödény vagy milyen hívő vagyok, akiről azt se tudom ki, itt olvastam róla, mert folyton emlegetitek. Ja, meg a chiptől is félek. Vagy a chipstől?🤔 Nem is tudom🤣 Na, ez megy nektek, az okoskodás.K.rvára nem ismersz, azt se tudod, nekem miért fontos, hogy ne legyen cikluszavarom, de azért osztod az észt. Ha egy 12 éves kisfiú lennél, még elnézhető lenne, de akkor még nem lehetnek az oldalon.
2022. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudnád mennyi minden alapja az mrns... 🤣🤣🤣
2022. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim válasza:
100%

#11 Kevesen tudják, de átlagosan egy vakcinát ÉVEKIG kell tesztelni.

Most csak a "járványra" való tekintettel, előbb elengedték.

Teljesen jogosan félhetnek az emberek tőle.

2022. júl. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
0%
Ez az oltás ugyanolyan mint a többi csak nem influenza vírus van benne hanem covid,ennyi. Ismerősöm gyereke meghalt a covidtól,szerintem ő ki tudott volna békülni egy ciklus zavarral.
2022. júl. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
#29! Pont ti jöttök mindig azzal, hogy az ismerősöm ismerőse mind kamu. Alig halt meg gyerek covidban, és kivétel nélkül mindegyiküknek súlyos alapbetegsége volt. Arra meg semmi bizonyíték nincs, hogy oltás nélkül túlélte volna, mivel rengeteg oltott is meghalt covid szövődményben. Őket miért nem védte meg?
2022. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!