Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van itt olyan, aki beolttatta...

Van itt olyan, aki beolttatta a gyerekét a COVID-vakcinával és megbánta utólag? Vagy épp az ellenkezője?

Figyelt kérdés

A gyerekekre nézve nem emlékszem, hogy lett volna hasonló kérdés, max elvétve, (a közelmúltban biztos nem), az oltásdömping óta pedig mostmár sok idő eltelt.

Kérdésem, van olyan szülő, aki beadatta a gyerekének valamelyik COVID vakcinát, viszont az azóta eltelt időben megbánta? Ha igen, mi volt az oka?

Vagy éppen olyan, aki kezdettől fogva ellenezte hogy a gyerekeket is oltsák, később pedig végül mégis beoltatta vele? Nála mi volt az indok, vagy ami miatt meggondolta magát?

Kinél, hogy történtek a dolgok?



2022. júl. 11. 12:16
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
0%
Hisztizz itt amennyit akarsz, azért van ez az oldal. De már kezd unalmas lenni.
2022. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
#31! Szerintem te hisztizel. Engem rohadtul nem érdekel, hogy te beoltatod-e magad, vagy a gyerekedet. Te okoskodsz itt nekem, miközben nem volt ilyen kérdés.
2022. júl. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
38%
A kérdés van e aki megbánta ha beadta és van aki nem ismerősöm gyereke meghalt ő biztos megbánta. A kérdésre feleltem...
2022. júl. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
#33! Igen, arra nem is reagáltam. A #32 kommentem a #31-re vonatkozott, oda is írtam.🤷🏼‍♀️
2022. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
17%

Az hogy lehet, hogy a bexsero, rota, hpv stb oltásokat meg simán beadatjátok? 😃

Görény Gyuri mit mond ezekről? Vagy ezeket megengedte? 😃

2022. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy beadattam, észkombájn? Mert te azt hallucináltad? Nem tudom ki az a Görény, nem ismerem. Ezek szerint a te haverod, ha így tudod, miket mond🤷🏼‍♀️
2022. júl. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%
Én rotát beadattam, tesóm majdnem kiszáradt tőle annak idején amikor még nem volt rá oltás.
2022. júl. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 Archduke88 ***** válasza:
22%

Tiszta vicc és szánalmas amit itt műveltek!!!


(Tisztelet a kivétel)


Fel lett téve egy kérdés, de egyeseknél ez nem is a covid oltásról szól igazán, hanem arról, hogy ki-ki a saját igazát bizonygassa!


A témához:


Az Én véleményem az, hogy a hangsúly nem csak azon van jó-e az oltás vagy sem..

A legfontosabb a szabad akarat, hogy mindenki eldönthesse akarom vagy nem akarom az oltást?

Beadassam vagy ne adassam be a családomnak és magamnak?

És bizony lehet dönteni!!

Az Én személyes véleményem, hogy ha tényleg a népirtás, sterilizálás, chipelés meg egyebek lenne a cél, azt simán megoldanák máshogy!


Simán!


Az én álláspontom, hogy nincs ilyenről szó a corona vakcinával kapcsoltaban..

Lehet teoriákat gyártani, de ha azok akik ebben kompetensek (nem szeretném megfogalmazni kikről van szó)úgy látja,hogy bizony nem kell ennyi embernek élnie a földön akkor azt majd észreveszük sajnos:((((


Akkor nem az lesz, hogy akarsz oltást a világjárvány ellen?

Becszó semmi rossz nincs benne!



Akkor nem lesz döntés........

2022. júl. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 Archduke88 ***** válasza:
100%

Nagyon remélem, hogy nem lesz ilyen!


Csak a mondanivaló megértése miatt írtam!

Amúgy addig jó ameddig ezen megy a veszekedés kinek van igaza aki oltat vagy aki nem??

Csak ne legyen háború és élhessünk békében.

2022. júl. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
64%

Néhány gondolat:


[link]


[link]


[link]


[link]



[link]


Na ennyi elég, most légy okos Domonkos!!

2022. júl. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!