Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha terhes leszek a tesóval es...

Ha terhes leszek a tesóval es visszaállok munkába egy pár hónapra és beadom bölcsibe a nagytesót, akkor maradhat vajon utána is bölcsiben, mikor már nem dolgozom?

Figyelt kérdés
2022. júl. 5. 14:51
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
37%
Maradhat, bár az életben nem értem meg minek két gyerek annak, aki már az elsőt is lepasszolja....
2022. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
73%
Persze, foglaljad a helyet más elől, aki nem tud majd visszamenni dolgozni, mert nincs hely.
2022. júl. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
44%
Igen, maradhat, a lányom csoportjában is volt ilyen kislány, és én egészen őszintén megértem. Beszokott a közösségbe, óvodába meg úgyis muszáj mennie, nagyon rossz lenne kivenni a gyereket fél évre, egy évre, amíg újra járhat óvodába.
2022. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
38%
Nálunk is tervben van a kistesó de a kislányom bölcsis már. Ha jól emlékszem azt mondta a bölcsődevezető, hogy a szülés után járhat még x ideig de utána már nem. Arra sajnos nem emlékszem, hogy meddig. Az, hogy a gyerek megy bölcsibe az nem lepasszolás kedves 1-es. Sajnos a gyed nem sokmindenre elég, még akkor sem ha valaki a max-ot kapja. Azért nekem sem mindegy, hogy 170.000-et viszek haza vagy 480.000-et. A gyerekem a bölcsiben szuperül elvan, nagyon szeret járni, szereti a gondozónőket is. Én már kevésnek éreztem magam neki egész napra. Mi elégedettek vagyunk.
2022. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a 3.gyerekem az első, aki bölcsis, mert dolgozok most heti pár órát. 2 éves, most kezdi 8-12-ig jár (a többiek is addig járnak oviba). Januárban szülök, akkor fél év lesz hátra az oviig, de jeleztem, hogy onnantól nem vinném. Arra kértek, hogy ne vegyem ki, ha csak lehet (leszámítva az első 2 hetet, akkor szokjanak összeca tesók kicsit), mert ha marad fél évet, akkor a többiekkel tud átmenni oviba összeszokott csapatként. És addigra már pont beleszokik, igénye lesz a közösségre. Én nem szeretném járatni, ha itthon vagyok, most se szívesen adom be, de kompromisszumos megoldásként abban egyeztünk meg a bölcsivel, hogy megy k-sz-cs, úgyis csak délelőtt, illetve ahogy a gyerek igénye adódik, úgy változtatunk rajta.
2022. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
17%
Akik ezt írják nem értik milyen egy csecsemőt gondozni egy dacos 2 évessel. Ugyan miért kínlódj9n anyuka pár okoskodó gyakoris miatt? Miért jobb a gyereknek ha otthon segédkezhet a hulla fáradt anyukának ahelyett hogy bölcsiben játszhatnak? Anyuka szoptatás közben nem is tudna rá figyelni... enyém néha képes 40 percig is szopizni addig a nagy ott szobrozzon?
2022. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
73%

5!


De a kérdező nem dolgozni akar, hanem otthon lenni terhesen, miközben a már meglevo gyerek bölcsiben van. Ez lepasszolas.


7!

Nincs még csecsemő. Terhes, vagy épp terhesseget tervező nő van és egy gyerek.

2022. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
13%

5!


A vezető amúgy h üléseket mondott, a már bolcsis gyereket nem lehet kitenni.

2022. júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
29%
7es, aki két gyereket akar oldja is meg ne a bölcsődével neveltesse a nagyobbat...bár sok lustanya van akinek teher a saját gyereke mert van helyette cukibb kisebb
2022. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
88%

Én megértem, hogy nehéz otthon egy csecsemővel meg egy kisgyerekkel, de gondoljatok már bele, egy csomó anyuka meg nem tud visszamenni dolgozni, mert nincs hely a bölcsikben.


Nálunk is ez van (csokos környék), anyukák tömegei otthon a kistesóval, a nagyobbik a bölcsiben, és nincs kapacitás már, sokak jelentkezését visszautasítják, év közben pl. esélytelen bekerülni.


Most ezek az anyukák mennének vissza dolgozni, hogy ne sz*ros 23 ezret kapjanak havonta, de nem tudnak, mert nincs hova rakni a gyereket. Más meg otthon van, és elveszi tőlük a lehetőséget. Ez nem normális dolog, ne haragudjatok, ha nem bírtok egy csecsemővel a nagyovbik mellett, akkor várjatok pár évet a másodikkal, de ne más szívjon már mert ti ilyen élettelenek vagytok.

2022. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!