Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha terhes leszek a tesóval es...

Ha terhes leszek a tesóval es visszaállok munkába egy pár hónapra és beadom bölcsibe a nagytesót, akkor maradhat vajon utána is bölcsiben, mikor már nem dolgozom?

Figyelt kérdés
2022. júl. 5. 14:51
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
27%
Azt komolyan csak én voltam képes kiolvasni a kérdésből, hogy DOLGOZNI MEGY, azért adja bölcsibe? Az egy dolog, hogy utána megszületik a kistesó, és otthon lesz, de addig munkába áll. Addig hova tegye a nagyot? Akassza a fogasra?
2022. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
31%

12!


Ezt a részt kérlek ertelmezd:


"...visszaállok munkába egy pár hónapra..."

PAR HONAPRA. Nyilván addig, amíg terhes nem lesz

2022. júl. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
34%
13. És? Addig hova teszi a gyereket? Vagy erkölcstelen dolog PÁR HÓNAPIG dolgozni?
2022. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
74%

7-es, talán azért, mert a bölcsi nem azért van, hogy a nagyobbik gyereket szórakoztassák, míg anyuka a kicsivel van, hanem azért, hogy más anyukák tudjanak dolgozni. Ha sok hely van a bölcsiben, akkor oké, de általában nincs.


Persze ettől még nem rakják ki a gyereket, ha egyszer már jár, de attól még dolgozni akaró anyák gyerekeitől veszi el a helyet.

2022. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
27%

14es, sajnálom hogy nem sikerült értelmezni a kérdést de segítek:


Arról szólt hogy vissza megy dolgozni gyerek bölcsiben. De akkor is bent hagyná ha terhes lesz és már nem dolgozna.


Egyszerűsítek hátha könnyebb lesz: anya otthon-gyerek bölcsiben

2022. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
81%
Nem az a baj, hogy beadja pár hónapra, míg dolgozik, hanem hogy utána nem veszi ki, mikor már otthon van, ezért nem mehet más a gyereke helyére.
2022. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
60%

Értem én, és erre írtam az elején, hogy teljesen megértem, mert ha már egyszer beszokott az a szerencsétlen gyerek, akkor kár kivenni.

Mondom ezt úgy, még mielőtt, hogy itthon voltam 1 évig az újszülöttel és a 21 hós nagytesóval, és amúgy életem leghosszabb éve volt. :D Mikor rájöttem, hogy terhes vagyok, felhívtam a bölcsit, és lemondtam a jelentkezést. DE! ha fél évvel később leszek terhes, és már dolgozom, és a nagy jól érzi magát a bölcsiben, nem biztos, hogy kiveszem. Mert egyáltalán nem biztos, hogy ez a gyerek érdeke.

2022. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
67%
Jó, 18-as, és ahhoz mit szóltál volna, ha nem tudsz visszamenni dolgozni, mert olyanok gyereke van a bölcsiben, akik amúgy otthon ülnek? Akkor is ilyen megértő lettél volna?
2022. júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
24%
Ha ő várja ki azt hogy elég idő legyen a két tesóhoz akkor ti meg ne szüljetek ha nincs elég tartalekotok ahhoz hogy 3 évig otthon legyetek a gyerekkel. Persze nem gondolom ezt így de ennyi erővel akkor ti se élvezzétek a bölcsit hisz mi az már hogy lepasszoljátok az első gyereket...nem az ő hibája ha a bölcsi nem paterolja ki ez a bölcsi hibája.mi úgy vállaltunk gyereket,hogy ha muszáj nem kell bölcsibe adni mert van elég pénzünk. Pénz nélkül nem vágtunk volna bele.
2022. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
87%

20-as, ez rendben van, nyilván a többség amúgy így vállal gyereket, mert nem szoktak gyes közben éhen halni. Csak ez itt ennél többről szól, mondok egy példát: a szomszéd gyerek decemberben született.


Mivel itt nálunk sincs elég hely a bölcsis csoportokban, így anyuka már most szeptemberben megpróbálta beiratni a gyereket, de nem vették fel (nem akarok belemenni, vajon mi alapján döntenek a gyerekek között). Ha jövő szeptemberben sem veszik fel, és az oviba sem, mivel nincs még 3 éves (és helyhiány miatt oda sem szokták), akkor decemberben lejár a gyes, nem tud visszamenni dolgozni és megszűnik a munkahelye.

2022. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!