Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha terhes leszek a tesóval es...

Ha terhes leszek a tesóval es visszaállok munkába egy pár hónapra és beadom bölcsibe a nagytesót, akkor maradhat vajon utána is bölcsiben, mikor már nem dolgozom?

Figyelt kérdés
2022. júl. 5. 14:51
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
74%
31es valóban milyen boldog lesz a gyereked hogy tudja anyu otthon van az új gyerekkel de én nem lehetek velük mert lusta eljönni értem, engem már nem szeret...
2022. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
29%
32, szerinted miért lenne boldog hogy lesz egy anyukája aki vagy szoptat vagy a császár hegét kezeli, alig tud mozogni és ahelyett hogy az oviban játszana azt nézi ahogy anyu nyögve csoszog a friss műtét miatt? Mit kezdjen ezzel, ott üljön és szobrozzon amíg szoptatok vagy pelust cserélek és közben könyörög hogy játsszak vele,de ugye a kicsit is el kell látni ezért az nem megy egyből stb. Hú mennyivel jobb ez neki mondhatom, mintha az oviban kergetőzne a barátaival.
2022. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
38%
33as, én ilyen gyerek voltam és a mai napig sérelemként él bennem hogy anya lepasszolt mikor lehettem volna vele is. Reggelente sírva könyörögtem hogy ne kelljen mennem, de kellett. Ezt sosem fogom megbocsájtani neki, az öcsémet meg gyűlölöm.
2022. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk az igaz, hogy nálunk is a babások egy része 1/2 5-kor megy a gyerekért. Én délben megyek, azok a gyerekek örjöngenek, mert nem akarnak ott aludni, és őket miért nem viszik haza, mikor a B meg a K is hazamehet. Ugye nehéz azt mondani ilyenkor, hogy hát tudod anya dolgozik, de majd siet érted, mikor a gyerek tudja, hogy nem igaz, és látja, hogy más gyerekekért jön anyuka a babakocsival.
2022. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
16%
Ez van aki ezt sérelemnek veszi felnőttként is az még nem nőtt fel és nem fogja fel milyen 2 gyereket nevelni,pláne ha a szülés nem volt zökkenőmentes és anya konkrétan szenved. Ennyi erővel én azt láttam, hogy a gyerek sír hogy neki miert kell hazamenni a másik miért maradhat. Akkor most minden gyerek maradjon bent mert ezt tapasztaltam vagy ha fordítva volt.akkor minden gyerek menjen haza csakmert egyes gyerekek e miatt sírtak? Bezzeg ha a gyerek hazamenne rájönne hogy anya nem csak neki gügyög,nem tud vele úgy játszani mint rég,nem csak róla szól a naphiszmar ottvan egy csecsemő amit 2 óránként etetni kell,esetleg még órákig sír kólika miatt és akkor a gyerek rájönne az ovi nem is volt rossz. Csak mivel eztnem látja azthiszi arról marad le ami régen is volt, amikor még csak ő volt otthon anyával,de MI FELNŐTTEK ( direkt emelem ezt ki) viszont elvileg tudjuk hogy ez nem.így megy. Aki meg aztmondja hogy neki ez így jó azt is elhiszem,nekem viszont az lesz jó ha az újszülöttre tudok figyelni amíg a kicsi oviban van és ennyi. Nem más anya fogja ezt helyettem eldönteni,mert neki értelemszerűen meg más jobb.
2022. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
32%

Na az ilyen "anyának" csak gratulálni tudok.

Akkor minek a második, ha az elsőből is sok?!


Én meg visszamennék dolgozni, de nem tudok, mert csurdig a bölcsödek ilyen lepasszolt gyerekekkel

2022. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
60%

36os miért a nagyobb gyerek akart testvért? ha nem akkor az anyuka kötelessége bármi áron őt is boldoggá tenni, nem hisztizni egy kis császár miatt(igen hiszti, nők ezrei simán megoldják).


És kit érdekel neked mi a jobb? Te akartál két gyereket? Akkor foglalkozz is mindkettővel ne játszd a hattyú halálát egy császár miatt. Az ilyen életképtelen nők miatt van rossz véleményük a férfiaknak a nőkről.


Aztán meg majd jössz ide panaszkodni jaaj miért rossz a nagyobb? Jaaj miért mondja hogy utál hiszen én úggy szeretem őt abban a két órában amit együtt töltünk...


de Persze szaporodj szülj még ötöt kel la csok meg a babaváró tudom én. Igazad van a gyereknek jobb óvódában mint egy ilyen lusta anya mellett:-) Az ilyen lustanyákat nézik le az óvónők is jogosan.


Gondolom eltartani is apuka tart el...

2022. júl. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
73%
Az kimaradt, hogy ha a gyerek bölcsis marad, és még járna a GYED, akkor nem kaphatja tovább, ha otthon van terhesen.
2022. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
33%

A kis császár azt jelenti hogy átvágnak 10 réteget. Egy komoly hasi műtét. 7 hónap után tudtam azt mondani hogy nem fáj....

Amúgy én előre egy évvel már jelentkeztem most varólistára bölcsinél,így be fog kerülni. Nem uccsó pillanatig várok. Ja és akkor dolgozni se menjek mert minek vállalok gyereket ha nem tudok 0-24-ben a seggében lenni? A gyerek nem méri fel anya igényét,nem számol azzal hogy ő újszülöttként mekkora figyelmet kapott és a kistesó is ugyanezt érdemli( mert ennyi erővel a kicsi sem kérte hogy megszülessen), ha ez a legjobb módja hogy mindenki boldog legyen akkor ez lesz az. Ezen nem változtat nálam néhány itt frocsogo ősanya... nem mindenki teheti azt meg egészségügyileg hogy mindkét gyerek otthon legyen,de ettől még nem akar gyerek nélkül élni csak mert nehezen viseli a terhességet és nem fog vele csak 2 órát tölteni( amúgy ez hogy jött ki?)Röhög a vakbelem hogy errol egy olyan oktat ki aki valószínűleg nem volt csaszaros vagy ha igen ő olcsón megúszta tehát akkor mindenkinél így van,hát rohadtul nem.

Aki haza akarja vinni azt is megértem,de én meg nem mert anyának is kiegyensúlyozottnak kell lennie.nekem ez így jó.

2022. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
90%
Az 5 válaszoló vagyok. Nos nekem 20 hónapos a gyerekem és 5 hónapja jár bölcsibe én meg dolgozni. A munkahelyemre már nagyon vártak vissza. Jól megfizetnek azért, hogy visszamentem. A főnököm tud a gyerekvállalási tervünkről. Mondtam neki, hogy a gyed extrát mindenképp ki fogjuk használni és csak azután lesz testvérke. A bölcsiben is tudnak róla, hogy szeretnénk majd és azért is lettünk felvilágosítva, hogy tudjunk róla, hogy bizonyos idő után nem mehet majd bölcsibe mivel én itthon leszek, amit mi teljesen el is fogadtunk (ezért amúgy nem is értem, hogy miért lettem lepontozva annyira, mert semmi rosszat nem írtam) de ameddig lehet és engedi a rendszer addig fog menni bölcsibe a gyerek. Bár ha szerencsénk lesz akkor nagyjából már ovis lesz, mire meglesz a testvérke úgyhogy okafogyott lesz a dolog. Azt még nem tudom, jogy egész napos lesz-e majd vagy csak fél napos. Egyébként meg ha itt valaki felteszi a kérdést, hogy jogosan várja e el az ovi, hogy a szülők elvigyék délben a gyereket, mert anya otthon van babával, akkor egyből lusta disznózzátok az óvónőket.
2022. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!