Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Miért ilyen parasztok a...

Miért ilyen parasztok a mostani dadusok?

Figyelt kérdés

Képesek azért hisztizni mert fél órával később mertem elvinni a gyerekem mint szoktam.

Elképesztőek!

Ilyenkor mitehetek?Igazgatónő? Mert nekem senki nem fogja megmondani... kik ők??

Nekik ez a munkahelyük ezért kapnak fizetést!!!


2014. márc. 21. 08:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
89%

... meg nekik is van munkaidejuk, ami utan szeretnenek hazamenni a csaladjukhoz.


ujabb 'ontudatos' szulo, aki azt hiszi neki mindent szabad. miert, te megis kinek kepzeled magad, hogy beleszolj a munkajukba? es persze, menj csak az igazgatonohoz, menj a polgarmesterhez, hadd kapjak meg a mocskok a peldas buntetesuket, ki kene rugni mindet azonnal, mert NEKED frusztralt napod volt es nem a neked 'kijaro' tisztelettel beszeltek veled, amit te elvarsz, nyilvan mert megerdemled.

2014. márc. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
88%
Mikor szoktad? Zárás után egy-két orával?
2014. márc. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
90%
Nem a dadus paraszt jelen esetben, hanem a szülő...
2014. márc. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
77%
Kedves első! Itt szerintem nem arról van szó, hogy az anyuka óvodazárás után ment fél órával, hanem csak fél órával később, mint szokott, szóval mondjuk nem fél 5-re, hanem 5-re, amikor még a dadusoknak, óvónőknek tart a munkaidejük, csak sokszor nem örülnek, hogy még van bent gyerek. Nem hiszem, hogy sok mindent lehet tenni, sok óvodában csúnyán néznek az anyukára, ha már az összevont csoportba megy érte. Az igazgatónővel, gondolom, lehet beszélni, de szerintem nincs sok értelme, akkor majd még csúnyábban néznek rád, szélsőséges esetben még az is előfordulhat, hogy a gyerek jár rosszul. Próbáld meg higgadtan megmondani a dadusnak, hogy a ti magánügyetek, hogy az óvoda nyitvatartási idején belül mikor és ki viszi haza a gyereket.
2014. márc. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 A kérdező kommentje:

Jesszum persze hogy erről van szó!

Nem zàràs utàn fél óràval mentem :O

Szépen félreértettek itt pàran engem.

2014. márc. 21. 08:46
 6/71 A kérdező kommentje:

Ha 6-ig van nyitva a bölcsi az se legyen baj ha 17:58-kor esek be!!!!

Az még bizony a munkaidejük!

Semmi közük hozzà mikor megyek a gyerekemért!

2014. márc. 21. 08:48
 7/71 anonim ***** válasza:
100%
Bár én itthon vagyok kistesóval, de nálunk 5 ig van ovi és ha hszitek ha nem 4 kor már csak egyetlen gyerek van. Ha sikerül majd újra munkába állni, 8 órás munkaidővel, ha megfeszülök sem tudok 4--ig majd odaérni, de még 1/2 5-ig sem,
2014. márc. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:

Majd fognak azok is hisztériázni.

Nem tudom.mit képzelnek magukról.

Begyepesedett öregasszonyok.

2014. márc. 21. 08:59
 9/71 anonim ***** válasza:
73%
H
2014. márc. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
44%
Persze mert te szívesen túlórázol minden nap félórát ingyen, ugye.
2014. márc. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!