Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Miért ilyen parasztok a...

Miért ilyen parasztok a mostani dadusok?

Figyelt kérdés

Képesek azért hisztizni mert fél órával később mertem elvinni a gyerekem mint szoktam.

Elképesztőek!

Ilyenkor mitehetek?Igazgatónő? Mert nekem senki nem fogja megmondani... kik ők??

Nekik ez a munkahelyük ezért kapnak fizetést!!!


2014. márc. 21. 08:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
95%

Persze, hogy egy szót sem szóltak a döbbenettől, megértem őket.

Magadról állítottál ki szegénységi bizonyítványt, bár ez eddig sem volt titok szerintem.

Kérdező, te aztán jó nagy bunkó vagy!

Kommunikálni lehet normális hangvételben is, MEGBESZÉLVE a problémát, nem pedig egyből támadólag fellépni.

Valamit jól elb*sztak a szüleid a nevelésedben gyerekkorodban.

Igazából szegény gyereked sajnálom, hogy ilyen szánalmas anyja van.

2014. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, te ritka nagy paraszt vagy :D
2014. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
84%

Már bocs, de egyrészt nem írtál a kérdésben semmi konkrétumot, a kommentekben pedig csak csepegtetted az infót.

Nem lehet esetleg, hogy azért "hisztiztek", mert a gyerek megszokta az időpontot, pl. mindig uzsonna után mész, és nem mentél? Ezért meg ő hisztizett, vagy sírt, mert nem tudta mi van? Van aki szereti a gyerekeket és azért választotta ezt a munkát, az olyan ember sajnálja a szomorú gyereket, és ezt szóvá teheti a szülőnek, hogy máskor el lehessen kerülni az ilyet. Talán ez is lehet. De ez a stílus -mindentől függetlenül- nagyon furcsa, amit képviselsz, nem is értem, mit szerettél volna a válaszolóktól.

2014. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
100%
Hablaty, nem szóltam hozzád, fogd már fel és szállj le rólam az isten szerelmére! :)
2014. márc. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
31%
Anyukának elég érdekes stílusa van,de igaza van.Van egy nyitvatartási idő,bölcsiben átlag 5 óra,oviban 6,és addig akkor jössz a gyerekért amikor...ezt nem tehetnék szóvá egyáltalán.Ha fél 4-kor elvisznek minden gyereket,és csak egy marad akiért fél 6-kor mennek,akkor sincs joguk panaszkodni.Munkaszerződésükben is benne van a 17,illetve 18 óráig tartó munkaidő.Üdv: egy 27 éves,nem paraszt dadus "néni" :)
2014. márc. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 A kérdező kommentje:
Höhh hát persze hogy igazam van. :)
2014. márc. 25. 12:17
 57/71 anonim ***** válasza:
81%
Hát persze...:) Csak még mindig nem tudjuk, hogy pontosan mi is történt és mi hangzott el. Itt anyuka nagyon meg van sértődve, talán okkal, talán nem. :)))
2014. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
81%
Kik Ők ? Akik a gyermekére vigyáznak egész nap......azt, hogy hisztiznek elég fura kifejezésnek tartom....egy kisgyermeknevelő.....és nem dadus.....:)
2014. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
77%
"A fizetését azért kapja mert a gyermekemre vigyázik !!!!" A gyermekemre vigyáz ! Így helyes .....:)
2014. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
88%

Úristen! Te mekkora tuskó vagy.

"Vigyázik" Ezen hangosan nevettem, bár inkább elkeserítő, az ilyen fokú butaság.

2014. márc. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!