Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Miért ilyen parasztok a...

Miért ilyen parasztok a mostani dadusok?

Figyelt kérdés

Képesek azért hisztizni mert fél órával később mertem elvinni a gyerekem mint szoktam.

Elképesztőek!

Ilyenkor mitehetek?Igazgatónő? Mert nekem senki nem fogja megmondani... kik ők??

Nekik ez a munkahelyük ezért kapnak fizetést!!!


2014. márc. 21. 08:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:

Hát még mindig van olyan aki nem érti :D

Inkàbb az ne is írjon :) köszi.

Utolsó! Olvasd mar el a kommentjeimet is.

2014. márc. 21. 09:04
 12/71 anonim ***** válasza:
96%

Ha 5:58-kor esel be, akkor bizony szegény pedagógus túlórázni fog.

Anya óvónő, ha fél 5-ig van a munkaideje, akkor már előtte kb. 5-10 perccel elmegy öltözni jó esetben.

Viszont ha a szülő késik és neki ott kell maradni, azt senki nem köszöni meg neki sem szóban, sem anyagiakban.

A bölcsődei gondozó nem a te rabszolgád.

Az ilyen szülők miatt készülnek ki idegileg a pedagógusok.

2014. márc. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 A kérdező kommentje:

Ó hogy k.....ra nem sajnàlom őket lesz....om.

Ők vàlasztottàk. A tegnapival meg vègképp leírtàk magukat.

2014. márc. 21. 09:21
 14/71 A kérdező kommentje:
Az ilyennek fizetést sem adnèk!!!
2014. márc. 21. 09:22
 15/71 anonim ***** válasza:
77%
Te meg a gyerekszülést választottad meg a nevelést mégis lepasszolod a bölcsibe, hogy könnyebb legyen.
2014. márc. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 A kérdező kommentje:

Valóban nem a rabszolgàm DE BIZONY A FIZETÉSÉT AZ3RT KAPJA MERT A GYEREKEMRE VIGYÁZIK!

Ha nem jó neki (?) Segítek hogy ne legyen a tovàbbiakban munkàja.

Pécs legjobb bölcsijéről írok a fene a se gondolta volna hogy ilyenek vannak ott (is).

2014. márc. 21. 09:24
 17/71 A kérdező kommentje:

De az nem 8????

Ha én beadom neki az a munkàja hogy munkaideje végéig ott legyen.

Ezen nem is veszekszek tovabb mert írhattok bàrmit!

2014. márc. 21. 09:25
 18/71 anonim ***** válasza:
100%
Keresztanyum dadusnéni(45éves) szóval nem begyepesedett öregasszony. 4 órában dolgozik, napi 6órát van bent a munkahelyén,plusz 1 óra utazgatás haza meg be. Tehát 8 órát van nem otthon a munka miatt.S mindezt 35ezerért. Egyébként az ő ovijában minden nap fél 5ig vannak a csoportban,majd mennek az ügyeletbe. Minden nap másik ovónéni,csoport az ügyeletes.Az ott lévő ovónő zárja az ovit,ő ott van 6ig. S ott van 4-5 gyerek akikért nem tudnak fél 5ig odaérni.Egyébként anyum is ebben az oviban dolgozik, s eddig még senki nempattogott,hogy miért kell ott maradni 6ig. Egyébként volt egynap múlthéten,hogy fél 7kor ott volt még egy kislány.S hivta anyum az anyukáját hogy már menne haza miért van még ott a kislány.ERre kiderült azt hitte apuka megy érte,apuka nem ment.Anyuka meg csodálkozott hogy mi az hogy nemmegy az apuka... 7re ért oda érte, pedig 6kor van vége a munkaidejüknek... Fél 8kor zárta be azvit(minden ajtót zárni,riasztózni nem 2 perc.)
2014. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok de senki rokona, keresztanyuksja nem érdekel hogy szeeeeegényeeeek mennyit dolgoznak.

Ők vàlasztottàk.

És pont.

Itt nem is erről volt szó.

2014. márc. 21. 09:32
 20/71 anonim ***** válasza:
75%
Te meg mondtam, hogy a gyereknevelést választottad mégis lepasszolod a bölcsibe, szóval te sem vagy különb. Nem tetszik a bölcsi nem kell járatni a gyereket, nem kötelező senkinek.
2014. márc. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!