Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Miért ilyen parasztok a...

Miért ilyen parasztok a mostani dadusok?

Figyelt kérdés

Képesek azért hisztizni mert fél órával később mertem elvinni a gyerekem mint szoktam.

Elképesztőek!

Ilyenkor mitehetek?Igazgatónő? Mert nekem senki nem fogja megmondani... kik ők??

Nekik ez a munkahelyük ezért kapnak fizetést!!!


2014. márc. 21. 08:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
93%
borzaszto vagy .
2014. márc. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 A kérdező kommentje:
Nekik nem testszik hogy nem 3/4 4-re mentem a lànyomért hanem csaaaak negyed 5-re. Emiatt miért vagyok borzasztó??
2014. márc. 21. 09:43
 23/71 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, te egy nagyon buta, primitív ember vagy! Vigyázik????
2014. márc. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
41%
S a szegény gyerek bemegy fél 8kor,anya nélkül van 4-fél 5ig.Az jó 8 óra.Szerinted neki nem rossz? Az már egy bő munkaidő?Te könnyen,jól érzed magad a párod nélkül a munkahelyeden? Én még itthon vagyok a kicsivel,de napjában többször felhívom a férjem,mert hiányzik hogy halljam.S a kicsid még fel se tud hívni,hogy Anya hiányzol,mikor jössz értem? Ezek a paraszt dadusnénik csak a gyerekednek szeretnének jót!:)
2014. márc. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 A kérdező kommentje:

Hàt ti tuti nem vagytok 100-asok hogy véditek őket. Remélem ti is kerültök majd ilyen helyzetbe mint én. Majd jussak eszetekbe!

SZIASZTOK!

2014. márc. 21. 10:00
 26/71 Jégtánc ***** válasza:
83%
Gondolom nem jelezted előre hogy később mész kicsit.Neked nincs meg a gondozónők telefonszáma? Lehet azért voltak nyugtalanok,mert a gyermeked állandóan azt kérdezgette hogy hol az anya,mikor jön.Jah ės kik ők? Emberek akik azért dolgoznak hogy a gyerekeknek kicsit jobb legyen.Ki vagy Te? Te xartad a spanyolviaszt? Felháborító a stílúsod,igazi buta szemellenzős emberre vall.Legközelebb jelezd előre ha késel,és akkor se gond.
2014. márc. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 Jégtánc ***** válasza:
86%
*stílus
2014. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 A kérdező kommentje:

Akkor sem ad arra okot hogy szülök elött délután megalázzanak.

Senkinek nem tűröm el!

2014. márc. 21. 10:35
 29/71 anonim ***** válasza:
92%
Akkor nekik pattogjál drága, ne itt névtelenül. Rúgass ki mindenkit, akinek nem tetszik a pofája, aztán majd ne csodálkozz ha a gyerekeddel úgy bánnak mint a kutyával! :)
2014. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 Jégtánc ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed hogy megaláztak, ma délután ha mész a gyermekért akkor okos felnőtt ember módjára beszélj a gondozónővel négyszemközt hogy te az ő reakcióját nem tartod helyesnek és legyen szíves rutinosabban kezelni ezeket a helyzeteket.Ezt normális hangnemben és választékosan is el lehet mondani.
2014. márc. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!