Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Miért ilyen parasztok a...

Miért ilyen parasztok a mostani dadusok?

Figyelt kérdés

Képesek azért hisztizni mert fél órával később mertem elvinni a gyerekem mint szoktam.

Elképesztőek!

Ilyenkor mitehetek?Igazgatónő? Mert nekem senki nem fogja megmondani... kik ők??

Nekik ez a munkahelyük ezért kapnak fizetést!!!


2014. márc. 21. 08:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ha a bölcsőde 6-ig van nyitva, az azt jelenti, hogy 6-ig lehet ott a gyerek. Ha probléma a dadusoknak a 10 perc túlóra, akkor legyen a bölcsőde hivatalos nyitvatartása 5.50-ig. Másik munkahelyen is, ha valaki 8-4-ig dolgozik, az nem azt jelenti, hogy háromnegyed 4-ig dolgozik, utána meg pakol és öltözik.
2014. márc. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 A kérdező kommentje:

Így van utolsó!

Ezt próbàlom itt a többivel megértetni!

De csak védik őket. Józan paraszt ésszel gondolkodjanak.

2014. márc. 21. 11:09
 33/71 A kérdező kommentje:
29-es! Na addig élt ... !
2014. márc. 21. 11:11
 34/71 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen egyetértek a 31-es válaszolóval. Alapvetően veled is, Kérdező, csak a stílusod egy kicsit durva, de gondolom felhergelted magad.
2014. márc. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
64%

Úristen, kérdező de szánalmas vagy!

Fogadjunk valami újgazdag vállalkozó vagy, aki semmibe nézi a kétkezi munkásokat és azt hiszi, a spanyol viaszt is neki sz*rták, a nap is érte kel fel.

Nagyon sajnálom a gyermeked, hogy ilyen "anya" jutott neki.

2014. márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
33%
De igen azt jelenti kedves 31-es! Az, hogy az intézmény meddig van nyitva, az nem egyenlő azzal, hogy meddig hagyhatod ott a gyerekedet! És igen, képzeld, a munkaidőbe beletartozik az is, hogy beér a dadus, átöltözik, előkészíti a dolgokat, majd nap végén is, hogy felmos az utolsó gyerek után, átöltözik, és kisétál az udvaron.
2014. márc. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 A kérdező kommentje:

Azt azért szeretném tisztázni hogy nem újgazdag vagy vàllalkozó vagyok

Hanem nem tűröm ha valaki ilyen formàn megsért, megalàz.

Egyszerűen dominàns személyiség vagyok.

Megmondom ha valami nem tetszik körítés nélkül.

Semmi baja az agyamnak csak se nyuszika se bológató kutya nem vagyok.

2014. márc. 21. 11:47
 38/71 anonim ***** válasza:
41%
Én tényleg nem értem a válaszadók többségét. A kérdezőnek totál igaza van, bár a stílusa hagy némi kívánnivalót. Szerintem a többség nem jókedvéből viszi a gyerekét bölcsibe, és nem azért megy akkor amikor megy érte, mert nem hiányzik a gyereke hanem mert dolga van. Ha fél ötig van bölcsi akkor akkor addig ott lehet a gyerek, és a gondozónőnek nincs köze hozzá mikor mennek érte, és az anyuka sem köteles jelezni mikor megy. Nálunk is kezdtek cirkuszolni, mert 5-ig van ovi, de 4.10-kor már csak az én gyerekem van ott. Én viszont dolgozok, segítség nincs, és nem tudok hamarabb érte menni. Én is rövid úton tisztáztam a kérdést, azóta nincs beszólogatás. Az óvónő vagy gondozónő dolga hogy vigyázzon a gyerekre amíg a munkaideje tart. Pont!
2014. márc. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 A kérdező kommentje:
Ennyi!
2014. márc. 21. 12:05
 40/71 anonim ***** válasza:
Mit takar az, hogy hisztiztek a gondozónők?
2014. márc. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!