Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit gondoltok arról ha anyuka...

Mit gondoltok arról ha anyuka 23 hósan bölcsibe (magán/családi napközibe) adja a gyerkőcöt ő meg otthon marad (nem kell visszamenjen dolgozni)?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 5. 11:47
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
15%

Gratulálok az anyukának, hogy nem a s*ggében hordja a gyerekét, engedi más gyerekek közé, emberek közé és ő is megmarad nőnek, feleségnek.

Imádom, hogy a mostani anyaszörnyek azt gondolják, hogy örökre velük marad a gyerek és majd a fiuk őket veszi feleségül a lányukkal meg együtt leszbiznek... Vagy én nem tudom...

22L

2014. ápr. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
41%
Az én fiam igényelte 2 évesen mások társaságát, de legfőképpen az volt az ok, hogy bölcsibe adtam, hogy kielegithetetlen mozgásigegenye volt, amit itt a panelban, télen, haklis szomszédokkal nem is tudtam neki biztosítani. Neki jó volt a bölcsi. Volt a teremben csúszda, lábbal hajtható autó, szaladgalhatott kedvére. Szerette. Senkinek semmi joga mások felett ítélkezni. Minden gyerek más, és minden anya más.
2014. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
60%
29!!! Budapest külkerülete, nem falu. Magasan a magyar átlag fölöttii anyagi körülmények között élnek Oriási saládi ház soknál medence szauna, házvezetönő stb. Évi több utazás stb. Tényleg nagyon elmaradottak... :-) Ez az ő döntésük, nem egynek volt már karierje amire családot alapitottak. Mint irtam külföldön sok országban nem is lehet máshogy megoldani vagy éppen nem akarják és meg engedhetik magukna, akkor ezekszerint a világon nök nagy része ilyen "szánalmas".... Itthon is sok nö maradna otthon szive szerint csak nem engedhetik meg maguknak. Attól hogy te karrierre vágysz még nem azt jelenti más is, de ettöl még nem elmaradottak és nem kell rögtön f.kázni a másikat mert ö nem úgy él ahogy te, valószinüleg sokkal tartalmasabb életet élnek mint te, hogy maradjak a te stilusodnál.... De valószinüleg csak az irigység beszél belőled..... Ha meg nem és neked fontos a karrier az a szived joga pont ugy mint másnak az hogy otthon maradjon és a családjának éljen.
2014. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
38%
A kérdező feltett egy kérdést, de ahogy olvasom nem látok olyat, hogy nyilvánított volna véleményt se pro se kontra tehát szerintem nem kellene szidni csak, mert feltett egy kérdést. Én külön szedném a mondat két felét. Az hogy 23 hósan beadja bölcsibe azzal semmi gond nincs, 2 évesen már bőven szokhat társasághoz, más emberekhez is ha nem is játszik feltétlen az összes gyerekkel, de hozzászokik egy más rendszerhez is. Ebbe semmi rosszat nem látok és mind1 hogy anyuka otthon van-e, vagy sem szerintem nincs összefüggés ilyen szempontból. Attól, hogy anyuka otthon van még lehet igénye a gyereknek a nagyobb mozgástérre. Mi pl. 4-en lakunk 49 m2-en és a gyerek legszívesebben egész nap rohangálna, játszana akkor én egész nap csak mert itthon vagyok 0-24-be legyek vele játszótéren, vagy vagy télen fizessek játszóházat, mert 1-2 óra neki nem elég..be is golyóznék. Az hogy ezalatt anyuka meg otthon van az az ő dolga. Én szeretnék minél hamarabb dolgozni anyagiak miatt is, meg egyébként is szeretek dolgozni, szeretem a társaságot és hogy megvan a család mellett a külön kis életem amihez ragaszkodok, de akinek az az élete hogy háziasszony legyen, takarítson, süssön, főzzön, és megteheti akkor csinálja.
2014. máj. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%

Semmit, az ő dolga, lehet hogy nem tud elhelyezkedni, nem olyan könnyű gyerek nélkül sem, de az is lehet hogy anyagilag megteheti hogy otthon marad.

A gyereknek viszont sokszor jót tesz a közösség, tapasztalatból mondom, mert néha már szét unja magát a szülőkkel otthon, egyre többen adják bölcsibe, oviba úgy hogy ők nem mennek dolgozni.

2014. jún. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
51%

Hát én is beadtam családi napközibe 11 hósan,mert igényelte a gyerektársaságot heti 2 nap délelőtt,én se tervezem,hogy azonnal vissza menjek dolgozni. Addig elvégzek itthon. Nem a játszótéren ülünk.

Igen,valóban külön játszanak,de figyelnek ám egymásra! Nekem pl. mutatja,hogy pisilnie/kakilnia kell,ezért kellett bilit venni. Én sose mutattam neki,egyértelműen ott tanulta (mint kiderült egy 2,5 éves barátnőjétől).

És nem drága,múlt hónapért 2.000,-Ft-ot fizettem (kb. 200 Ft-os óradíj)

Mindenhol mást tanul, utána meg úgyis vele foglalkozok..csavargunk vagy csak itthon :-D

2014. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!