Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit gondoltok arról ha anyuka...

Mit gondoltok arról ha anyuka 23 hósan bölcsibe (magán/családi napközibe) adja a gyerkőcöt ő meg otthon marad (nem kell visszamenjen dolgozni)?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 5. 11:47
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltok hogy nem masrol van szo hanem rola? Nemkell egybol a legrosszabbat belelatni a dolgokba.
2014. ápr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Honnan tudod én magamról beszélek e vagy sem?

A kérdésre válaszolj ne prédikálj az ítélkezésről.

2014. ápr. 5. 12:49
 23/36 anonim ***** válasza:
50%
Hogy nagyon helyesen teszi. Én 20 hósan adtam be a fiam (előbb akartam, mert tudtam szüksége van erre minden gyereknek, de csak akkor nyitott a bölcsi) és nem mentem vissza dolgozni, csak jóval később.
2014. ápr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
53%
Ha megteheti és a család érdeke is ezt diktálja, akkor jól teszi. Nem látom ebben mi olyan nagy bűn, ha nekik így jó, egészségükre.
2014. ápr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit gondolok? AZt, hogy az ő dolga. Mellesleg nem ismerem a részleteket, emiatt nem tudok és nem is akarok ítélkezni. A fiam kettő évesen kezdte a bölcsit. Azóta eltelt lassan 3 hónap, és baromira imádja. Jól érzi magát, sokat mesél. Az esték csak az övé. Teljesen átértékelődött az együtt töltött idő.

Mondjuk nekem vissza kellett menni dolgozni az anyagiak miatt, de ha megtehettem volna, hogy itthon maradjak, valami csak neki szóló elfoglaltságot tuti kerestem volna neki.

2014. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
A kérdés magánbölcsit/csanát ír. Azt azért megnézném, hogy tudja egy anya megfizetni, ha nem dolgozik...
2014. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Úgy hogy a férje keres annyit hogy van rá. épp ezért nem is megy vissza dolgozni, vagyunk igy egy páran itthon is de tény hogy már kevesebb az ilyen, de külöföldön még mindig sok országban az a természetes hogy anyuka nem megy dolgozni amig a gyerek egyedül nem tud jönni mennni a suliból vagy akár amig ki nem repül, de sokan egyáltalán nem is dolgoznak mert a férj megtermeti az anyagi hátteret. Pl Hollandiában nem is lehetne másképp mert délben haza kell vinni a gyereket ebédelni és 2 óra mulva vissza a délutáni órákra. Franciaországben szerdánként nincs is tanítás....

Én Mo-n belül élek olyan településen ahol a legtöbb feleség otthon van és csak családanya, háztartásbeli.

2014. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
71%

Azt, hogy nem tudom minek szült gyereket, ha csak úgy brahiból beadja bölcsibe

Az nyilván más tészta ha muszáj visszamenni dolgozni...

De ez így konkrétan lepasszolás

2014. ápr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
13%

# 27/28


Nem tudom, hogy lehet hogy ennyire vágynak a falud belüli nők csak. Elégé elmaradott egy falu lehet.

2014. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
62%
Ha meg nem magadrol beszelsz kerdezo akkor foglalkozz a gyerekeddel ahelyett hogy mas dolgaba beleutod az orrod
2014. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!