Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ma elmentem a fiamért a...

Ma elmentem a fiamért a bölcsibe, és úgy kaptam vissza, hogy a szeme aljától az egész arcán át a szája körül rá volt száradva a takony. Nem túlzok, az arca nagy részén, hatalmas, száradt takonyfoltok voltak. Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudtam szóvátenni, mert odaadta a kezembe és futott be a többi gyerekhez
2015. ápr. 2. 13:44
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

1. Gondolom elég sok gyerek van a bölcsiben, egy kisgyerek meg igen gyorsan szét tudja törölni a taknyot az arcán. Tény, hogy figyelhették volna, de örülj, hogy nem szóltak, hogy holnap csak orvosi igazolással viheted.

2. Beteg, náthás gyereket nem viszünk közösségbe!!

3. Töröld le.

És tényleg örülj neki, hogy nem tették szóvá, hogy beteg a gyerek. Mert ha több takonyfolt is van az arcán, akkor igencsak folyhat az orra, tehát nem kezdődő nátha. Valószínűleg a nap folyamán többször is letörölték neki, de egész nap nem lehet csak a te gyerekeddel foglalkozni.

2015. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
írtam már, hogyha nem vinném egy hétig, vagy ímg meg nem gyógyul teljesen, akkor ha újra vinném, ugyanúgy beteg lenne újra, mivel az ÖSSZES gyereknek nagyon folyik az orra!
2015. ápr. 2. 14:12
 13/43 anonim ***** válasza:
22%
Jósnő vagy vagy honnét tudod? Kap valami vitamint?
2015. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
54%-os mit szólogatsz be? szállj már le rólam..nagyon unatkozhatsz ha ennyire ráérsz a gép mögé bújva kötekedni te...
2015. ápr. 2. 14:14
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden gyerek náthás, akkor én ezen nem akadnék ki. Gondolom akkor ugrálhatnak eleget a gondozónők. Panaszt tenni a vezetőnél? Hát, nem tudom. Most azért tegyek panaszt, hogy a beteg gyerekem nem ugrálják körbe? Mikor ugye nem is lehetne bevinni a bölcsibe. Na mindegy. Én inkább örülnék, hogy nem szóltak, hogy beteg a gyerek. Amúgy elég szomorú, hogy minden beteg gyerek mehet nálatok bölcsibe. Én inkább ezt tenném szóvá a vezetőnél.
2015. ápr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
92%
szerintem is menj az óvodavezetőhöz! felháborító, hogy taknyos, beteg gyerekeket bevesznek!!!
2015. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
42%

Komolyan úgy gondoljátok, hogy a taknyos gyerek ne menjen oviba? A többség szept-től októberig taknyos. Nehogy azt mondjátok már, hogy ti ha "csak" taknyos otthon ültök vele? Nem dolgoztok, mert akkor oké. Én dolgozok és nem tudok 2-3-4 hónapot otthon ülni.


Tedd szóvá a gondozónőnek, ez a dolga egy 1 éves babánál.

2015. ápr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
39%
Az én fiam is folyton taknyos volt, aztán elkezdtem neki adni egy bizonyos multivitamint és azóta nincs semmi gond. Ezért kérdeztem hogy kap e vitamint, csak nem éppen arra válaszolt a kérdező.
2015. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
78%
Nos, nálunk nem veszik be azt a gyereket, akinek folyik az orra, max akkor, ha orvosi igazolás visz, hogy allergiás.
2015. ápr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
76%
Nem vinném betegen bölcsibe, akkor sem, ha más hülye szülők ezt teszik. Nem csak a többiek védelmében, de azért is, mert egy beteg egy évesnek az anyja mellett a helye.
2015. ápr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!