Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ma elmentem a fiamért a...

Ma elmentem a fiamért a bölcsibe, és úgy kaptam vissza, hogy a szeme aljától az egész arcán át a szája körül rá volt száradva a takony. Nem túlzok, az arca nagy részén, hatalmas, száradt takonyfoltok voltak. Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudtam szóvátenni, mert odaadta a kezembe és futott be a többi gyerekhez
2015. ápr. 2. 13:44
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
71%
Kedves Kérdező, el tudom képzelni, hogy egy 1 évesnek, aki náthás, mennyire lehet tele az orra és vajon mennyire kaphat szegén levegőt. Szerintem minden épeszű ember ismeri a nátha tüneteit. Ha az én 1 évesem náthás, a cumisüvegből is alig tud inni szegény, mivel ugye az orrán vesz levegőt. Alvás közben is csukott szájjal alszik, mivel ez a normális. Ha tele van az orra, mert náthás ugye, akkor mindez igen sok problémát okoz egy olyan kis emberkének, aki még nem tudja az orrát kifújni. De szerintem ehhez nem kell orvosi egyetem, hogy tudjuk, hogy az ilyen kisgyerekek nem tudnak orrt fújni, mikor esznek cumisüvegből akkor az orrukon veszik a levegőt, illetve alváskor is. Ezt sehova sem kell leírni, szerintem alap.
2015. ápr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Mindenkinek igaza van! A g.nő azért mialőtt kiadta a gyereket, azért megmoshatta volna a gyerek arcát, így nem adnék ki gyereket. Azért, mert egy anya nem viszi orvoshoz a gyereket a taknyosság miatt, a gnő lehet annyira igényes a munkájára, hogy nem adja ki ilyen külsővel. Persze azért jelezvén anyának, hogy beteg a gyerek.Ugyanakkor az is igaz, hogy ha egyedül van nem tudja olyan gyorsan törölgtni az orrát a gyereknek, hogy ne száradjon rá a gyerek arcára és a gyerekeket nem tudja egyedül hagyni, hogy a gyerek arcát lemossa. Nem csak az ő hibája ez, nincs ember. Régebben volt összekötő gnő, és sok minden könnyebb volt. Orbán Viktornál kellene kopogtatni ebben az ügyben, mert siralmas a helyzet.
2015. ápr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Kérdező, szóvátetted dolgot? MIt mondtak a gondozónők?
2015. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!