Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Most hallucinálok, vagy...

Most hallucinálok, vagy eltűnhet pelenka a bölcsiben?

Figyelt kérdés

minden gyereknek a pelenkázó felett van egy névvel ellátott kis flakkja, amibe pelust, törlőkendőt kell tenni, abból gazdálkodnak a gondozók.

minden gyermekre a neve szerinti polcról kapják a pelust(persze ezt nem szigorúan, néha megesik, ha valakinek elfogyott, és véletlen még nem pótolt, akkor egyet-egyet elvesznek másnak a helyéről)

2 csoportnak egy helységben van a pelenkázó/zuhanyzó/mosdó része, tehát ide olyan sacc 15 anyukának van bejárása, és eléggé normálisnak tűnik mindenki.

csak én pont szerdán néztem, hogy a gyerekem polcán van még vagy 8-10 db, erre másnap épphogy beviszem a gyereket már kérdezi is a gondozó, hogy hoztam e, mert nincs pelenka a gyerekem polcán...váratlanul ért a kérdés, így hirtelen annyit hebegtem csak, hogy hazarohanjak e érte azonnal, de jelezte, hogy nem, addig kölcsönöznek de holnapra vigyek..

mivel sokat hiányzott a gyerek eddig, így nincs kialakulva még rendszer hogy tudjam, pl hetente mennyi pelenkája megy el és viszonyítani tudnék.

azt tudom, hogy hétfőn kedden ebéd után hoztam el, mindkétszer otthon pelenkáztam át, kiadták totál pisisen, csere nélkül. tehát a héten nem is igen fogyhatott a polcáról a pelus, szóval olyan 80 %-os az esélye, hogy szerdán valóban volt 8-10 darab, tehát jól emlékszem és az is lehet hogy du néztem ráadásul.

csütörtök reggelre meg egy szál sincs...


ost vagy én tévedek hatalmasat, ill emlékszem totál rosszul, vagy?


2016. jan. 22. 19:32
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

nyugi, csak túlmisztifikáltam a helyzetet.

olyan rossz tapasztalatlannak lenni.

2016. jan. 22. 20:33
 12/27 anonim ***** válasza:
43%
Nem flakk, hanem fach.
2016. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk is volt ilyen.

Én Pampers bugyipelenkát viszek, ami nem 2 Ft. A fiamnak viszem, nem másnak...


Én rákérdeztem, naponta hányszor teszik tisztába, mert reggel tisztát adok rá, napközben hogy fogy el sok, amikor részben szobatiszta.

Azt mondták 2 csere van. de ettől függetlenül én itthon írom, mikor hány darabot viszek be.

2016. jan. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem lopják a bölcsis nénik a pelenkát! Mit gondoltok eladják után valahol???valószínüleg nem sporolnak vele es cserélgetik nekik, hogy ne legyenek homlokig hugyososak mert nincs kedvük átöltöztetni ha nem muszáj!
2016. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
50%
Hiába bunkóznak egyesek ,gondolom nektek sem tetszene ha lopnák a cuccaitokat.Én inkább vinnék minden nap , pont annyit amennyit elhasználhat ,mint elöre többet.Talán akkor nem tudnak ilyen nagyvonalúan "kölcsönözni".Azt meg biztos nem hagynám szó nélkül ,hogy annyira pisis a gyerek hogy már át van ázva.
2016. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

13-as vagyok.

Én nem azt mondom, hogy lopják, hanem hogy nagyon pazarolják (meg esetleg más gyerekre is adják).

Fiamon itthon nincs pelenka, bölcsiben sem kellene, ha rendesen kivinnék pisilni. De nem, inkább napi 2x cserélik rajta (vagy többször) a pelenkát.

2016. jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
51%

Neked pazarlasnak tűnik, nekik még benne van a munkaköri leirasukban, hogy x időpontokban pelenka ellenőrzés és amennyiben nedves, cserélni kell. Otthon te megvarhatod, hogy teke legyen, ő nem várhatja meg. Plusz ott van még az is, ha a gyerek épp két csere között dönt úgy, hogy neki most épp el kell végeznie a dolgát.

Továbbra is azt mondom, ha nem tetszik valami, meg kell kérdezni

2016. jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem, hogy miért estetek a kérdezőnek. Én se szívesen jótékonykodnék.

Én maximum 5-6 db pelenkát vinnék be. Megkérdezném, hogy hányszor cserélik, és bizony szóvá tenném legközelebb. ( addig én is írnám, hogy mikor vittem be, stb.)

Simán el tudom képzelni, hogy jól emlékszel, és lába kélt :)

2016. jan. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk is fix peluscsere volt a bölcsiben, napi 5x!!!, hiába nem igényelte volna még.

Így én egy idő után bentre olcsó pelust vittem, ami 1-2 órát simán kibírt.

2016. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
49%

18!


És szerinted a gondozónő viszi haza? Lehet bevinni annyi pelenkát, amennyi szerinted egy napra elég -csak akkor ne csodálkozz, ha a másik szülő akad majd ki, hogy már megint tőle kolcsonoztek a Pistikenek, mert nem volt a gyereknek több pelenkaja.

Nálunk van a családban gondozono. Rendszeresen szólnak neki a szülők, hogy túl sok pelus fogy -napi 5 kötelező csere van náluk, sok szülő viszont egész nap max 3 darabot használ. ... Persze hogy így sok nekik.

2016. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!