Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Most hallucinálok, vagy...

Most hallucinálok, vagy eltűnhet pelenka a bölcsiben?

Figyelt kérdés

minden gyereknek a pelenkázó felett van egy névvel ellátott kis flakkja, amibe pelust, törlőkendőt kell tenni, abból gazdálkodnak a gondozók.

minden gyermekre a neve szerinti polcról kapják a pelust(persze ezt nem szigorúan, néha megesik, ha valakinek elfogyott, és véletlen még nem pótolt, akkor egyet-egyet elvesznek másnak a helyéről)

2 csoportnak egy helységben van a pelenkázó/zuhanyzó/mosdó része, tehát ide olyan sacc 15 anyukának van bejárása, és eléggé normálisnak tűnik mindenki.

csak én pont szerdán néztem, hogy a gyerekem polcán van még vagy 8-10 db, erre másnap épphogy beviszem a gyereket már kérdezi is a gondozó, hogy hoztam e, mert nincs pelenka a gyerekem polcán...váratlanul ért a kérdés, így hirtelen annyit hebegtem csak, hogy hazarohanjak e érte azonnal, de jelezte, hogy nem, addig kölcsönöznek de holnapra vigyek..

mivel sokat hiányzott a gyerek eddig, így nincs kialakulva még rendszer hogy tudjam, pl hetente mennyi pelenkája megy el és viszonyítani tudnék.

azt tudom, hogy hétfőn kedden ebéd után hoztam el, mindkétszer otthon pelenkáztam át, kiadták totál pisisen, csere nélkül. tehát a héten nem is igen fogyhatott a polcáról a pelus, szóval olyan 80 %-os az esélye, hogy szerdán valóban volt 8-10 darab, tehát jól emlékszem és az is lehet hogy du néztem ráadásul.

csütörtök reggelre meg egy szál sincs...


ost vagy én tévedek hatalmasat, ill emlékszem totál rosszul, vagy?


2016. jan. 22. 19:32
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

senki nem gyanúsítja a gondozókat

én speciel a szülőkre gondoltam, hogy hazaviszik


am nekem meg pont az a gyanúm, ha nem székletel a gyerekem, akkor 13-14 óráig abban a pelusban van, amiben vittem.


hiába nem szép dolog, de szerintem a polcon a legfelső pelust megfogom jelölni.(hétfőn 15 órára megyek érte) ha abban viszem haza, akkor egyszer cseréltek.

2016. jan. 23. 20:38
 22/27 anonim ***** válasza:
És az mit fog bizonyítani? Olyan nem lehet hogy nem felülről veszi le, hanem alulról? Komolyan, sokkal több értelme lenne beszélni a gondozonovel, hidd el, k is értékelné
2016. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

beszélek majd vele

csak ugye kézenfekvő a válasz

ugyan mégis it mondhatna arra, ha kérdezem hogyan fogyott el egy napról a másikra 8-10 pelenka.

rosszul emlékszem, meg sűrűn cserélnek..

szal a választól mégis mit várjak?

2016. jan. 23. 21:16
 24/27 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem korrektebb lenne megkérdezni, hogy hányszor cserélnek pelust egy nap és hogy hány darabbal számolj naponta.

Biztosan nem hagyják rajta a gyereken fél napig a pelenkát, mert az nekik is plusz munka, ha át kell öltöztetni...


Nem értem, miért kell rögtön rosszat feltételezni azokról, akikre rábíztad a gyereked vagy ha tényleg ennyire nem bízol senkiben, akkor miért adtad közösségbe?

Mindig lesz ilyen valamilyen igazságtalanság, egyenlőtlenség, sajnos ilyen az egész rendszer...

2016. jan. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Majd írd meg,mit sikerült kiderítened!Én sem örülnék,ha a gyerekemet pisis pelusban hagynák,ráadásul még ha át is ázik,könnyen fel is fázhat.Amúgy simán el tudom képzelni,hogy van olyan szülő,aki elvesz más pelusából.Én se a legolcsóbb pelenkát veszem,de még ha azt vennék is,nem más használja el.Ha kér,mert elfogyott,szívesen adok,de senki ne szolgálja ki magát.
2016. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

rákérdeztem, hogy kb naponta mennyi pelenka fogy el, hogy mire számítsak alapon(így legalább tudják, hogy nem vakon pótolgatom az üres polcom..)

kissé pironkodva (közben el is felejtette mit akart mondani, valami más témában...)közölte, hogy ma kettő ment el(du 3-ig)de megtbeszéltük, hogy jóindulatból spórolnak vele és ez mindenkinek jó.

(nem volt képem megjelölni a legfelső pelenkát, de most jól jönne, hogy tényleg nem e csak 1 fogyott..)

2016. jan. 25. 20:28
 27/27 A kérdező kommentje:
24 sajna én alapvetően amúgy is bizalmatlan vagyok.
2016. jan. 25. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!