Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon sok...

Szerintetek is nagyon sok gyerekes viselkedésű anyuka van?

Figyelt kérdés

Fb csopikban olvasom, h félnek a vihartól. Komolyan, hány éves vagy, kettő?

Vagy ,,úristen, a gyerek szellemet lát" - na persze. Meg is magyarázza, hogy igenis 3 éves korig látják a gyerekek a szellemeket. Hát hogyne, még sok 3 éves nem is tud rendesen beszélni, akkor mégis miből szűrik le? Ok, tudom, van aki már a koreai himnuszt elénekli 3 évesen visszafelé, de azért na. Mert látott egy bácsit (mindig bácsit látnak). Persze, hogy látott bácsit: a tv-ben, mesében, meg hát ugye fantázia is van a világon.


Igeeen, nagyon sok időm van és vagy nincs gyerekem vagy ha lenne, akkor borzalmas rossz anya vagyok. :D


2019. aug. 13. 19:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
61%
Pontosan addig vettelek komolyan kérdező, amíg nem gúnyoltad ki azokat, akik félnek a vihartól. Hogy lehet benned ennyire nulla empátia?
2019. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Biztos bennem van a hiba, de a Paranormal activity volt életemben az egyetlen "horror", amit láttam, azt is a barátaim miatt néztem meg, mert ők voltak rá kíváncsiak. De tudom, ebben nem nagyon történnek durva dolgok, a többi horrorfilmhez képest. Inkább thriller talán. Mindegy. Ha valaki ilyen, hogy beképzel magának dolgokat, akkor minek néz horrort?!


A viharos dolog: nem is az a "baj", hogy fél, de minek kell minden alkalommal kiírni fb-ra, amikor odakint villámlik? Időjárásjelentés és paraközvetítés 2in1. :D

2019. aug. 18. 10:49
 23/24 anonim ***** válasza:

Velem anyáék az arachnophobia-pokiszonyt nézették meg ovisként, nem emlékszem rá, de szerintük azóta félek a pókoktól. Világéletemben nézhettem mindent, ami a tévében ment, érdekes, hogy 12 éves koromban elkezdtek tiltani ezt azt, amit korábban nézhettem(xakták mondjuk). Gondolom azért, mert addigra már nem tartották a félelmeimet, amiből egy rakás volt, felnőtted dolognak..


Szóval 12 éves kortól hiányzott az adrenalinadag, mint azoknak, akik szeretik a csípőset, pedig csípi őket, élveztem a borzongást, hisz belenőttem..jött a 8 utas a halál titokban, a kör, x akták, majd minden scifi és thriller, 18 évesen hagytam abba, mikor már nem akartam felnöttnek látszani, az utolsó ijesztő amit láttam, az valami alien előzményfilm, az ijesztő részeket leszámítva klassz volt.

2019. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mi a neve ezeknek a csoportoknak? Írjatok már egy-kettőt, én is akarok nevetni😂
2019. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!