Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért hoz össze a sors mindig...

Miért hoz össze a sors mindig olyan férfiakkal, akik félnek a gyerekvallalastól?

Figyelt kérdés

35 éves nő vagyok, 3. együttélős kapcsolat, mind hosszú, több éves. A mostani házasság is.

Első túl fiatal volt, mondta, hogy szeretne, de aztán beijedt, mikor késett, így nem erőltettem a dolgot.

Második nem bízott magában, hogy képes megteremteni a hátteret. Nem erőltettem, úgy gondolom, ez közös elhatározás kell legyen.

Férjem azt mondta szeretne, már van egy gyereke, ahol a nő csúnyán elbant vele, kb csak felcsinaltatta magát és lelepett. Most hogy már aktuális lenne, fél éve megbeszéltük, hogy jöhet, nem élvez belém szinte soha. Nyilván fél, h megint úgy jár, h az anya lelep a gyerekkel.

Szóval ő emiatt fél. Az én órám meg már durván ketyeg. Arról nem is beszélve, hogy nagyon fiatalon vágytam már gyerekre.

Úgy érzem, már nem bírom, biztos dolgoznak a hormonok is, de sokszor gondolok arra, hogy jobb lenne meghalni.

Megint egy férfi, aki atver tulajdonképpen, mert hiteget. Nagyon el vagyok keseredve...



2019. aug. 19. 20:57
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:
Igen, észrevettem. Én csak korrekt akartam lenni. És közben lehet, hogy már nem lesz gyerekem.
2019. aug. 20. 09:26
 22/60 anonim ***** válasza:
84%

Mikor kihúzza, mit mond, ha megkérdezed?


Mert gondolom rákérdezel, hogy mit gondol hogy lesz abból gyerek, ha kihúzza a farkát?


Azt mondja, hogy fél? Sajnálom, a félelem ideje lejárt, akarsz te egy gyáva férfival élni?


Mondd neki, hogy akkor csukja be a szemét közben, vagy legyél te felül, majd nem tudja kihúzni félelmében.


Akik akarnak gyereket, beszélnek róla, tervezik és próbálkoznak. A párod nem akar, és nem meri bevallani, nehogy elveszítsen.


Lehet, hogy holnapra megérik benne, és akarni fog, de már elég holnapot vártál, 3 hónapon belül élvezzen beléd, amikor készen áll, vagy ennyi volt.


Ne szégyelld, hogy gyereket akarsz, ennek a feltételével mondtál igent, szégyellje ő magát, hogy hitegetett.


Gyereket akarni normális, hazudni róla nem az

2019. aug. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
96%
Nem látom a hozzászólásaid között, hogy hány éve vagytok együtt? Én 30 éves koromba váltam el a volt férjemtől, együtt voltunk 12 évig.Nem lett gyerek, abba a kapcsolatba nem volt értelme szülni.Azt se tudtam ,hogy ismerkedjek, mert nem volt rá szükségem 12 évig:) Hagytam magamnak időt, nem mentem egyik kapcsolatból a másikba.32 évesen találkoztam a mostani férjemmel és mikor már komolynak láttuk a kapcsolatot,összeköltöztünk beszéltünk a gyerektémáról is.Ő mondta, hogy neki az előző házasságából van kettő, neki nem fontos a gyerek, igazából nagy vágyat se érez, hogy újra apává váljon, de ha már nekem nincs és szeretnék partner lesz abban, hogy anyává válhassak.Őszintén szólva szarul esett, hogy nem fogja ugyanúgy várni a közös gyerekünket mint én.Úgyhogy jegeltem 1-2 évre a témát.Mikor aztán mégis győzött a vágy az elején mondtam neki, hogy na ebből meg abból a szexből lehet baba.De mondta, hogy neki így marha frusztráló, hogy mint valami csődör akkor kell teljesítsen és a többi.Úgyhogy nem mondtam neki mikor van ,,idő".Változó ciklushosszaim voltak úgyhogy számolgathatott volna, úgyse tudta volna eltalálni.De nem is akarta.Nagyon imádja a fiúnkat.Szerintem beszélgess vele sokat, őszintén.Nem csak általánosságban, hanem az érzéseiről.Szerintem az asztalra csapkodás ebben az esetben nem működik, sőt nem is ajánlott mert csak még jobban elbizonytalanodik és még ,,feleslegesebbnek" érzi a babaprojektet, hisz már közben gondok merülnek fel.Na meg erőszakkal,zsarolással nem lehet senkit rávenni arra, hogy gyereket csináljon ha nem akar.Illetve lehetni lehet ,de az megint a bizalom rovására megy és ha amúgy szereted is a párod, őt sem akarod elveszíteni, akkor olyan megoldás kell amibe a kapcsolatotok megerősödik bizalmi szinten.Ja és nem, ne sajnálgasd magad, az érkező hozzászólásaidból süt az önsajnálat, nem segít.Ne idegeneknek mond el az érzéseidet, hanem a párodnak, őszintén, kendőzetlenül és mindenféle harag nélkül.Sokkal többre fogsz menni így mint bárhogy máshogy.Ha meg az őszinteség se segít válni kell.Nyilván egyre nehezebb helyzetben leszel, mert ha te olyan típus vagy mint én akkor nem fogsz 2-3 hét után gyereket akarni bárkitől még akkor sem ha nagyon ketyeg a biológiai órád.5 voltam ezt is lehet nyugodtan lepontozni:D
2019. aug. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
67%

És mennyi igaz abból, hogy a nő csúnyán elbánt vele, szerinted? Azért ezt a mesét kételyekkel fogadnám... elég kevés nő játszik kapcsolatosat, hogy utána egyedülálló anyává válljon, mert az a szíve vágya. Előbb hiszem el, hogy szar volt a kapcsolatuk, és azért volt kénytelen dobbantani a nő.

Itt nem a faszid van átbªszva, hanem te. De nagyon.

2019. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:

23

Megvolt,többször megosztottam vele őszintén a gondolataimat, érzéseimet, tudja, hogy mennyire fáj, hogy így alakult, és nagyon szeretnék. Azt mondta, ő is szeretné. Azt is elmondtam, hogy csak ha mindketten akarjuk. Ő mondta, hogy jó.

De mégis, hogy gondolja, hogy a saját házastársát atveri, hogy azt hiszi, ezt így eljatszhatja, hogy kibekkeli tulajdonképpen, megvezet?!Visszaél a bizalmammal, döntést hoz a testem, na és a lelkem felett?! Hülyének néz folyamatosan tulajdonképpen.

2019. aug. 20. 16:51
 26/60 A kérdező kommentje:

24

Ketelyekkel fogadtam, amit tudok, az alapján elkepzelheto, hogy tényleg így volt. Szakvéleményt is olvastam, stb.

2019. aug. 20. 16:57
 27/60 A kérdező kommentje:

22

Épp ezt mondtam neki én is, hogy úgy állítja be, mintha én lennék a szemét, hogy azt mondtam, hogy gyereket akarok, miközben gyereket akarok.

Arra hivatkozik, hogy nem tud elelvezni, egy pózban csak, de úgy meg fáj a dereka... :/

2019. aug. 20. 17:02
 28/60 anonim ***** válasza:
11%
Tévedésbe vagy.A saját teste meg lelke fölött hoz döntést.Neki is joga van eldönteni, hogy elélvez e beléd vagy sem, mert az meg az ő spermája.Ha már annyira azon lovagolsz, hogy a te tested meg lelked.Még mindig nem írtad, hogy mennyi ideje vagytok együtt.Ahogy csak és kizárólag ő hibás, a te görcsös AKAROM,ÁTVÁGTÁL dolgaid meg biztos a kifejezetten vágykeltőek a számára, sőt meghozzák a kedvét a gyerekcsinálásra.Nem védem a pasit, de te nem szereted.Ilyen szar kapcsolatba meg amibe semmi érzelem nincs ,se bizalom se semmi minek a gyerek? Csak mert te akarod?Hol gondolsz a gyerekre aki majd egy ilyen xar kapcsolatot lát normálisnak, hol a gyerek lelke ha elváltok(sokat nem jósolok nektek) és még sorolhatnám.Ebben a történetbe nem csak te vagy..Viszont te úgy rá vagy pörögve a történetre hogy minden más le van xarva :) Sok sikert neked.
2019. aug. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
67%

De mégis mit szeretnél? Tök egyértelmű, hogy nem lehet vele leülni megbeszélni, mert úgyis csak hazudik egyet, következménye nincsen.

Most őszinte és nyers leszek. Ha jól nézel ki, magabiztos vagy hamar találsz magadnak valakit, aki még talán akar gyereket. Bele kell húzni.

2019. aug. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:

28

Nyilván nem így kezdtük. Bő másfél éve vagyunk együtt, ő "rohant" az elején, bemutatás családnak, mindent együtt, stb, stb. És azt mondta, szeretne. Megbeszéltük, hogy jöhet. Ez volt több, mint fél éve. Azóta egyszer-egyszer élvezett belém, persze véletlenül sem jókor.

Ha megkerdezem, hogy nem szeretne, azt mondja de igen. De közben a tettei nem ezt mutatják. Ergo hazudik. És azt gondolja, ez így rendben van. Hogy megvezet. És ezek szerint szted is rendben van.

Pedig lehetne azt mondani, hogy nem szeretne. Csak neki így kényelmes. Azt gondolja, megvezet így ki tudja meddig. És szted ez korrekt... Gratulálok!

Dönthet a saját teste, lelke, élete felől. De hagyja meg nekem is, hogy döntsek a sajatomrol.

2019. aug. 20. 17:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!