Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért hoz össze a sors mindig...

Miért hoz össze a sors mindig olyan férfiakkal, akik félnek a gyerekvallalastól?

Figyelt kérdés

35 éves nő vagyok, 3. együttélős kapcsolat, mind hosszú, több éves. A mostani házasság is.

Első túl fiatal volt, mondta, hogy szeretne, de aztán beijedt, mikor késett, így nem erőltettem a dolgot.

Második nem bízott magában, hogy képes megteremteni a hátteret. Nem erőltettem, úgy gondolom, ez közös elhatározás kell legyen.

Férjem azt mondta szeretne, már van egy gyereke, ahol a nő csúnyán elbant vele, kb csak felcsinaltatta magát és lelepett. Most hogy már aktuális lenne, fél éve megbeszéltük, hogy jöhet, nem élvez belém szinte soha. Nyilván fél, h megint úgy jár, h az anya lelep a gyerekkel.

Szóval ő emiatt fél. Az én órám meg már durván ketyeg. Arról nem is beszélve, hogy nagyon fiatalon vágytam már gyerekre.

Úgy érzem, már nem bírom, biztos dolgoznak a hormonok is, de sokszor gondolok arra, hogy jobb lenne meghalni.

Megint egy férfi, aki atver tulajdonképpen, mert hiteget. Nagyon el vagyok keseredve...



2019. aug. 19. 20:57
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
57%
Másfél éve ismeritek egymást, ennyi idő alatt összeházasodtatok és rájöttél (szerinted) hogy átvágott.Mi sem egyszerűbb mint másfél év után elválni.Nincsenek évek alatt összegyűjtött vagyonok, nincsen gyerek, nincs rengeteg évtizednyi emlék.Ilyen kapcsolatból kilépni a legkönnyebb.
2019. szept. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta dűlőre jutni a férjeddel?
2020. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 A kérdező kommentje:

Hát változott a helyzet. Szeptemberben írtam ugye, hogy már a szex is ritkább lett, nem emlékszem pontosan hogyan, de akkor borult a bili, akkor is azt mondta, hogy ő szeretne, stb. Más miatt volt egy nagy veszekedesunk, ami miatt eljöttem tőle. És elengedtem a dolgot, nem hogy a gyerekben, a kapcsolatban is bizonytalan lettem. Csak ő járt hozzám, minden nap, sokat utazott, hogy együtt legyünk. Én meg kivartam.

Aztán november 1-jén megtudtam róla vmit, kamuzott, kidobtam. 1 hétig nem is találkoztunk. Aztán sok sok beszélgetés. Bekules. És azóta ő teper. Figyeli, hogy jókor legyünk együtt, kérdezi, többször belém élvez, sokat beszél a gyerekről.

Mondja rendszeresen azt is, menjünk Tapolcara, a Reprodukciós Intézetbe.

Állítólag nagyon rossz volt neki az az egy hét nélkülem. Ő olyan ember, hogy mindig, minden nap velem lenne.

Huhh furcsa volt így összefoglalni, nem egyszerű a kapcsolatunk. Nem tudom, kívülről hogyan látszik....

2020. jan. 13. 11:28
 54/60 anonim ***** válasza:
100%

#50 valaszolo vagyok

Kerdezo, nagyon orulok, hogy minden jol alakult vegul. Szerintem most addig usd a vasat amig meleg. Ne halogasd az idopont kerest, menjetek minel elobb! Majd ird meg, amint sikerul a baba! :)

2020. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett veled, kérdező?
2023. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:
De furcsa volt ezt visszaolvasni. Ott még nem tudtam, milyen hosszú út vár ránk... Meddőségi kezelések, sikertelen inszemináció, lombik, vetélés, és most 6 hónapos terhes vagyok. Remélem, ősszel kezemben tarthatom a babámat. :) Nagyon régóta vágyom erre!
2023. jún. 30. 21:10
 57/60 anonim ***** válasza:
100%

Örömmel olvasom, hogy teljesülni látszik a vágyad! 🙂

Azt megkérdezhetem még, hogy mi miatt kellett inszem és lombik?

Végül lombikbabátok lett?

2023. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 A kérdező kommentje:

Hát végül annak ellenére, hogy az arcomba vágta, hogy biztos velem van gond, nála volt probléma.

Lombikos, bár nem szeretem ezt a kifejezést, lombikosok mi voltunk, ő meg a babánk. :) Nem szeretném őt megpecsételni ezzel!

2023. jún. 30. 21:24
 59/60 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem megpecsételés, max. azzal, hogy mindent megtettetek azért, hogy ő lehessen nektek. :)

Boldog babázást kívánok nektek, megírhatnád, ha megszületett! :)


Egy 9,5 hónapos kisfiú anyukája

2023. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 A kérdező kommentje:

Rendben, remélem, nem felejtem el.

Minden jót kívánok! :)

2023. júl. 1. 07:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!