Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért hoz össze a sors mindig...

Miért hoz össze a sors mindig olyan férfiakkal, akik félnek a gyerekvallalastól?

Figyelt kérdés

35 éves nő vagyok, 3. együttélős kapcsolat, mind hosszú, több éves. A mostani házasság is.

Első túl fiatal volt, mondta, hogy szeretne, de aztán beijedt, mikor késett, így nem erőltettem a dolgot.

Második nem bízott magában, hogy képes megteremteni a hátteret. Nem erőltettem, úgy gondolom, ez közös elhatározás kell legyen.

Férjem azt mondta szeretne, már van egy gyereke, ahol a nő csúnyán elbant vele, kb csak felcsinaltatta magát és lelepett. Most hogy már aktuális lenne, fél éve megbeszéltük, hogy jöhet, nem élvez belém szinte soha. Nyilván fél, h megint úgy jár, h az anya lelep a gyerekkel.

Szóval ő emiatt fél. Az én órám meg már durván ketyeg. Arról nem is beszélve, hogy nagyon fiatalon vágytam már gyerekre.

Úgy érzem, már nem bírom, biztos dolgoznak a hormonok is, de sokszor gondolok arra, hogy jobb lenne meghalni.

Megint egy férfi, aki atver tulajdonképpen, mert hiteget. Nagyon el vagyok keseredve...



2019. aug. 19. 20:57
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem az is baj, hogy te csak apàt keresel egy gyereknek és nem a párjaiddal akartál gyereket..


Én is hamar szerettem volna, a férjemmel hamar lettünk egy pár.

9,5 évet vártam, míg megérett a dolog benne is.

2019. aug. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
63%

Utolsó, a kérdező az eddigi párjai gyerekvállalási szándékára épp eleget várt már.


Huszonévesen könnyű várni..


A fodrászom 10 évet várt egy pasira, majd utána szült az első szembejövő gazdag pasinak, aki gumi nélkül akart szexelni, még együtt vannak, bár borzasztó a kapcsolatuk.


A kérdező is várna 10 évet, ha lenne neki annyi, de már sok pasival eljátszotta a várakozást, most erre a pasira is várt már, és semmi..

2019. aug. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
33%

Az is durva, hogy 35 évesen ennyi eszed van, hogy itt beszéled ki a férjedet.

Nőjj már fel, és ültesd le az uradat, egy komoly beszélgetésre. Tisztázd le, hogy nem vagy fiatal, szeretnél szülni. Ha ő továbbra sem akar, mert ilyen olyan indokokkal jön, akkor válj el. Ha meg akar, csak kell még egy kis idő, akkor kaphat, de tűzzetek ki egy végső határidőt. Nem értem, mi a nehéz ebben, egy házasságban.

2019. aug. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
21%

"Úgy érzem, már nem bírom, biztos dolgoznak a hormonok is, de sokszor gondolok arra, hogy jobb lenne meghalni"


Pszichiátriai eset vagy.

2019. aug. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó: megtörtént, nem egyszer, akkor meghallgatom, hogy de akar, stb stb, hiszek, bízom, majd újra koppanok, hogy megint atvert, és látom, hogy nem is akarja igazán. Nem olyan egyszerű ez.

De most már látom, hogy ezek nem véletlenek, tudatosan ver át, olyan emberrel meg nem lehetek együtt, aki nem tisztel és hülyének néz.

Csak nem értem, miért kell ezt a férfiaknak állandóan eljatsszani. Akkor mondja azt, h nem akar, nem egymást keressük.

A legbantobb az egészben, hogy azt azért elvarja, hogy elfogadjam és szeressem a lányát.

Nem csak apát kerestem. Akkor eljátszottam volna, amit az exe.

Így jár egy nő, ha tisztességes és megértő.

2019. aug. 20. 08:47
 16/60 A kérdező kommentje:
Nagyon szerettem volna fiatalon anya lenni, nagy családra vágytam, és ez már nem valósulhat meg. Ezt iszonyat nehéz feldolgozni. Igen, valószínűleg csak segítséggel lehet. Aki nem volt ebben, az ezt nem érti.
2019. aug. 20. 08:50
 17/60 anonim ***** válasza:
22%
Ne haragudj hogy ezt írom de szerintem túl pörgöd. Persze, részben érthető a korod miatt is, viszont lehet ez a férjednek ijesztő. Miért nem csak élvezitek az életet? Nem kell neki elmondani hogy na mostanában vagyok termékeny, és te se kövesd. Sokkal jobb ha kicsit elengeded ezt a dolgot és eljártok randizni, finomakat enni és sokat nevettek. Egy idő után biztos vagyok benne hogy a férjed is sokkal nyitottabb lesz a baba témában, de ha férfi lennék és mondjuk félnék a gyerekvállalástól engem megijesztene ha a feleségem ezzel traktálna.
2019. aug. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
86%

Ha sokszor beszéltél már vele, és úgy érzed csak hiteget, akkor válj el.

De ilyen idősen nem lesz könnyű találni egy férfit aki rögtön csinál is gyereket majd neked.

2019. aug. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:

Sokat eljarunk, utazunk és élvezzük az életet. Mi megbeszéltük, hogy jöhet a baba, azt gondoltam ez azt jelenti, hogy mindketten szeretnénk. Ugyanis ezt állította. Ezzel szemben azóta csak szavakkal akarja, tettekkel nem. Ha ő is vágyna rá, miért ne lehetne megbeszelni, hogy mikor a legeselyesebb? Tudnia kell neki is.

Gondoltam én, csak közben világossá vált számomra, hogy ő nem akarja.

2019. aug. 20. 09:17
 20/60 anonim ***** válasza:
30%
Hiába tud róla, látod hogy élesben inkább kiszáll.
2019. aug. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!