Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért hoz össze a sors mindig...

Miért hoz össze a sors mindig olyan férfiakkal, akik félnek a gyerekvallalastól?

Figyelt kérdés

35 éves nő vagyok, 3. együttélős kapcsolat, mind hosszú, több éves. A mostani házasság is.

Első túl fiatal volt, mondta, hogy szeretne, de aztán beijedt, mikor késett, így nem erőltettem a dolgot.

Második nem bízott magában, hogy képes megteremteni a hátteret. Nem erőltettem, úgy gondolom, ez közös elhatározás kell legyen.

Férjem azt mondta szeretne, már van egy gyereke, ahol a nő csúnyán elbant vele, kb csak felcsinaltatta magát és lelepett. Most hogy már aktuális lenne, fél éve megbeszéltük, hogy jöhet, nem élvez belém szinte soha. Nyilván fél, h megint úgy jár, h az anya lelep a gyerekkel.

Szóval ő emiatt fél. Az én órám meg már durván ketyeg. Arról nem is beszélve, hogy nagyon fiatalon vágytam már gyerekre.

Úgy érzem, már nem bírom, biztos dolgoznak a hormonok is, de sokszor gondolok arra, hogy jobb lenne meghalni.

Megint egy férfi, aki atver tulajdonképpen, mert hiteget. Nagyon el vagyok keseredve...



2019. aug. 19. 20:57
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
33%

Bazzeg, arra hivatkozik, hogy nem tud elélvezni csak úgy, ha kiveszi szexnél?


Tegyél róla, hogy menjen neki, ha pedig beteg, menjetek lombikprogramra, jöhet a mesterséges megtermékenyítés!


Aki akar gyereket, de nem tud összehozni, az bizony más úton hozza össze!


Eldöntheti a pasi is, hogy akar e gyereket, de ha erről hazudik és a valódi döntését titkolja, akkor szemét, ott kell hagyni.


A gyerekcsinálás 35 felett már nem megy könnyen, beszélni kell róla, a pasinak attól álljon fel, hogy végre teljesülhet az álma és gyereke lehet, ami saját bevallása szerint az ő álma is..

2019. aug. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:

31

Te férfi vagy?

Igen, egyetértek. Múltkor szóba is hoztam a mestersegest, emiatt. Erre olyat mondott, hogy egyből csomagoltam volna szívem szerint... Azt mondta, oké, benne van, jobb is, legalább kiderül, nekem! milyen bajom van, hisz ő pár éve csinált már egy gyereket, akár teherbe is eshettem volna, hisz már vagy 5x belém élvezett. Nyilván vele nincs baj....

Akkor nagyon eldurrant az agyam, el kellett mennem itthonról. És nagyon gondolkodtam, hogy mi legyen. Talán nem kellett volna maradnom.

2019. aug. 20. 18:13
 33/60 A kérdező kommentje:
Csak ezt nem tudom, hogy működik. Mert valószínűleg úgy nincs baj. Lehetne. Csak fizikailag. Valaki tudja esetleg?
2019. aug. 20. 18:14
 34/60 anonim ***** válasza:
100%
Meddig nyűglődsz még? Válj el. Nem csodálom, ha másfél év után nem akar még gyereket csinálni.
2019. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
65%
Nem tud elmenni csak ha kikapja előtte? Ezt te el is hiszed?
2019. aug. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
78%
Jah, te vagy az aki kiírta, hogy gyereket akarnak, de a pasija csak úgy tud elmenni, ha kiveszi??
2019. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 A kérdező kommentje:
Én ilyet nem írtam. Hogy akkor tud csak elmenni, ha kikapja. Nem kikapja, kiveszi és még utána is idő, míg elmegy.
2019. aug. 20. 19:11
 38/60 A kérdező kommentje:

36

Nem.Ezt a szorit nem ismerem.

2019. aug. 20. 19:11
 39/60 anonim ***** válasza:
67%
És te elhiszed, hogy nem tud punciba menni?!
2019. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 A kérdező kommentje:

Nehezen megy el alapból. Egy pózban tud, abban is nehezen. Van ilyen.

Elején azt gondoltam, hogy meleg, de olvastam hasonló esetekről. Franc tudja. Azt nem látom rajta, hogy nehezen tartja vissza.

2019. aug. 20. 19:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!