Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti megpróbálnátok 47 évesen,...

Ti megpróbálnátok 47 évesen, hogy lombikkal lehetne e babátok?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy alakult, hogy most találtam egy nálam jóval fiatalabb férfit, akinek nincs még gyereke, de szerelmesek vagyunk, ő 38 éves, én még benne lennék egy közös gyermekben, de már nincs időm, tehát csak a lombik jöhet szóba. Megpróbálnátok?
2019. nov. 3. 23:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Ennyi idősen anyám már nagymama volt. Ne vicceljünk már.
2019. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
67%
Nem!!!
2019. nov. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:
Van egy nagyobb lányom is, ő 25 éves.
2019. nov. 3. 23:46
 4/66 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Ennyi idősen nem gyaloggalopp a terhesség és a szülés. Ha nem úgy alakul a kísérlet, és teszem azt, elhal a magzat, akkor mi lesz? Gondolod, hogy visszakapod a lombik árát? Van pár milliód kísérletezgetni? Az se garancia, hogy elsőre sikerül, és nem hónapokig, évekig tartó küzdelem.
2019. nov. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
33%
Nem. És aztán amelyik 38 évesnek nincs gyereke, az biztosan nem él-hal a kicsikért. Biztosan volt már szerelmes, mégsem akart egyik nővel sem belevágni, ennek pedig oka van.
2019. nov. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó!Elég rosszindulatú vagy.Az eszedbe sem jut,hogy lehet nem találta meg az igazit?
2019. nov. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
64%

Én már nem vállalnék és nem is próbálkoznék, semmiképp teljesen kizárt szerelem ide vagy oda, de ez én vagyok...hogy te hogy érzed azt csak te tudhatod, bár te sem vagy elég biztos magadban/magatokban, ha itt tartasz 'közvéleménykutatást'...mert akkor mennétek és csinálnátok és az orvoson kívűl nem kérdeznétek másokat🙊


Próbálok nem bántóan fogalmazni, mert a kor egy állapot és én is leszek ennyi szóval...nagymama korban vagy a lányodnak kellene unokát szülnie 'neked' nem pedig neked szülnöd kistestvért a lányodnak...


Az idő nagyon megszépíti az emlékeket nem biztos, hogy úgy emlékszünk a kisbabás/totyogós/kisgyermekes időre, ahogy volt...

2019. nov. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
26%
Lombikkal nem biztos, de ha egészséges ciklusaid lennének lombik nélkül spontán teherbeesni, akkor persze tartsátok meg. Lombik akkor kell ha nem működik valami jól nálad.
2019. nov. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
27%
Nálam a nagymama kor az 60-nál kezdődik kb,ennek ellenére gyerekhez már túl idős vagy,sőt a pasid is az.
2019. nov. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
54%

#9: A 60 lassan már dédi. 25 éves a kérdező lánya, ennyi idősen már sok nőnek van gyereke.



Hiába hiszi magát most minden középkorú fiatalnak, (40 vagyok én is), ettől még 50 éves kor felé az a normális, ha nagymama, és nem kismama.

Sok 50 felettit ismerek, aki hirtelen robbant le. Hiába volt 40-45 évesen sportos, fiatalos, jött egy betegség, és 50 évesen örül, hogy menni tud.

Egy kisgyerek után meg futni kell, de gyorsan ám! Fizikailag is megterhelő egy pici gyerek. Az első években az esti kelések, aztán a dackorszak, emelgetni, futni, kúszni-mászni, ellátni.

Egy tinivel már komoly generációs szakadék lenne. A 16 éves gyerekem szerint már 40 évesen is egy vaskalapos őskövület vagyok. Mit gondolna egy 65 évesről??

Nem véletlenül jelzi azt a természet, hogy most már késő a babához.

Ezt meg gondolom a 38 éves férfi is átgondolta, mikor egy 47 éves nővel összejött. Ha akarna még gyereket, akkor egy 30 körülí párt keresett volna.

2019. nov. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!