Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti megpróbálnátok 47 évesen,...

Ti megpróbálnátok 47 évesen, hogy lombikkal lehetne e babátok?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy alakult, hogy most találtam egy nálam jóval fiatalabb férfit, akinek nincs még gyereke, de szerelmesek vagyunk, ő 38 éves, én még benne lennék egy közös gyermekben, de már nincs időm, tehát csak a lombik jöhet szóba. Megpróbálnátok?
2019. nov. 3. 23:25
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:
Sajnos valóban megcsúztunk, de most találtunk egymásra pár éve, már 10 éve elváltam
2019. nov. 4. 16:54
 32/66 anonim ***** válasza:
60%

[link]


És egyikük gyereke vagy a gyerekével való kapcsolata sem értéktelenebb azoknál, akik itt fröcsögnek. Sok betokosodott van...

2019. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:
Nem is olyan ritka mint gondolná az ember.
2019. nov. 4. 18:40
 34/66 anonim ***** válasza:
52%

Igen!

Aki ilyenkor a 5iket szüli az nem gond ugye?

2019. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
58%
Fujj de rosszindulatukak!
2019. nov. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom a lombik akkor kell, ha nem jó a petevezeték, kevés az apánál a spermiumszám, vagy nem elég jók a petesejtek. És lombiknál nagyobb lesz az esélye az ikreknek.

Azért párodat is vizsgálják ki mindenképp, mert van hogy a férfinél van a gond az idősebb pároknál, és akkor tényleg segítene a lombik.

2019. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 A kérdező kommentje:
Igazad van viszont nekünk időnk sincs sok
2019. nov. 4. 23:20
 38/66 anonim ***** válasza:
33%
Ez nem rosszindulat, csak vannak akik a realitás talaján maradnak. És neeeem, "külföldön" sem ez a szokás, nem tudom ezt ki találta ki. Persze van rá példa, de akkor sem ez az általános. Figyelj, lelked rajta, úgyis azt csinálsz, amit jónak látsz, de azért, mert a többség nem ért ezzel egyet, még nem biztos, hogy a "mindenki hü[ye)" kártyát kell lobogtatni! Elhiszem, hogy fiatalos vagy, meg hogy most jött el a nagy szerelem. De én személy szerint akkor sem vállalnám be.
2019. nov. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
55%

#34, de, az is gond.

Kérdező: Oké, hogy nem érzed magad idősnek. Elhiszem. De majd amikor 10 éves lesz a gyerek, te meg közel 60, akkor másképp fogod gondolni. Vagy amikor a gyerek 18, te meg 70hez közelítesz (ha még élsz jó esetben), akkor is másképp gondolod majd. A gyerekre gondolj, ne legyél önző. Senkinek nem lenne ez jó. A férfi agyával meg nincs minden teljesen rendben, ha mindig is az idősek jöttek be neki. Anyjával milyen viszonyban van? Én nem alapoznék erre egy gyereket. Rózsaszín felhő meg minden, de 50hez közel tisztábban kéne már látnod a dolgokat.


A válaszolóknak meg üzenném, hogy senki se “fuj de rosszindulatú”, szimplán egy független véleményt írunk. Nekünk teljesen mindegy, hogy szül-e vagy sem, pont leszarom, de a véleményünket kérdezte, tehát elmondjuk.

2019. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
32%

Személy szerint azért nem vállalnád be, mert nem vagy fiatalos, és nem most jött a nagy szerelem. Végül ez volt a kérdés bevállalnád e, és válaszoltál hogy nem, és ezzel semmi baj nincs is. Akik meg nagymamáznak, az én anyukám pl 76 éves korában is nagymama lett a hugom révén.

A másik akik azt mondják a kérdező lánya szüljön... ne azért szüljön a kérdező lánya mert a kérdező gyereket szeretne a szerelmétől, és akkor a lánya szüljön gyorsan. Az a lánya élete. Fiús anyák pl aztán várhatják hogy 47 éves korukban majd unokázzanak. Átlagos esetben. Nem kötelező mindenkinek ugyanakkor szülni, és nem kell irigykedni a másik boldogságára, ha ő máskor fog szülni. Én a lombikot a stimuláció miatt nem biztos hogy bevállaltam volna, mert barátnőm mesélte hogy megterhelő. De van akinek meg simán ment.

2019. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!