Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti megpróbálnátok 47 évesen,...

Ti megpróbálnátok 47 évesen, hogy lombikkal lehetne e babátok?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy alakult, hogy most találtam egy nálam jóval fiatalabb férfit, akinek nincs még gyereke, de szerelmesek vagyunk, ő 38 éves, én még benne lennék egy közös gyermekben, de már nincs időm, tehát csak a lombik jöhet szóba. Megpróbálnátok?
2019. nov. 3. 23:25
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
67%
Én nem lennék benne. Azért, mert most találtál egy aktuális szerelmet éppen, már rögtön gyerek? Mi van, ha pár hét, hónap után vége? Ennyi idősen már illene tudni, hogy gyerekkel nem fogsz bebiztosítani egy kapcsolatot egy életre, pláne azok után, hogy a lányod apjával sem vagy már együtt. Jóformán alig ismered az apa jelöltet. Ne legyél meggondolatlan, mert most a rózsaszín köd hatására nagyon annak tűnsz. Tudom, hogy ez a vélemény most nem tetszik sem neked, sem másoknak, de vakon nem érdemes az ajtónak csapódni.
2019. nov. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
43%
úgy látszik de csak kisebbségi asszonyságok írnak, akik már 30 éves korukban úgy kivannak hogy a halálukat várják. Hát elárulom, más körökben sorra születnek egészséges gyerekek 40 fölött is, ha nem is első gyerekek. Nem kellene a saját körötökből általánosítani...Elhiszem hogy ti 30 fölött a hamut is mamunak mondjátok, klimaxoltok és elhízottak vagytok, és egyetlen gondotok milyen tortát süssetek az unokának, ogy meglátogasson annak ellenére hogy elviselhetetlen hárpiák vagytok, akit a 10. lányotok szült 20 éves korotokban, de elárulom hogy nem minden ember egyforma....
2019. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
65%
22, te se azért vártál a szüléssel 46 éves korodig, hogy diplomákat gyűjts meg karriert építs, hanem mert nem találtál férfit, aki elviselte a rasstista pofádat.
2019. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
19%

Ha adottak a feltételek, te pedig egészséges és fiatalos vagy és azt tartod, hogy bizonyos szűrővizsgálatok ilyen esetben kiemelt jelentőséggel bírnak, akkor igen. Én megpróbálnám a helyedben. Nem vagy idős, egyáltalán nem, de az tény, hogy kevesebb fog a időtök fog jutni együtt, kevesebb, mint aki pl. 27 évesen szül (tegyük fel, hogy minden rendben veled és 100plusz évig fogsz élni - legyen így! -, de akkor is, érted). A 40-en túli szülők gyakran gondolnak erre és félnek tőle, viszont én sok olyan emberkét ismerek, akit későn vállaltak a szüleik, na ők, a "gyerekek" viszont sosem problémáztak ezen. Úgyis azon fogsz lenni, hogy mindent megadj neki, hiszen így kevesebb időbe kell belegyömöszölni sok élményt, ami a gyereknek jó lesz. :) Szomszédasszonyom 46 évesen szült (bár nem lombikkal, hanem természetesen és nem tervezetten), gyönyörű és egészséges kislánya van. Egy másik ismerősöm pedig 48 évesen. Ő sokáig azt sem fogta fel, hogy terhes, azt hitte, hogy azért nem jött meg neki, mert elkezdődött nála a klimax, a hasát pedig hízásra fogta, valami 5 hónaposan került orvoshoz, de ő is csodaszép, egészséges kislánynak adott életet. Mindkét esetben hihetetlenül megfiatalodtak egyébként a szülők. Ugye akkor már ott van egy hatalmas motiváció, hogy na, őt fel kell nevelni, nem hagyhatod el magad, elkezdesz méginkább figyelni az egészségre, fitt és friss maradni. Ez tök jó szerintem. Egyébként csodás a biológia, sok tanulmány szól már arról, hogy mennyire alkalmazkodik ahhoz, hogy mostanában kitolódik a gyerekszülés, már egyáltalán nem tartják az orvosok sem olyan ördögtől való dolognak, mint régen.

Akárhogy döntesz, mindent jót nektek! :)

2019. nov. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
55%

Felejtsd el, mama, a természet pontosan tudja, hogy mikor kell abbahagyni. A szervezeted már rég nincs felkészülve ilyesmire.

A pasi meg dehogy szerelmes, elkattant az agya, majd helyrejön. Ez a realitás. Sajnálom, de el kell fogadni, hogy megöregedtél, a “leendő” gyerek érdekében is.

2019. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
11%

Nem


Semmiképp

2019. nov. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
0%
Meg, hát !
2019. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


Egy ideje együtt vagyunk már, 2 éve, pont mivel kikellett ismernem most jött el az a pont mikor lehetne. Sajnos ő is úgy tűnik most találta meg az igazit és mindig idősebb nőkre bukott, előző is 40 volt neki mikor ő 34 éves volt,vannak ilyen férfiak, nekünk így jó. Csak szomorú vagyok, szeretett volna egy gyermeket, és lehet ezt nem fogom tudni megadni

2019. nov. 4. 15:38
 29/66 A kérdező kommentje:

Köszönöm az üzenetet. Spontán módon már próbáltuk, fél éve vagyunk rajt az ügyön, sürget az idő ez a probléma.

nagyon fiatalos vagyok, legtöbbször 35nek néznek. Sportolok, nem érzem magam idősnek

2019. nov. 4. 15:42
 30/66 anonim ***** válasza:
33%
Nem is vagy idős. Ne hallgass azokra, akik itt mamáznak. Külföldön ez teljesen elfogadott és normális.
2019. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!