Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti megpróbálnátok 47 évesen,...

Ti megpróbálnátok 47 évesen, hogy lombikkal lehetne e babátok?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy alakult, hogy most találtam egy nálam jóval fiatalabb férfit, akinek nincs még gyereke, de szerelmesek vagyunk, ő 38 éves, én még benne lennék egy közös gyermekben, de már nincs időm, tehát csak a lombik jöhet szóba. Megpróbálnátok?
2019. nov. 3. 23:25
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
2%
Akkor lehet a lányodnál kéne próbálkozni a pasidnak...
2019. nov. 4. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
59%

47 évesen már saját petesejttel biztos nem lesz gyerekef, max. Donorpetesejttel.

Én nem vállalnám be.

2019. nov. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
23%
Mivel már van egy lányod, ezért a válaszom nem. Szülés helyett inkább elgondolkoznék az örökbefogadáson.
2019. nov. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
23%
Bár ha a férfi nagyon akarna közös gyereket, akkor feltételekkel elgondolkoznék rajta.
2019. nov. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
63%
Nem, ha most teherbe is esnél, 48 lennél, mire megszületik a gyermeked. Ismerős a szitu, párom apukája volt ennyi idős, mikor párom született. Szerencséje volt, mert az apukája 83 évesen hunyt el. De ha mondjuk teszem azt 60 évesen, akkor ő még csak 12!!! lett volna. Szerintem felelőtlenség.
2019. nov. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Kizárt.
2019. nov. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
20%

Lombikkal nem, spontán igen!


Szerintem is nagymama korú vagy..


Viszont a párod 10 év múlva is lehet apa(szerintem lesz is) mással.

Most van a szerelem, lecseng 2 év alatt, friss pasi kedvéért nem lennék idős anyuka.


Anyukám 47 évesen már klimaxolt.., a beteg gyerekekről nem is beszélve.


Spontán menjen minden alkalommal!

2019. nov. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
74%

Spontán összejön, 2 év alatt lecseng a szerelem, a 40 éves férfi keres egy fiatalabb nőt, a kérdező meg ott lesz 50 évesen, GYES-en, és kereshet állást, ha nem veszik vissza.

Ez is egy reális forgatókönyv, minden gonoszság nélkül.

Ennyi idősen is alapszabály, hogy a gyereket ne a férfinek szülje, mert az bármikor kiléphet, és ő marad ott a kicsivel. De biztos vagyok benne, hogy ez (is) 50 felett sokkal nehezebb, mint 30 évesen.

2019. nov. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Kizárt dolog. Főleg úgy, hogy van egy 25 éves nagylányod.
2019. nov. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
62%

Anyám 43 évesen nagymama lett.

A nagynéném (Isten nyugosztalja szegényt) 39 évesen lett nagymama.


Lányom volt osztályfőnöke 50 évesen szülte a lányát (most 58 éves, van egy felnőtt fia, ahol most lett baba.)

Családom másik oldalán van olyan nagynéném, aki 43 és 45 évesen szülte a gyerekeit, spontán. (Neki nem is volt előtte.)

Kinek mi, ezt ti tudjátok. Ha összejön, és bírjátok, miért ne. Az örökbefogadás itt azért hülyeség, mert ha azon pampognak, hogy öreg lesz, mikor a gyerek x éves lesz, az ott ugyanúgy fennáll...

2019. nov. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!