Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti megpróbálnátok 47 évesen,...

Ti megpróbálnátok 47 évesen, hogy lombikkal lehetne e babátok?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy alakult, hogy most találtam egy nálam jóval fiatalabb férfit, akinek nincs még gyereke, de szerelmesek vagyunk, ő 38 éves, én még benne lennék egy közös gyermekben, de már nincs időm, tehát csak a lombik jöhet szóba. Megpróbálnátok?
2019. nov. 3. 23:25
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
81%
#40 nem, ne forgasd ki a szavaimat! Nem azért nem vállalnám be, mert se szerelmes nem vagyok éppen meg fiatalos sem, hanem azért, mert végig tudom gondolni logikusan, hogy mire van szüksége egy gyereknek, és belátnám ész érvekkel, hogy igenis esélyes, hogy abban az életkorban halnék meg, amikor még egy gyereknek, de egy fiatal felnőttnek is jó, ha van anyja. Én most 32 éves vagyok, hála Istennek él édesanyám, most 60 éves, de szoktam aggódni az egészségéért, meséli, mennyi minden kontrollra meg füttyfürüttyre kell mennie, mert ezzel van baj, azzal van gond. És szerencse, hogy ezzek a problémák nem tizenévesen értek utol, mert még most is nehéz elfogadni, hogy öregszik. Főleg, mert fizikálisan nem látszik rajta, jön, megy, fut, pakol, kertészkedik, fára mászik, minden olyat, amit 20 évvel ezelőtt is csinált. De ez van, el kell fogadni, hogy az emberi szervezet előbb-utóbb kimerül, "elhasználódik" , és ez ellen lehet tenni, de nem a végtelenségig.
2019. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
76%
Viccesek a válaszok,múltkor egy 50 feletti férfi tett fel kérdést,hogy érdemes-e még gyereket vállalnia,szinte mindenki biztatta..A férfiak hamarabb lerobbannak,meghalnak,de ők nem nagypapa korúak csak kb 80 évesen,a nők viszont már 40 körül azok :D
2019. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:

"Viccesek a válaszok,múltkor egy 50 feletti férfi tett fel kérdést,hogy érdemes-e még gyereket vállalnia,szinte mindenki biztatta."


Én biztosan nem voltam köztük, nem is láttam ezt a kérdést.De ha látom sem biztattam volna.

2019. nov. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
50%
Talán mert nem az 50es férfinak kell viselnie a terhességet, szülni, majd az első pár évben életben tartania azt a gyereket... Ezért lehet, hogy biztatta egy 50es pasit. Egy nőnél már más a helyzet.
2019. nov. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
34%
#42 megint itt egy okos femináci. Szerinted a férfi hordja ki a gyereket??? Gondolkodj már
2019. nov. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
60%
Aha, a nő kihordja a gyereket, apuci meg hol van? Fél vagy egész lábbal a sírban. Ez nem igazán jó lehetőség a gyermeke számára. Apára is szüksége van a gyereknek, és némelyik embernek, akár férfi akár nő, 40 évesen 5 gyógyszerre van szüksége, némelyiknek meg 80 éves korában sem kell egy darab sem. Hadd döntsék már el az emberek egyénileg hogy hogyan állnak, és mit tudnak bevállalni, megnézve a családjuk előzményeit is akár, hogy körülbelül mi várható. Nagyon nem egyformák az emberek.
2019. nov. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ha csak azt lehet válaszolni, hogy "majd te eldöntöd" meg "te tudod", de érvelni nem lehet, ki miért döntene úgy, ahogy, akkor nem tette volna fel a Kérdező a kérdését, hiszen a végeredmény így is úgy is az ő döntésén alapul. Ő kérdezett, mi válaszoltunk, az, hogy a többség nem vállalná be, pont az a válasz, amire a Kérdező kíváncsi volt, amiért a kérdését alapból feltette. Hogy ez a válasz neki tetszik vagy sem, eltántorítja, vagy sem, azt majd ő eldönti.
2019. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:

Hasznos volt minden válasz, köszönöm szépen. Azért kérdeztem mert számításba veszek minden tanácsot, és véleményt, szóval külön jó, hogy írjátok az érveket is. Nincs jó, és rossz válasz, nincs rossz meglátás csak mindenki máshogy látja.

egyenlőre nem védekezünk, és ha lesz akkor boldogok leszünk, lombik az kérdéses egyenlőre.

2019. nov. 6. 20:15
 49/66 anonim ***** válasza:
Én a 24-es számú valaszolóval értek egyet. Ha tényleg úgy érzed, hogy a párod is hosszú távra tervez melletted, vállaljátok be a babát. Főleg úgy, ha fiatalos is vagy. Ennyi idősen csak az első szülésre mondják, hogy nagyon kockázatos, Neked pedig a második lenne... A szűrések pedig a betegségek többségét kimutatják. Lombikozni 49 éves korig lehet, úgyhogy hajrá ;)
2019. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
70%

Sok sikert kívánok!

Előnyök

Biztosabb egzisztencia

Stabilabb kapcsolat

Érettebb személyiség !!!!

2019. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!