Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha már most a terhesség...

Ha már most a terhesség elején nem tudok benne megbízni, mi lesz később? Úgy érzem őrültség lenne gyereket vállalni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal kisbabánk lesz, ő akarta jobban, én bizonytalan voltam a teszt pillanatától kezdve. Mondtam, hogyha tényleg gyereket akar, bizonyítsa be.

Az egyik az volt, hogy kevesebbet fog a barátaival lenni, bulizni. Mert én kisbabával biztos nem fogok éjszakába nyúló vacsorákra menni, meg itthon virrasztani egyedül, amíg ő éli ugyanúgy világát. Mondta hogy persze persze, számíthatok rá az első perctől fogva, jön velem minden vizsgálatra, kevesebbet fog dolgozni, stb.

A másik, hogy kapok egy nagyobb autót. Én, nem úgy, hogy magának veszi, aztán használom. Ez számomra fontos, mert mindenhová autóval megyek, szeretek vezetni és már régóta szeretnék egy bizonyos modellt a mostani kis csajos kocsim helyett. Ebbe is belement.


Igen, csak éppen kedd este van, és se ma, se tegnap nem volt itthon este... Mert hogy tegnap pókerezni ment a barátaival (ez még oké), ma pedig "spontán összejöttek páran, de 11-re itthon lesz". Az autóval is egyezkedik már, hogy inkább a cégén keresztül venné, vagy intézné, mert hogy neki az úgy kevesebb kiadás és jobban megéri, igazából nem értettem annyira, amit mondott, de a lényeg, hogy az autó nem az én nevemen lenne... Szóval eddig a két dologból, amit megbeszéltünk, egyiket sem sikerült igazán megtartani. És még csak a 7. hétben vagyok, később félek hogy ez csak rosszabb lesz.


Tele vagyok kétellyel és félelemmel, egyszerűen úgy érzem, túl nagy falat lenne ez nekünk, a kapcsolatunknak. Ő azt mondja, nagyon várja már, és milyen jó lesz, ha itt lesz már velünk. Igen, csak ha akkor is ennyit lesz itthon, akkor a gyerek nem velünk lesz, hanem velem. Nem tudom, mi tévő legyek, vagy hogy egyáltalán hogy döntsek így.


2019. dec. 10. 22:49
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Házasságon azért nem gondolkozok, mert sem terhesen, sem kisbabás anyukaként nem szeretnék menyasszony lenni. De már beszéltünk róla, lesz eljegyzés, esküvő is, csak nem most.
2019. dec. 11. 08:57
 32/38 anonim ***** válasza:
82%

Talán így, szép sorban kellett volna összehozni a dolgokat, utoljára a babát, és akkor most nem menne ilyen marhaságokon a vita, hogy ki nevén lesz az autó, ugyanis házasság esetén teljesen mindegy ki néven van.

Amugy attól hogy terhes vagy, nem kell nagyobb autó, elvégre egy gyereked lesz, nem pedig a negyediket várod.

2019. dec. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
59%
Én megértem, hogy neked az fáj, hogy ő paraszt, de eddig is az volt. Valóban nem az ő élete borul fel úgy kifejezetten, de ezért kellett volna átgondolni, hogy te akarod-e. Nem a kocsin van a hangsúly, hanem azon, hogy ez az ember egy minimális áldozatot sem képes hozni, nem enged a saját kényelméből és igényeiből, ellenben szarik a másikéra. Nem tudsz vele mit csinálni, ő ilyen. Nem tőle kellene az a gyerek, ő csak valami státusszimbólumként fogja kezelni. Most szólok, nem fog játszani vele, nem fogja fürdetni, sőt, baromira zavarni fogja. Mert önző. Egyedülálló anyuka leszel, társas magányban. 23 évesen nem olyan jó kilátások ezek.
2019. dec. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
72%
A kerdezonek jar a draga auto, pmert szettette a labat :)))))
2019. dec. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
74%
Mondom is az uramnak, hogy igenis jár nekem a 7-es bwm.
2019. dec. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
66%
*BMW
2019. dec. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
54%
Nem kellene gyereket vállalnotok együtt, ez tuti.
2019. dec. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
54%

Ertelek.

Hogy dontottel?

Nekem is megigert mindent, hogy majd segit, tobbet lesz itthon!

Na miota nincsenek koncertek ,edzesek, bulik, sorozesek azota vannak tulorak! Szoval magamnak szultem!. En is sejtettem, hogy ez lesz! De nem baj, az o nyomora, hogy nem latja a gyereket csak keveset!

Mi jol erezzuk magunkat egyitt a gyerekkel!

A kocsiba igazad van , Neked fog kiesni jovedelmed mert otthon leszel, ergo fuggo helyzetbe kerulsz egy olyan dologert ami kozos erdek, cel, a gyerek.

Sztem is kell valami.

2021. jan. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!