Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg a férjemme...

Hogyan értessem meg a férjemmel, hogy ez így nem fog menni?

Figyelt kérdés

Eddig gyesen voltam a lányunkkal a férjem pedig dolgozott, most terhes vagyok, a férjem elveszítette a munkáját a korona vírus miatt, és teljesen bekattant, azt akarja, hogy szülés után én menjek el dolgozni, ő pedig itthon marad gyesen.


És most jön a poén:


"A gyereknek fontos az anyatej, és a tápszer amúgyis drága, úgyhogy fejjél le annyi tejet ami elég addig amíg dolgozol"


Mondtam neki, hogy felőlem elmegyek én dolgozni, és itthon maradhat ő a gyerekkel, de esélytelen, hogy én egész délután, meg este fejni fogok munka mellett.


Most ezen duzzog már 1 hete, hogy én tápszerezni akarom a gyereket...


2020. jún. 4. 21:46
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
21%

😆😆😆😆

Akkor hordja ki, szoptassa! Szeretem a férjemet, de nálunk mindenki tudja hol a helye.

2020. jún. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
70%

21!

Hol a helye?????? Ja elnézést, nem tudtam hogy a középkorban ragadtál. Asszonynak kuss a neve, mos, főz, takarít, az ember meg pemzt keres, ugye?

2020. jún. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
16%
😘 cuppantalak! Engem nem tudsz felbosszantani!
2020. jún. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
77%
Nem is terveztem. Aki a "mindenki tudja hol a helye" színvonalon van megrekedve, árra igazság szerint szot sem érdemes vesztegetni, így aztán ég veled, asszonyállat, szolgáld az urad tovább!
2020. jún. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk a kutyám tudja max hogy hol a helye.

Ha meg nem a középkorban vagyunk, akkor meg a kérdező is el tud menni dolgozni.

A

2020. jún. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
74%
Nem a férj lusta dolgozni, mert a kérdező csak GYES-t kapott. Régebben sem volt nála divat dolgozni. Nem csoda ha megunta a férje.
2020. jún. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
25%
Igen eddig csak a kérdező unt meg dolgozni, most már a férj is... szép kilátások...
2020. jún. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
3%
Rendben, köszönöm! Igázan megtisztelve érzem mágam 😁 Minden jót!
2020. jún. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
83%

"de nálunk mindenki tudja hol a helye"


Azaz?

A férfi a kétlábon járó ATM te meg szülsz?

A gyomrom forog az ilyen lusta nőktől. Égne a pofám ha kijelenteném hogy a férjem kötelessége engem eltartani meg a gyerekünket.

Le a liberalizmussal? Szerintem meg le az élősködő szülőgépekkel, akik csak a markukat tudják tartani, meg potyogtatni.

Fogyatékos.

2020. jún. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
86%

Na, azért méretes baromságokat ne hordjunk már össze. Az ugyanis, hogy amelyik gyerek nincs otthon az anyja mellett szigorúan 3 évig, azt gyerekpszichológushoz kell vinni, nettó hülyeség. Érdekes rengeteg országban nincs ilyen "csücsülünk 3 évig, mert szültünk egy gyereket", van ahol fél év után már mennek is vissza dolgozni az anyák vagy max 1 év, aztán lám azok a gyerekek is felnőnek és nem lesz mindenki lelki beteg Magyarországon kívül sem.

Meg mi az, hogy az apa KELL eltartsa a családot és mindenki tudja hol a helye??? Jesszus, nem a középkorban élünk már, férfi és nő EGYENLŐ felek egy kapcsolatban (meg alapból is), ma már ugyanúgy dolgoznak a nők is, mint a férfiak és a házimunkát is normálisabbaknál felezik, nem mindent a nő csinál, csak mert ő nő. Hagyjuk már. Az, hogy valaki nem haladt a korral és szerinte egy gyerek az anyja meg szoptatás nélkül halálra van ítélve, a férjét meg két lábon járó ATM-nek tartja, az az ő egyéni szoc.problémája, de engedtessék már meg, hogy más ne degradálja le a házasságában se magát, se a férjét ilyen kiosztott szerepekkel. Egy apa pont annyira és ugyanolyan szülője a gyereknek, mint anyuka és a szoptatáson kívül igen is mindent el tud látni egy gyerekkel kapcsolatban. Vagy talán úgy gondoljátok, ha valamilyen betegség/baleset miatt anyuka elhuny, akkor az apa nem tudna mit kezdeni a saját gyerekével? Elég nevetséges. A tápszer pedig nem ördögtől való, azzal is tökéletesen fel fog nőni egy gyermek, nem csak a szoptatás létezik! Ha nekik megfelel ez a felosztás, akkor másnak nincs joga felettük ítélkezni, ennyi.

2020. jún. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!