Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és teherbeestem...

16 éves vagyok és teherbeestem. Mit tegyek? (bôvebben lent)

Figyelt kérdés
A barátom 20 éves, én 16 és terhes. Azt mondta, hogy támogatni fog és velem marad. Egyetemre megy jövôre, de gy városba maradunk. Okos, intelligens fiú éd nagyon szeretem. Amiatt nem is aggódok, hogy egyedül hagy vagy ne tudnánk majd megélni, de velem mi lesz? Én egyetemre szeretnék majd menni, bulizni. A babát viszont nem akarom elvetetni, nem lenne szívem egy ártatlan csöpséget megölni, mert hibáztam. Nagyon szégyellem ezt az egészet, mert most az egyszer elfelejtettünk védekezni és máris összejött a baba. Szóval nem tudom migez kezdjek. Hogyan fogok tanulni? Valaki volt már hasonló helyzetben valaki? Mi a vélemémyetek és mit tanácsoltok?

2020. jún. 10. 23:48
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/113 anonim ***** válasza:
76%
Minden vitánk ellenére engem érdekel hogy mi lesz a vége.
2020. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/113 anonim ***** válasza:
27%
Én drukkolok nektek. :) Persze, nem tudhatod előre, hogyan alakul az életed, de láttam már nem egy ilyen párt, akik azóta is együtt vannak, és lett több gyerek is.
2020. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/113 anonim ***** válasza:
45%

[link]


Ebbe most botlottam bele.

2020. jún. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/113 anonim ***** válasza:
64%
Ezért kár volt a kérdést kiírnod. Már eleve eldöntötted,akkor mit vársz itt idegenektől?
2020. jún. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/113 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pozitív hozzászólásokat! :)


55-ös, nem volt kár, mert hallottam mások véleményét is! Nyílván nem a gyakori-n keresem a sorsdöntô választ, de szeretnék minél több embert meghallgatni!

2020. jún. 13. 01:21
 56/113 anonim ***** válasza:
62%
Ostoba gyerek vagy ,7 hetes vagy ez még nem gyerek csak sejt csomó.te úgy látszik a felnőttek ész érveivel nem tudsz kezdeni semmit .
2020. jún. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/113 anonim ***** válasza:
33%
Kinek mi... Nem ő az egyetlen, aki már magzatként tekint rá első pillanattól...
2020. jún. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/113 anonim ***** válasza:
68%

Dolgozol, volt már munkaviszonyod hogy kapj legalább segélyt? NEM

Önállóan, családodtól külön élsz? NEM

Van legalább valami végzettséged, minimum érettségid? NEM

Pasikád egy felnőtt, érett férfi? NEM

Anyuci nélkül túl tudnál élni egy napot is? NEM


Mégis mit szeretnél kislányom, tönkretenni a szerencsétlen gyerek életét? Még a tiédet, meg a pasidét és anyádékét?


Önző vagy és csak arra gondolsz hogy brühühü jajj a lelkiismereted. Ja mindenki más, elég sok ember, akinek a pénzét költőd majd meg le van kaksikálva.

Ostboa

2020. jún. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/113 anonim ***** válasza:
93%
Felesleges minden szó. Nem hallgat azokra, akik tudják mivel jár a gyerek nevelése. De ezen nem csodálkozok, hogy az itteni válaszolók nem tudták meggyőzni, hiszen ők kvázi idegenek. A saját szülei is amellett kardoskodtak, hogy ne tartsa meg, és rájuk sem hallgat. Önzően mindenki nyakába varrja majd szerencsétlen gyereket. Mert nem lenne baj, ha felfogná, hogy ez mivel jár, és nem álomvilágban élne, akkor még az ember azt mondja, oké, tartsa meg. De tanulás, buli, haverok...Minden maradna a régiben. Ilyen gondolkodással kizárt a gyereknevelés. Szegény nagyik nyakába lesz majd varrva. De nem tudom ki lesz a gyerekkel. A nagyi otthagyja a munkáját, és gyedre megy, és kvázi sajátjaként neveli az unokáját, a saját anyja meg olyan lesz a gyereknek mint a nővére?
2020. jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/113 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó! Ted Bundy pályafutása is így kezdődött, tini anyuka aki az anyjára sózza a gyerekét. És a kislány most sem hiszi el, hogy ezzel mindenki életét tönkreteszi, főleg szegény gyerekét. Pedig 16 éves, 1 hét múlva el is felejtené az abortuszt és menne nyugodtan bulikázni. Inkább mások nyakára sózza a gyereket...ez minden, csak nem felnőttes gondolkodás.
2020. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!