Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valóban több mindent kellene...

Valóban több mindent kellene itthon csinálnom?

Figyelt kérdés
Többször mondta már a férjem, hogy mit csinálok egész nap itthon meg, hogy milyen jó dolgom van, hogy nem kell korán kelnem. 2 naponta főzök, takarítok, mosok, boltba én járok mindig, postára bárhova kell. Én vagyok egész nap a gyerekkel aki most megy ősszel oviba, akkor van egy kis nyugtom tőle mikor ebéd után alszik másfél órát. Nagy kertünk és udvarunk van de be van füvesitve így vágni kell csak meg locsolni. Locsolni is én szoktam legtöbbször meg kiskertet, kapu elejét én kapálom. 2 évig egy éjszakát nem aludtam végig de azért én miért nem kelek 5.30kor mint ő miért 7kor kelek. Szerintetek igaza van vagy csak irigy, hogy én itthon vagyok vagy mi? Több anyukától hallottam már, hogy náluk is ez a helyzet.

#Gyerek, otthon, család,
2020. aug. 14. 14:28
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
47%

23

Már biztos vagyok benne hogy nincs gyereked. Ugyanis akkor tudnád, hogy a férfi legtöbb esetben nem kel fel éjszaka. Míg anyuka az első nyikkra felébred, apuka meg se hallja. Ez biológia. Az anya érzékenyebb rá. Az én férjem is csak akkor ébred fel ha nagyon sírva ébred a kicsi (pl fogzik). Átfordul a másik oldalára és alszik tovább. Míg én minimum fél órát fent vagyok. Ha rosszabb esténk van akkor akár 6-7szer is.

2020. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
26%
Nem értem 27es válaszával mi a baj. Ja az, hogy talán nem az az egyetlen magyarázat a férfi viselkedéséfe, hogy egy szémet, irigy, bunkó? Hanem neki is van valami baj? 🤦‍♀️🤦‍♀️👏👏👏👏👏
2020. aug. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
4%
Felesleges bármi értelmes, konstruktív választ írni, mert csak azok vannak pontozva és támogatva, akik a férjet szidják. (Mocskos férfiak...)
2020. aug. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
68%

"értelmes, konstruktív válasz "


Na ez az ami rèszedrôl nem volt.


Csak a kèrdezôt probàlod kikezdeni ès olyanokat feltètelezel amiket le sem írt csakhogy ôt hozhasd ki hibàsnak. Olvasd el ujra amiket írt. Számodra a fèrfi a teremtès koronàja ez egyèrtelmû mèg akkor is ha irigy ès rosszindulatú igaz? Na ezèrt vagy te elnyomàs alatt otthon.

2020. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
19%
Nem, szerintem igen is van rendes, segítőkész férfi (ilyet választottam) meg van bunkó is, csak egyszerűen ki nem állhatom ha valaki fekete-fehérben lát, mint te, hogy a férje csak irigy és nem tudja milyen nőnek lenni meg hogy a nők akárki akármit mond sokkal többet dolgozik mint egy férfi....
2020. aug. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
49%

Màr megint olyanokat irogatsz amiket itt se a kèrdezô senki nem îrt. Ki írta, hogy többet dolgozik?

De itt most csak abbol tudsz kiindulni amit ô leír ide. Ha közbe ide írna a màsik fèl is, hogy mi is ez az egèsz lehet az ember màskènt làtnà. Itt csak az làtni, hogy apuka nem èrti mit csinàl anyuka otthon egèsz nap ( tàn semmit azt gondolja? ) ès nem èrti mièrt nem kell anyuka is hajnalok hajnalàn 5.30 kor csak azèrt mert neki muszàj!mit kène tenni tàn szalutàlni neki mert elindul a munkàba? Normàlis fèrj maga mondja ilyenkor hogy aludjatok tovàbb . Mit nem lehet ezen èrteni? Ez innen onnan nèzve is rosszindulat.

Ezek szerint nàlatok rendben van ha a fèrjed elôvesz ha koràbban kel mint te, ès az is ha beszól hogy mit csinàlsz egèsz nap itthon míg ô dolgozik?!

2020. aug. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%

Nem, engem nem vesz elő. Nálunk én kelek korábban, egyszerűen "korán" fekvő és kelő ember vagyok. Férjem ezzel szemben nehezebben alszik el és ugyanannyival később is kel, ha valami miatt nem kell korábban kelnie.

Volt nálunk is olyan igen, hogy otthon voltam, egyedül ő járt dolgozni, de mint mondtam korán kelő vagyok, így mindig keltem vele, együtt reggeliztünk még mielőtt elment, sőt volt hogy ebédet is csomagoltam neki képzeld és nem azért mert elvárta vagy rám szólt, hanem puszta szeretetből és mert megtehettem. Megköszönte. Szóval saját tapasztalatot írtam, hogy igen nem mindig veszi észre az én férjem sem, hogy ma pl. felmostam, kétszer ha kérdezte, hogy mégis mit csinálok itthon, nem unatkozom-e, de átbeszéltük, hogy mennyi mindent csinálok és megértette.

2020. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!