Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan nő, akinek nincs és...

Van olyan nő, akinek nincs és nem is akar gyereket?

Figyelt kérdés
Elsősorban fiatalabbak (20-tól 40-ig) válaszát várom.

2020. aug. 16. 13:42
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
44%
Igen van. Minden nap van valaki, aki kitesz egy ilyen kérdést.
2020. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
#13, akkor miért nem hagyod figyelmen kívül ezeket a kérdéseket, ha olyan sokkal találkozol és nem érdekel a téma? Minek kattintasz rá és írsz be olyat, ami nem válasz és senkit sem érdekel? Érted, miről beszélek...
2020. aug. 16. 15:47
 13/32 anonim ***** válasza:
78%
Sosem akartam gyereket.38n
2020. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
71%

#10 Már miért lennék idegbeteg?! Azért, mert idegesít a csecsemő sírás és a hiszti, máris idegbeteg lesz az ember? Jééé, ez új, nem is tudtam róla. 🤦🏻

Nem, nem vagyok idegbeteg, de hogy is tudhatnád te ezt ismeretlenként 5 mondatból megállapítani...

2020. aug. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
36%
És te miért jössze a gyerekvállalás topicba ha nem akarsz gyereket?
2020. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
68%

Komolyan, mi a francnak kell kötözködni? Talán valahova ki van teve, hogy ide csak és kizárólag az jöhet, aki akar gyereket?? Vagy netalántán te szabod meg ki írhat ide és ki nem?

De segítek: "akinek NINCS és NEM IS AKAR gyereket?"


Számomra elég egyértelmű, hogy a kérdés azokhoz szól, akik meglepő módon nem akarnak gyereket. 🤷🏻🤦🏻


Még valamibe szeretnél belekötni?

2020. aug. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
73%
#4 vagyok, #7-re válasz: Nos, igazából az egész folyammattól, a terhességtől is tartok nagyon, lehet hülyén hangzik, de engem az is elborzaszt ha egy állapotos nőt látok, mármint akkor amikor jó nagy a hasa. Rossz érzést kelt, de nem azért mert csúnya, hanem mert mindig elképzelem, hogy milyen érzés lehet, és mindig fájdalmasnak és kellemetlennek gondolom. És félre értés ne essék, nem az esztétikai része érdekel, hogy pl nem fogok jól kinézni szülés után, mert ha van egy párom aki szeret akkor nem érdekel.
2020. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
38%

Mi közöm van nekem ahhoz, hogy ki és hányszor teszi fel ezt a kérdést? De most úgy őszintén. Baromi ritkán olvasok itt bármit is, ezt a kérdést is a főoldalról vett észre és merészeltem rá válaszolni, mivel hogy az a célközönség, aki nem akar gyereket. Leírom normálisan a válaszom, de kva muszáj belekötni valamibe.

Olyat kérsz rajtam számon, amihez közöm nincs, ez kész.

Légy szíves ne rajtam vezesd le a frusztrációdat, köszi.

2020. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
85%

Én is ilyen vagyok.


Szerintem 2-3 éves kortól aranyos egy gyerek. Akkor már járkál, és tanulgat beszélni. Látszik a kis egyénisége.


Azonban egy sírós babával nem tudnék mit kezdeni, és a szülés is elég horror sztori szagú.

2020. aug. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
23%

Én sem értem! Ide jönnek panaszkodni, észt osztani azok, akik sose szültek, nincsen gyerekük.

Kérdésem: miért?

2020. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!