Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is beleszól(t) az...

Másnak is beleszól(t) az anyukája, hogy hány évesen vállaljon gyereket?

Figyelt kérdés

Még csak 20 éves vagyok, de anyukám már eltervezte, hogy mindenképpen olyan 30 alatt, kb 28 éves koromban kell szülnöm, mert ő aktív nagymama akar majd lenni.

Én ezelőtt egyáltalán nem gondolkoztam azon, hogy mikor is akarnék gyereket, szerintem még az a korszak messze van. Úgy felidegesített, ezt nem nekem kell eldöntenem, hogy mikor lesz babám? Meg nagyon sok minden befolyásolja is.

Persze, akarom, hogy minél több időt legyen majd az unokáival, de váratlanul ért ez a kijelentése.



2020. aug. 21. 17:34
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

De nem is értem. Tegnapelőtt még minden okés volt, most meg itt tartunk.

Hogy húzzak határokat? Mit csináljak?

2020. aug. 21. 23:09
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Én még kollégiumban laktam, amikor felhozta a témát először. Eléggé kinevettem, hogy ezt ugye nem gondolja komolyan. Ezután esküvő után jött fel újra a kérdés, akkor 29 voltam (anyum 53). Ott már sajnos a nagyik is fújták a szöveget, szépen érthetően elmagyaráztam mindenkinek, hogy ez a férjemre és rám tartozik, ha úton van szólunk. Anyukám egy laza 40-50 ilyen kör után felfogta h nem kéne, de sajnos nem mindenki. Akkor már munkahelyen is kb tök idegenek jöttek a témával, hogy na, most volt az esküvő, mikor jön a gyerek. Egy darabig szépen mondtam mindenkinek h nem illik ilyet kérdezni, majd egy idő után tudtam ignorálni a kérdést. A pláne az volt, hogy mi már rég szerettünk vna, csak nem akart összejönni. Nagyon nem tartom normálisnak hogy ezt kérdezgetik.

Anyukának lehet mondani h igen, az akár ideális kor is leget, majd meglátid hol tartasz akkor. Addig is, és azután is cuppanjon le a témáról, köszönöd a tanácsát.

2020. aug. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem érdemes visszaütni a labdát és megkérdezni, hogy az ő nemi élete milyen, van -e orgazmusa, minden oké-e, elég gyakran van-e, és ugye megfelelően védekezik-e, stb. Pár ilyen kérdés után le fog neki esni. Akkor talán észreveszi, hogy ez kb. annyira tartozik rá, mint rád az övé. Egyenrangú nők vagytok!
2020. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
44%
Na jo #23 😂😂😂😂 ez nagyon nagy😂😂😂😂😂😂
2020. aug. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mindig azt mondta ne szuljek fiatalon 21 eves vagyok most varom a kisfiam nagyon orul neki :)
2020. dec. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!