Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 25 leszek és még nem szültem...

25 leszek és még nem szültem gyereket,nagyon elkéstem?

Figyelt kérdés

Párommal az esküvőt és egy gyereket is 29 éves korom utánra tervezzük. Hamarosan betöltöm a 25öt mindenhol 26-27 éves 2 gyerekes anyukákat látok! Nem azért mert én erre fókuszálok tényleg ezt látom! Szeretnék de csak 5 év múlva gyereket. És lehet csak egyet bár párom szerint kettő lenne ideális.


Kiöregedtem? Elkéstem? Már 4 éve asszonynak kellene lennem 2-3 gyerekkel de minimum 1?


Ti mikor hány évesen (nő) vállaltatok gyerekeket?

Párom családjában a bőőven 30+ os nőknek még nincs gyereke nem szültek. Tehát nem emiatt kérdezem.



#gyerekvállalás #aggódás #Idősnénivagyok
2020. dec. 1. 18:06
 31/98 anonim válasza:
100%
Én 29 vagyok,sajnos nincsen gyerekem,de még az igazit sem találtam meg, akivel családot alapíthatnánk...
2020. dec. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/98 anonim ***** válasza:
78%

Én 32 éves vagyok.


Szültem 22 évesen, 26 évesen és most vagyok terhes a harmadik gyermekemmel.


Az őszinte véleményem, hogy 22 évesen túl korai volt, most meg (számomra) késő mert már minden bajom van ezzel a terhességgel.


Nekem a 26 évesen szülés volt az igazi de mindenki más :)

2020. dec. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/98 anonim ***** válasza:
74%

Nincs korhoz kötve , amikor úgy érzed,érzitek.

35 felett több lehet a probléma.

2020. dec. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/98 anonim válasza:
75%
Én 34 előtt nem igazán tervezek gyereket. Szeretnék lediplomázni és egy biztos állást szerezni, hogy minél több mindent megadhassak majd a gyereke(i)mnek, családomnak.
2020. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/98 nagycapa válasza:
54%
Nekünk 4 gyerekünk van. Az elsővel 18 éve ajándékozott meg a Jóisten, a legkisebb 6 éves. Mi 44 évesek vagyunk. Semmivel sem vagy elkésve, de szerintem fontos a testvér is.
2020. dec. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/98 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) párom szerint is ideális a 2 gyerek. És egyet biztosan szeretnék is. Viszont ha 1-2 éves lesz akkor gondolom/gondoljuk át hogy mondjuk bírom e testileg lelkileg. Testileg semmi bajom! Lelkileg se de ha esetleg megviselne pl testileg akkor csak egy lenne. Ha bírom lehet 2 :D lelkileg remélem jó lesz mert szeretem a gyerekeket!
2020. dec. 14. 00:54
 37/98 anonim ***** válasza:
100%
32 évesen szültem az elsőt, most várjuk a 2. babát. Szerettem volna fiatalon, 25 éves korom körül szülni, de az élet így hozta és nem bánom!
2020. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/98 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a pénz, hogy 30 alatt szüljek. Nem vagyok bulizós, meg semmi ilyen, hatalmas karrierre sem vágyok, de abban biztos voltam jó ideje, hogy nem fogok huszonévesen gyerekezni, és nem érdekel más véleménye sem. Nyugis életet élek, vigyázok az egészségemre, nem dolgozok idegőrlő munkahelyen, szóval nálam az sem játszik, hogy jaj, majd kevesebb türelmem lesz, mint lett volna 22 évesen. Sőt... Huszonéveskorom elején voltam csak igazán rossz passzban és pocsék élethelyzetben.
2020. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/98 anonim ***** válasza:
100%
Egy színésznő, a mentalista nyomozónője jelenleg 48 éves, a gyermekei pedig 4 és 1 évesek.
2021. jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/98 anonim ***** válasza:
67%

#39 vagyok, hozzátenném, egy ismerősöm 46 éves volt, amikor kezdett ritkulni a havibaja. Akkor eszmélt rá, hogy talán sose lesz gyereke, ezért a párjával fél év alatt gyorsan összehoztak egy bébit. Mire megszületett meg minden, el is ment neki teljesen.

De még így is sikerült.

Azért mondom, hogy tudd, nem vagy elkésve sőt.

2021. jan. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!