Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 25 leszek és még nem szültem...

25 leszek és még nem szültem gyereket,nagyon elkéstem?

Figyelt kérdés

Párommal az esküvőt és egy gyereket is 29 éves korom utánra tervezzük. Hamarosan betöltöm a 25öt mindenhol 26-27 éves 2 gyerekes anyukákat látok! Nem azért mert én erre fókuszálok tényleg ezt látom! Szeretnék de csak 5 év múlva gyereket. És lehet csak egyet bár párom szerint kettő lenne ideális.


Kiöregedtem? Elkéstem? Már 4 éve asszonynak kellene lennem 2-3 gyerekkel de minimum 1?


Ti mikor hány évesen (nő) vállaltatok gyerekeket?

Párom családjában a bőőven 30+ os nőknek még nincs gyereke nem szültek. Tehát nem emiatt kérdezem.



#gyerekvállalás #aggódás #Idősnénivagyok
2020. dec. 1. 18:06
 41/98 anonim ***** válasza:
90%
Én 27 évesen szültem az elsőt. Nem vagy elkésve egyáltalán szerintem.
2021. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/98 anonim ***** válasza:
100%
28 vagyok nincs meg gyerekem es hazas sem vagyok. Hidd el, en most érzem magam elkesve... de szerintem 35 évig bele fér. 2 gyereket szeretnék.
2021. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/98 anonim ***** válasza:
49%

Én 22 párom 27 megmondtam neki hogy 29-30 alatt nem fogok szulni sőt egy férfi 40 éves korára érik meg az apaságra úgy hogy majd ha 37 éves elmúlt esetleg szóba hozhatja

( kell a halálnak hogy egyedül maradjak egy gyerekkel mert ő meg nem ért meg ra)

Szerencsere ő is én is előbb minden terén élni akarunk meg anyagiak stb úgy hogy ő is így gondolkozik

2021. jan. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/98 A kérdező kommentje:
Ja csak akkor pl 35 évesen nehezebben lesz terhes a nő. Van aki már sosem. Van olyan. Attól még,hogy X 52 évesen szült a legtöbb nő előbb tud csak.:( Na az ilyen miatt vagyok baromira feszült. Párom anyja szerint 3at kell mert az úgy jó csak rájövök. Mondtam hogy 1et szeretnék. Ő ezen kiakadt! Pedig neki is 2 van :D de ezt nem feszegettem mert tudom foggal körömmel akart 3at de 2lett. És 29 éves korom után fogunk ott tartani hogy elindulhat a dolog. Lehet 31 leszek mire sikerül...de a gyereket fel kell nevelni én meg öreg leszek? :(
2021. jan. 15. 09:11
 45/98 anonim ***** válasza:
100%

Miert lennel öreg ???? Anyukam 55 éves 33 evesen szült és elmondom neked hogy fiatalos pörög minden nap megy, dolgozik mint az állat és el sem tudom képzelni azt hogy ő egyszer nyugdíjba menjen

De ha te így állsz hozza hogy valaki már 3x evesen is öreg akkor persze hogy bele fogsz fasulni hamar a dolgokba meg olyan leszel 50 evesen mint aki kiégett. Az életet nem szabad így felfogni amúgy meg lehetsz meddő 25 evesen is szóval tok mindegy !!!! De ha te itt nyavalyogsz továbbra is akkor menjél szexelni aztán essél teherbe most hát nem hiszem el de komolyan hogy mit tudsz így szenvedni amikor csomóan leírtak hogy 30 fölött sem öreg (????!!!) valaki a szüléshez !!

Ez meg hogy az anyósod hány unokát akar nem is értem miért releváns neked egyáltalán nincsenek önálló gondolataid vagy szavaid ?? Jesszus

2021. jan. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/98 anonim ***** válasza:
51%
Meg mi az hogy asszony ?? Nem is értem én ha 50 éves leszek se asszonyozzon le senki nem tudom hogy te hol élsz vagy milyen kultúrát képviselsz de ha ennyire baj van a fejedben hogy te ilyeneket feltételezem magadról meg te “asszony” akarsz lenni akkor ne gyakorin próbálj önigazolást kapni hanem tedd azt amit mond a vallásos vagy anyukád anyosod mit tudom én kid de ne hisztizz
2021. jan. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/98 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen öreg 😂😂😂

Ez alapján én nyugdíjasan szültem 😂😂😂

Majd 70 évesen megtudod, mi az az öreg 😂😂😂

2021. jan. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/98 anonim ***** válasza:
100%
Ja ne viccelj 30 evesen már idős asszony vagy 40 evesen nyugdíjas utána meg igazából csak a halált várjuk nem ?☹️😂😂😂
2021. jan. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/98 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb olyan, hogy amikor a 6 éves kutyámra azt mondták, hogy már nagyon öreg 😂 mintha 6 évig gyorsan megöregedne, aztán még 6 évig csak a halált várja, ez ugyanaz 😂😂😂
2021. jan. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/98 anonim ***** válasza:
88%
😂😂😂😂😂komolyan ez már vicc
2021. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!