Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 25 leszek és még nem szültem...

25 leszek és még nem szültem gyereket,nagyon elkéstem?

Figyelt kérdés

Párommal az esküvőt és egy gyereket is 29 éves korom utánra tervezzük. Hamarosan betöltöm a 25öt mindenhol 26-27 éves 2 gyerekes anyukákat látok! Nem azért mert én erre fókuszálok tényleg ezt látom! Szeretnék de csak 5 év múlva gyereket. És lehet csak egyet bár párom szerint kettő lenne ideális.


Kiöregedtem? Elkéstem? Már 4 éve asszonynak kellene lennem 2-3 gyerekkel de minimum 1?


Ti mikor hány évesen (nő) vállaltatok gyerekeket?

Párom családjában a bőőven 30+ os nőknek még nincs gyereke nem szültek. Tehát nem emiatt kérdezem.



#gyerekvállalás #aggódás #Idősnénivagyok
2020. dec. 1. 18:06
 81/98 anonim ***** válasza:
37%

Csak tudnám ezek a child free, szülés helyett ellés szavakat használó emberek mit keresnek a GYEREKVALLALAS-NEVELES kategóriában?!?


Ha nem akarok kutyát macskát akkor oda kéne mennem a kutyás macskás fórumokba hangoztatni, hogy mennyire de nem akarok? Ugye mekkora hülyeség lenne?

2021. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/98 anonim ***** válasza:
51%
Hahaha, neeeem, marhára nem kitaláció az a kérdés, teljesen szét volt csúszva szerencsétlen kérdező, abba is hagyta az írást egy idő után, mert elege lett, hogy a válaszolók egy csoportja ocsmányul rúg rajta.
2021. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/98 anonim ***** válasza:
74%
A childfree-vel mi a gond? A csapból is folyó szülesztés pedig teljesen kontraproduktív, és mind a nőket, mint a szülést igenis beárazza, elég sokaknak az elletés jut róla az eszébe, igen. A nő nem tenyészkanca, aki majd a kedves környezet óhaja-sóhaja alapján vállal gyereket, akármennyire is fáj ez egyeseknek. Kitakarodhat mindenki a másik nemi szervéből!
2021. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/98 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyzem azért én azt a kérdezőt nemigen sajnáltam, mert aki felnőttként, 25-26 évesen azért szül, mert elhiszi anyóspajti rózsaszín mesés szövegeit, az súlyosan hibás toronyban. Ebben a korban illet volna tudni gondolkodni önállóan.
2021. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/98 A kérdező kommentje:

#79! Köszönöm akkor ❤️❤️ :D örülök hogy szerinted még nem vagyok hüülye! :) Te nem tudom nő vagy e de szerintem igen. És azt sem hogy anya vagy e? De mások véleménye miatt tuti nem szülnél. Mondjuk úgy én se, csak zavar mások véleménye!


Köszi az # # stb mindenkinek a kommentet és azoknak akik még a jövőben írnak hogy erőt adjanak nekem! :D hogy nincs veszve minden ha nem most akarok nyunyókát varrni a manócskámnak mert még baromira kell ehhez az az 5 év nekem.. Viszont utána szeretném igazán de addig nem. Idővel nem csesztetett a párom anyja pl hogy dee most nekem 3as ikreket szüljél hanem mikor mondtam hogy 29-30 körül és egy gyereket nagyon max 2..akkor kezdte el hogy ne hülyéskedjek 3 gyerek kell ahhoz hogy idilli család legyek a fiával! Nem akartam belerondítani a beszélgetésbe hogy most is idilli és aki a gyerektől várja a kapcsolata javulását a férjjel/leendő férjjel ott már a kezdetekkor baj volt..Tehát nem a gyerekemtől várom hogymajdaztán ha lesz akkor minden jó lesz.. Az vagy jó vagy nem jó. Most jó. De nem tudom mi lesz ha lesz gyerek. Nem tudom mit mondok anyósnak ha az első után úgy döntünk 1 lesz de ő traktál hogy idő van most kell szülni. :D óriási lesz!

2021. jan. 31. 01:05
 86/98 anonim ***** válasza:
100%

Semmiség, semmi olyat nem írtál, ami alapján hülyének lehetne nézni. ❤️

Én is nő vagyok, anya (még) nem. A mi családunk sosem volt se házasság, se gyerekmániás sosem, ezért én is reálisabban állok a kérdéshez, mint az átlag. Sose szülnék más véleménye alapján, belőlem inkább a fordítottják váltja ki az ilyen, inkább elriaszt és undort vált ki. Viccen kívül, a nagy szülesztési mánia nekem határozottan letörte a kezdeti lelkesedésem. Hányinger kerülget, mikor mások arról értekeznek, mikor kellene szülnöm, a gyerekvállalás milyen habos-rózsaszín álom, az élet értelme, csináltassak másnak unokát, a legalja pedig a fogy a magyar érv. Sosem voltam egy könnyen manipulálható, érzelmes ember, akit érdekelne az, hogy ki mikor akar unokázni, meg mi van a magyarság szaporulatával. Tudom azt is, hogy a gyerek nem egy játékbaba, akivel akkor jópofizok, amikor én akarok. Az sír, hisztizik, becsinál, nem hagy aludni, stb. Nem minden tökéletes. Erre fel kell készülni, mert ha úgy járunk, mint az a másik kérdező, akkor csak addig lesznek mellettünk ezek a nagyon okos emberek, ameddig szülesztésre erőltetnek, utána már vonják a vállukat, hogy mi szültük magunknak. Ezért kell, hogy nekünk legyen eszünk, és akkor és annyit vállalni, amennyit bírunk. A károgókat meg ki kell osztani!

2021. jan. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/98 A kérdező kommentje:
🤗🤗
2021. jan. 31. 13:14
 88/98 anonim ***** válasza:
56%
Én kiégtem azon a másik kérdezőn, de azokon is, akik védték őt bőszen. Mi az, hogy egy nőnek nem engedik meg, hogy ne szüjön? Meg, hogy őt a gyerek túszul ejtette... És akkor egyesek lökték neki bőszen, hogy igen, hagyd ott a gyereked, ebbe te bele lettél kéééényszerítve. Jah, gondolom szerintük az anyós akarata ellenére gyereket ültett a nagyon okos kérdezőbe... :D Jól mutatja, hogy miért tart ott a társadalom, ahol, ennyi ésszel élnek bele a vakvilágba felnőtt emberek, aztán persze mindenki más hibás a saját hülyeségük miatt.
2021. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/98 anonim ***** válasza:
Én 28 évesen szültem, egy gyerekem van. Nem lóverseny ez. Ismerősöm 42 évesen szült. De ismerek olyat is aki 20 évesen v előbb. Volt gimis osztálytársak közül, elsők között szültem, a többség 30 fölött, pedig én se korán. Ki mikor jut oda.
2021. febr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/98 anonim ***** válasza:
35%

Lehet, nem leszek népszerű, de szerintem a lehető legideálisabb kor a szüléshez - elsősorban egészségügyileg, s valamelyest mentálisan is, hiszen még ilyenkor "terhelhetőbbek" is vagyunk- az a 20-30 éves kor közötti időszak. Mindig fiatalon akartam szülni, végül 25 évesen szültem a kisfiamat. Annyit biztosan tudok, hogy 30 után már nem szeretnék szülni, nem szeretnék újra éjszakázni, újra terhelni a szervezetem egy terhességgel, szüléssel, aztán az utána következő kialvatlansággal. Szép és jó, hogy előre tervezel, de néha pont a túlzott tervszerűség nehezíti meg a későbbi anyává érést, vagy akár a terhesség összejöttét is.


Lehet, hogy várnék vele a helyedben, de azért nem 5 évet..

2021. febr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!