Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 25 leszek és még nem szültem...

25 leszek és még nem szültem gyereket,nagyon elkéstem?

Figyelt kérdés

Párommal az esküvőt és egy gyereket is 29 éves korom utánra tervezzük. Hamarosan betöltöm a 25öt mindenhol 26-27 éves 2 gyerekes anyukákat látok! Nem azért mert én erre fókuszálok tényleg ezt látom! Szeretnék de csak 5 év múlva gyereket. És lehet csak egyet bár párom szerint kettő lenne ideális.


Kiöregedtem? Elkéstem? Már 4 éve asszonynak kellene lennem 2-3 gyerekkel de minimum 1?


Ti mikor hány évesen (nő) vállaltatok gyerekeket?

Párom családjában a bőőven 30+ os nőknek még nincs gyereke nem szültek. Tehát nem emiatt kérdezem.



#gyerekvállalás #aggódás #Idősnénivagyok
2020. dec. 1. 18:06
 51/98 anonim ***** válasza:
84%
Ez már tényleg kezd vicc lenni... Neked móta az anyósod parancsolja meg, hogy hány gyereked legyen? Az pedig nem igaz, hogy később nehezebben jön össze, van aki huszonévesen se tud teherbe esni másnak meg negyven körül is csak annyi kell, hogy a férje / élettársa csak ránézzen, és már teherbe is esett az x.-edik gyerekkel. Ez alkati kérdés. És ha nem 29, hanem 31 leszel? Két év alatt hirtelen leöregszel, ráadásul pont abban a korban, amikor az ember pont az ereje teljében van? Ne szédítsd az olvasókat már... Anyám 38 évesen szült engem, harmadik gyereke vagyok, de nem akarják elhinni a korát sehol sem, annyira jól tartja magát, pedig kemény élete volt neki és orvosi beavatkozásokon is átesett. Simán összejöttem és se a terhességével se a szüléssel nem volt gond, egyszerűen ilyen a szervezete. Hagyjuk már ezt a hülyeséget, hogy csitrikorban kell ész nélkül kölyökgyártásba kezdeni!
2021. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 anonim ***** válasza:
100%
* mióta
2021. jan. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/98 anonim ***** válasza:
55%
51 is jól lelett szavazva pedig igaza van !😬🙄😊
2021. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/98 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos ilyenek a gondolkodni nem tudó egyedek. Pedig valóban nem az 51-essel van a baj, hanem akiben egyáltalán felvetődik, hogy anyóspajti szava alapján szüljön... De kezdem azt hinni, hogy kamu az egész kérdés, vagy ha nem, akkor a kérdezővel nagy gondok vannak.
2021. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/98 anonim ***** válasza:
55%
Igen amúgy én már arra is gondoltam az “asszony” kifejezés miatt hogy lehet Orbán király írta ki hogy buzdítsa a nőket mert hát gáz 25 fölött szulni akkor hogy lesz meg a 3+ gyerek?!😂😂😂😂😂😂
2021. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 anonim ***** válasza:
23%

Utolsó. Egyet értek az 51essel. De nem tetszik az utolsó mondata.

Én 24 évesen szültem . Nem voltam csitri. Nem voltam bulizós. Stb. Mind a ketten fiatalon szerettünk volna szülők lenni. Minden amit akartunk megvan.

Attól hogy valaki a semmire szül huszon évesen az egy dolog, az ő dolga.

Én a 30 korosztályt is megértem miért akkor szül. Karrier, nincs partner stb.


DE SENKIT NEM CSITRIZEK VAGY ÖREGEZEK LE!

2021. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/98 anonim ***** válasza:
81%
Bocs utolsó, én vagyok az 51-es, és kibuktam a kérdező hülyeségén. Természetesen nem gondolom, hogy minden huszonéves csitri (én is pont ebben a korban vagyok), de sok huszonéves értelmileg valóban csitri, sokan még azon felül is. A kérdező sajnos pont ilyen. Vagy troll a kérdező, vagy tényleg óriási gondok vannak vele, pont amiatt, amit az 54-es is írt.
2021. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/98 anonim ***** válasza:
74%
Ha Te 18-20 évesen akarnál anya lenni, tegyük fel a lányod is, akkor nem gondolod, hogy 36-40 évesen nagymamának meg túl fiatal vagy?
2021. jan. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/98 anonim ***** válasza:
33%

Etika tananyag 5-osztály:


Az emberi élet szakaszai:

újszülöttkor: 0–2 hét

csecsemőkor: 0–1 év

kisgyermekkor: 1–3 év

óvodáskor: 3–6 év

kisiskolás kor: 6–11 év

serdülőkor: kb. 12–17 év

ifjúkor: kb. 17–24 év

fiatal felnőtt kor: kb. 24–35 év

felnőttkor: kb. 35–60 év

időskor, öregkor: 60–80 év

aggkor: 80 év felett

2021. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 anonim ***** válasza:
0%
Hát benne vagy már a korban, de még nem vagy elkésve. Még arra is van időd, hogy biztosan tudjátok együtt fogtok e maradni később is.
2021. jan. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!