Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 25 leszek és még nem szültem...

25 leszek és még nem szültem gyereket,nagyon elkéstem?

Figyelt kérdés

Párommal az esküvőt és egy gyereket is 29 éves korom utánra tervezzük. Hamarosan betöltöm a 25öt mindenhol 26-27 éves 2 gyerekes anyukákat látok! Nem azért mert én erre fókuszálok tényleg ezt látom! Szeretnék de csak 5 év múlva gyereket. És lehet csak egyet bár párom szerint kettő lenne ideális.


Kiöregedtem? Elkéstem? Már 4 éve asszonynak kellene lennem 2-3 gyerekkel de minimum 1?


Ti mikor hány évesen (nő) vállaltatok gyerekeket?

Párom családjában a bőőven 30+ os nőknek még nincs gyereke nem szültek. Tehát nem emiatt kérdezem.



#gyerekvállalás #aggódás #Idősnénivagyok
2020. dec. 1. 18:06
 61/98 anonim ***** válasza:
65%
Na jól van már ez lerágott csont a kérdező stikkes mondjuk te is ha szerinted valaki benne van a korban 25 évesen😂
2021. jan. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/98 anonim ***** válasza:
24%

Mert nincs benne? 25 évesen már bőven szülő korú. Az tök mindegy, hogy a mai elcseszett világban az a trendi ha 35-40 évesen szül. Valahogy évezredeken keresztül nem ez volt.


Ma már persze annak is örülhetünk ha 25 évesen legalább azt tudja kivel fog gyereket vállalni.

2021. jan. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/98 anonim ***** válasza:
54%
😂😂 na jól van, hát szakadok hogy még vannak ilyen emberek
2021. jan. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/98 anonim ***** válasza:
63%

Szóval az a világ, ahol gondosan megtervezve, szerelemből és biztos anyagi háttérrel vállalnak az emberek úgy, hogy a várható élettartam is sokkal nagyobb az elcseszett, de bezzeg régenmindenjobbvót amikor a nyomorra, háborúra, pocsék élettartamra szültek ipari mennyiségben az emberek, és 10-ből jó, ha megérte 2-3 a felnőtt kort XD Öregem te se vagy egy ész.


Hála Istennek az én környezetemben nincsenek ilyen elmaradott, putrit és ipari elletést visszasíró emberek. Én pedig ha milliókat fizetnének se szülnék 30 alatt.

2021. jan. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/98 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként a korábbi évezredekben sem azért volt annyi gyerek, mert "trendi" lett volna, hanem mert nem volt hathatós fogamzásgátlás.
2021. jan. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/98 anonim ***** válasza:
57%
Azért a 62-es és az utolsó előttit leszavazó emberkék igazán elmondhatnák, hogy mit éreznek... Sosem fogom azt megérteni, aki a modern kort (minden hibájával együtt) elcseszettebbnek gondol, és sírja vissza ezerrel a minden téren pocsékabb, elmaradottabb időket.
2021. jan. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/98 anonim ***** válasza:
0%
#64: biztos anyagi háttér lehet 25 évesen is. Másnak 35 évesen sincs. Divat, trendi dolog manapság infantilis huszonévesnek lenni, ennyi. Változnak az idők, hogy mikor mi a divat.
2021. jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/98 anonim ***** válasza:
75%
Szóval akinek nincs gyereke, az infantilis... Ha valaki eleve nem akar, az miért gáz? Az a baj, ha valaki vállal, majd megbánja, és a gyerekén veri le a port. Amúgy lehet biztos, anyagi háttér 25 évesen is, de mi van akkor, ha nem vágyik rá? Én bulizós sem vagyok, sőt, kifejezetten introvertált személyiség, és abszolt nem vágyok a 0-24-es anya-anya-anya-anya-anyázásra. Nem másnak vállalok gyereket, így ebbe senkinek nincs beleszólása!
2021. jan. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/98 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..


62-es erről mi a véleményed? Benne volt a korban, volt biztos anyagi háttér, meg minden. Megéri a társadalmi nyomásra vállalni? Milyen gyerek lesz a kérdezőéből, ha felnő? Tömegesen javasolták neki, hogy hagyja el a gyereket, és az egyik válaszban a kérdező is fontolóra vette. Na ezért nem szül más agymenésére az, akinek egy csöpp esze is van!

2021. jan. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/98 anonim ***** válasza:
Ha nem akar az egy más dolog. Régen se mindenki akart. Engem csak az zavar amikor egyesek szerint 25 évesen nem lehet biztos egzisztencia gyerekvállaláshoz. Miért ne lehetne?
2021. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!