Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 25 leszek és még nem szültem...

25 leszek és még nem szültem gyereket,nagyon elkéstem?

Figyelt kérdés

Párommal az esküvőt és egy gyereket is 29 éves korom utánra tervezzük. Hamarosan betöltöm a 25öt mindenhol 26-27 éves 2 gyerekes anyukákat látok! Nem azért mert én erre fókuszálok tényleg ezt látom! Szeretnék de csak 5 év múlva gyereket. És lehet csak egyet bár párom szerint kettő lenne ideális.


Kiöregedtem? Elkéstem? Már 4 éve asszonynak kellene lennem 2-3 gyerekkel de minimum 1?


Ti mikor hány évesen (nő) vállaltatok gyerekeket?

Párom családjában a bőőven 30+ os nőknek még nincs gyereke nem szültek. Tehát nem emiatt kérdezem.



#gyerekvállalás #aggódás #Idősnénivagyok
2020. dec. 1. 18:06
A kérdező szavazást indított:
Elkéstél nagyon idős nő leszel mire 29leszel.
Dehogy késtél el, hülye vagy? Teljesen rendben lesz ez így.
Legalább Ti nem a semmibe vállaltok gyereket hanem mikor minden megvan hozzá.
174 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 A kérdező kommentje:
Tudom bugyuta szavazást indítottam de ezek szerint már kiöregedtem és 18 évesen kellett volna szülnöm.
2020. dec. 1. 18:09
 2/98 anonim ***** válasza:
100%
Már betöltöttem a 30-at mikor a fiam született. (Most 32 vagyok) Egyetlen barátnőm van aki 25 évesen vállalt gyereket. A többiek mind 30 körül.
2020. dec. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 A kérdező kommentje:

Fontos hogy az aggodalmam nem befolyásolja a környezetem. Az én családomban kb mindenki fiú és aki idősebb 32+ ő sem apuka a párja is 31 lesz nincs gyerek. A többiek még ettől odébb vannak. A párom női rokonai pedig 30+ felett egyenlőre nem úgy néz ki hogy babáznak. Tehát ez a saját aggodalmam.

Senki se erőltette. Annyit tudnak hogy majd szeretnénk de később.

2020. dec. 1. 18:12
 4/98 anonim ***** válasza:
100%
Nem késtél el semmivel
2020. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/98 A kérdező kommentje:
Sokszor még el is sírom magam. Hogy ennyire közel a szülinapom és az idősödés visel meg. Aztán jön a ketyeg az óra-gondolat és kész vagyok. Főleg mivel mindketten 5 év múlva akarjuk ezt az egészet ez jó. De közben meg hülyére idegeskedem magam hogy már 25...leszek.
2020. dec. 1. 18:20
 6/98 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes, Te kikéred magadnak a döntésed, de mások felett ítélkezel.
2020. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 anonim ***** válasza:
91%
Ezt nem itt kéne kérdezni, a gyakori szerint 20 évesen kell szülni, 24 évesen meg már öreg egy nő, itt ez a tendencia. Én 27 leszek és még nem szültem, mert nem akartam és akkor mi van? Majd akkor szülök, amikor én akarok, nem amikor mások szerint jó.
2020. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 anonim ***** válasza:
54%
26 évesen szültem az első gyerekemet, kb szégyenkezve mentem a vizsgálatokra, mert felelőtlenül felcsinált kis csitrinek éreztem magam... Szerintem nagyon fiatal voltam hozzá, mondjuk így 33 évesen sem érzem magam felnőttebbnek...
2020. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/98 anonim ***** válasza:
80%

Az utolsó szavazási lehetőség eléggé sértő. 30 körül te sem a spórolt pénzedből fogsz mindent biztosítani a gyereknek. Inkább örülj annak, hogy van segítséged.


Én 33 éves vagyok és 23-nak néznek, azt is csak azért mert van egy 5 éves gyerekem. Többen megjegyezték milyen fiatalon szültem, amikor mondtam, hogy 27 évesen szültem az elsőt, csak néztek.

A statisztikád szerint én hány évesen szültem az elsőt. 😂

2020. dec. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/98 anonim ***** válasza:
89%

Most töltöm decemberben a 29-et,április közepén szülöm az első gyermekünket.

20 hkm

2020. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!