Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehet az akit elhagy...

Mit tehet az akit elhagy aférje egy 2 éves kislánnyal és egy 8 hetes pocaklakóval?

Figyelt kérdés
A férjemmel megromlott a kapcsolatunk. Igazából semmi olyan nem történt ami ellen nem lehetett volna tenni, hogy jobb legyen de a férjem már nem szeret. Így hát elment. 8 év után itt hagyott minket. Van egy 2 éves kislányom és 8 hetes terhes vagyok. Ő azt akarja hogy vetessem el, de én megszeretném tartani. De félek, hogy nem tudnám eltartani a 2 gyerekemet. Sajnos csak gyesre vagyok jogosult gyedre nem ami nagyon megnehezíti az anyagi helyzetem. Ha elvetetem a babát elmehetek dolgozni, még élhetünk a kislányommal jól viszonylag, de a fájdalom ott lenne bennem mindig a baba miatt. Főleg, hogy már egy 5 napos kisbabát eltemettem. Mire számíthatok ha mégis úgy döntök, hogy megtartanám a babát? Tud nekem segíteni az önkormányzat vagy valaki?? Abban megegyeztünk a férjemmel, hogy gyerektartás fejében a lányunk után megtarthatom a közös házunkat. De a másik babára még kérhetnék gyerektartást? Mit tegyek? A férjem szerint csak vele csesznék ki ha gyerektartást kérek. De én nem számítok? Hogy ő cseszett ki velem a legjobban. Nagyon rosszul érzem magam így is így megkérek mindenkit csak az válaszoljon aki nem rombol bele a lelkembe.

2021. jan. 15. 19:13
 131/185 anonim ***** válasza:
38%

Latom nem sikerul visszavenni a fennhejazo stilusbol...

Nem kell kimondottan kedves, de az emberi stilusnal azert meg lehetne maradni :) megha a kokemeny valosagot is irjatok neki, hogy ezt max o meg a ferje tudja rendezni. Esetleg olyanok valaszara is kivancsi lehetett akik voltak hasonlo helyzetben...

2021. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/185 anonim ***** válasza:
91%

"Ugy bantok szegeny novel, mintha a putriba varna a hatodik gyereket... Most hol van a “pasik mind szemetek” mantra akik otthagyjak a tervezett babaval a parjukat? Maskor mindenhol ezt nyomjatok."


pontosan, ezt nem is értem, amikor a csávó nem akar pelust cserélni, vagy nem kel munka mellett éjjel 3x az anyatejes babához, már egy utolsó szemétláda, akitől azonnal el kell válni, de most itt meg se említik a pasi felelősségét. pedig én általában védem a pelust nem cserélő, nem kelő pasasokat, mert nekik még van valami mentségük, de itt a kérdezővel igenis csúnyán elbánt a férje, hogy az együtt tervezett baba "mégse kell neki".

2021. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/185 anonim ***** válasza:
65%
132 igen, egy korabbi valaszomban mar itt kifejtettem, hogy vannak ezek a berogzodesek amiket hajtanak itt, es aki mast mond lepontozzak. Ha valaki ide ir egy hazassagi gonddal, neki esnek hogy azonnal rugjon fel mindent es valjon el. Ugyanez az abortusz. Ugy kuldozgetnek mindenkit abortuszra mintha egy foghuzas lenne. Nyilvan van az a helyzet amikor menthetetlen a hazassag illetve indokolt az abortusz... de itt mindig az. Ha apu 10 ora munka utan pihenne fel orat mielott megy sz@ros pelust cserelni, vagy ha nem akar hajnalban haromszor felkelni az anyatejes baba melle, mert masnap dolgozik, akkor azonnal el kell hagyni.
2021. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/185 anonim ***** válasza:
70%
130-as latod megy ez neked! :) kar hogy ennyi komment kellett hozza, de mindig tanul valamit az ember! 😁
2021. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/185 anonim ***** válasza:
84%
Magatol is kiderithette volna... Istenem ha a prosztó taplóság fajna orditanatok mind. Ez az olda meg arra van hogy kerdezzenek, vannak ettol sokkal indokolatlanabb kerdesek is, ha meg szerinted erre felesleges valaszolni akar tovabb is gorgethettel volna. De az mindenkepp pozotiv hogy probalkozol a stilusvaltassal, meg nem tokeletes de hajra 🙄 jo lesz az csak gyakorolni kell 😁
2021. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/185 anonim ***** válasza:
28%
Kedves 130-as nyilvan nem azoknak szolt a kerdezo kirohanasa akik normalis stilust utottek meg... de ezt magyarazni kell?
2021. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/185 anonim ***** válasza:
58%

Nekem a kedvencem, hogy még az ügyvéd is le lett hülyézve, mert a kérdező rossz kifejezést használt (asszonytartás). :D


Komolyan mondom, félelmetes egyesekből mit vált ki a név- és arc nélküli kommentelés lehetősége.

2021. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/185 anonim ***** válasza:
13%
#137 Amelyik ügyvéd nem képes értelmezni az ügyfelei laikusként, sokszor rosszul előadott kéréseiből, hogy most mit akar az ügyfél, annak nem ügyfelekkel kellene foglalkoznia, van más érvényesülési lehetőség is...
2021. jan. 18. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/185 anonim ***** válasza:
36%
Es te ott voltal h nem birta ertelmezni vagy mi? 😂
2021. jan. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/185 anonim ***** válasza:
61%
"A kérdező rosszul használt egy szakkifejezst majd én jól megmondom hogy sz@r az ügyvdje keressen más munkát!!444négy!! Nem BíRta ÉrTelMeZnI ÉN TUDOM!!!44 "
2021. jan. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!