Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehet az akit elhagy...

Mit tehet az akit elhagy aférje egy 2 éves kislánnyal és egy 8 hetes pocaklakóval?

Figyelt kérdés
A férjemmel megromlott a kapcsolatunk. Igazából semmi olyan nem történt ami ellen nem lehetett volna tenni, hogy jobb legyen de a férjem már nem szeret. Így hát elment. 8 év után itt hagyott minket. Van egy 2 éves kislányom és 8 hetes terhes vagyok. Ő azt akarja hogy vetessem el, de én megszeretném tartani. De félek, hogy nem tudnám eltartani a 2 gyerekemet. Sajnos csak gyesre vagyok jogosult gyedre nem ami nagyon megnehezíti az anyagi helyzetem. Ha elvetetem a babát elmehetek dolgozni, még élhetünk a kislányommal jól viszonylag, de a fájdalom ott lenne bennem mindig a baba miatt. Főleg, hogy már egy 5 napos kisbabát eltemettem. Mire számíthatok ha mégis úgy döntök, hogy megtartanám a babát? Tud nekem segíteni az önkormányzat vagy valaki?? Abban megegyeztünk a férjemmel, hogy gyerektartás fejében a lányunk után megtarthatom a közös házunkat. De a másik babára még kérhetnék gyerektartást? Mit tegyek? A férjem szerint csak vele csesznék ki ha gyerektartást kérek. De én nem számítok? Hogy ő cseszett ki velem a legjobban. Nagyon rosszul érzem magam így is így megkérek mindenkit csak az válaszoljon aki nem rombol bele a lelkembe.

2021. jan. 15. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/185 anonim ***** válasza:
70%

Elgondolkodik hogy minek lett terhes a 2.al

Mert biztos mem az utolso 8 hétben ment tönkre a kapcsolat

Ha ugy van inkább ne tartsd meg

Kitartás

2021. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/185 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon sajnállak. Ezen az oldalon szerintem sajnos lehet, hogy lesznek rosszindulatúak, ne vedd a lelkedre, előre szólok. Minél előbb beszélj egy ügyvéddel. Nem tudom, mennyire opció az örökbe adás, de esetleg elgondolkozhatsz ezen is, akkor legalább adsz egy jó esélyt a picinek.
2021. jan. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/185 anonim ***** válasza:
80%
Elvetetném bármennyire fáj lelkileg. Azt az egy élő gyereket nézném, hogy neki minnél jobb élete legyen.
2021. jan. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/185 anonim ***** válasza:
89%

Nem akarlak megbantani de gyes + gyt mellett hogy fogtok megelni?

Nagyszulok segitenek?

2021. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/185 anonim ***** válasza:
78%

2es hagyd már ezt az örökbeadást komolyan. Hajam égnek áll már ettől. Ez a legrosszabb megoldás.

Szerinted a környezetének mit mondana?? Honnan tudja hogy milyen élete lenne a gyereknek kédőbb?

2021. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/185 anonim ***** válasza:
82%

Nem szeret, de 6 hete még bed tudott élvezni. Persze, érthető.

Ha nem tudod egyedül eltartani a két gyereket, akkor nem nagyon marad más az abosztuszon kívül. Szüleid nem tudnak segíteni?

2021. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/185 anonim ***** válasza:
30%
A szeretet meg a magömlés közt miota van összefüggés?
2021. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/185 anonim ***** válasza:
21%
Vannak anyaotthonok...nem tudom...próbálj segítséget kérni mindenhol. Védőnő, stb.... Ő a te gyereked, már nem lehet visszacsinálni, ne higgy azoknak, aki szerint az abortusz megoldás. Neki te vagy a minden!
2021. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/185 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom,mit tennék,de nagyon drukkolok!Hova költöznél,ha nem lenne ez a ház?
2021. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/185 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudnátok elmenni párterápiára, hátha menthető még a kapcsolat?
2021. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!