Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehet az akit elhagy...

Mit tehet az akit elhagy aférje egy 2 éves kislánnyal és egy 8 hetes pocaklakóval?

Figyelt kérdés
A férjemmel megromlott a kapcsolatunk. Igazából semmi olyan nem történt ami ellen nem lehetett volna tenni, hogy jobb legyen de a férjem már nem szeret. Így hát elment. 8 év után itt hagyott minket. Van egy 2 éves kislányom és 8 hetes terhes vagyok. Ő azt akarja hogy vetessem el, de én megszeretném tartani. De félek, hogy nem tudnám eltartani a 2 gyerekemet. Sajnos csak gyesre vagyok jogosult gyedre nem ami nagyon megnehezíti az anyagi helyzetem. Ha elvetetem a babát elmehetek dolgozni, még élhetünk a kislányommal jól viszonylag, de a fájdalom ott lenne bennem mindig a baba miatt. Főleg, hogy már egy 5 napos kisbabát eltemettem. Mire számíthatok ha mégis úgy döntök, hogy megtartanám a babát? Tud nekem segíteni az önkormányzat vagy valaki?? Abban megegyeztünk a férjemmel, hogy gyerektartás fejében a lányunk után megtarthatom a közös házunkat. De a másik babára még kérhetnék gyerektartást? Mit tegyek? A férjem szerint csak vele csesznék ki ha gyerektartást kérek. De én nem számítok? Hogy ő cseszett ki velem a legjobban. Nagyon rosszul érzem magam így is így megkérek mindenkit csak az válaszoljon aki nem rombol bele a lelkembe.

2021. jan. 15. 19:13
 181/185 anonim ***** válasza:
Sajnos hogy ezt a döntést kellett meghozd. Közbe szólt más a gyermekvállalásba … kívánok a Jó Istentől áldott életett mindkettőtöknek,(hármótoknak)
2022. szept. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/185 anonim ***** válasza:
0%
Menj el dolgozni szivecske
2022. okt. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/185 anonim ***** válasza:

#182-es te elolvastad amit írt? Elmenne dolgozni de akkor el kellene vetesse ….

Szerintem agyilag károsult vagy, nem tudod mi lehet neki az életében. Senkinek nem kívánom hogy gyermeket temessen el aztán még legyen egy vetélése is.

Persze, lehetett volna máskép is cselekedni de ő nem abba a stadiumba vagy hogy kioktassák hogy kellett volna csinálni.

Jó Isten vigyázzon rátok!

2022. okt. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/185 A kérdező kommentje:
Köszi a kioktatást ha megnézed a dátumot akkor láthatod hogy már nem mai. Azóta elvàltam ,vam munkám,karriert építek és stabil anyagi helyzetben vagyunk kettesben a kislányommal sajnos ehhez el kellett vetetnem a babát de hosszútávon jobb így. Mielőtt itélkezel először is olvass és tájékozódj mielőtt mocskolódsz szívecske...
2022. okt. 6. 10:31
 185/185 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, adott helyzetben a leghelyesebb döntést hoztad meg. A beszólogatókkal meg ne foglalkozz, szimpla primitívség részükről...
2022. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!