Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehet az akit elhagy...

Mit tehet az akit elhagy aférje egy 2 éves kislánnyal és egy 8 hetes pocaklakóval?

Figyelt kérdés
A férjemmel megromlott a kapcsolatunk. Igazából semmi olyan nem történt ami ellen nem lehetett volna tenni, hogy jobb legyen de a férjem már nem szeret. Így hát elment. 8 év után itt hagyott minket. Van egy 2 éves kislányom és 8 hetes terhes vagyok. Ő azt akarja hogy vetessem el, de én megszeretném tartani. De félek, hogy nem tudnám eltartani a 2 gyerekemet. Sajnos csak gyesre vagyok jogosult gyedre nem ami nagyon megnehezíti az anyagi helyzetem. Ha elvetetem a babát elmehetek dolgozni, még élhetünk a kislányommal jól viszonylag, de a fájdalom ott lenne bennem mindig a baba miatt. Főleg, hogy már egy 5 napos kisbabát eltemettem. Mire számíthatok ha mégis úgy döntök, hogy megtartanám a babát? Tud nekem segíteni az önkormányzat vagy valaki?? Abban megegyeztünk a férjemmel, hogy gyerektartás fejében a lányunk után megtarthatom a közös házunkat. De a másik babára még kérhetnék gyerektartást? Mit tegyek? A férjem szerint csak vele csesznék ki ha gyerektartást kérek. De én nem számítok? Hogy ő cseszett ki velem a legjobban. Nagyon rosszul érzem magam így is így megkérek mindenkit csak az válaszoljon aki nem rombol bele a lelkembe.

2021. jan. 15. 19:13
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/185 anonim ***** válasza:
55%

Senki nem irta hogy tamogatom a semmire szulest, es itt pont volt egy kozos egzisztencia raadasul. Ezerszer jobban sajnalom az adomat a hetedik testverkent a putriba szuleto pulyatol mint egy ilyen kerdezo fele notol.

Ja a cinizmus zavar? A ti stilusotok aztan megfelelo volt vegig. Csak forditva mar nem tetszik. De nem kell itt nekem agyverzest kapni mert a kerdezove ertek egyet nem veled. :D

2021. jan. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/185 anonim ***** válasza:
65%
109, mellesleg a kérdező is gyűjtött, dolgozott, utána vállaltak gyereket. (ezt a pucér seggezést amúgy annyira gyűlölöm gyakorin, még a szófordulattól is hányok, nagyon undorító és degradáló, nem egy gettóban élő emberrel beszélsz, basszus.) a való életben nem dicsér meg soha senki, azért jössz ide gyakorira kérkedni az egzisztenciáddal? úgy viselkedsz, mintha te lennél az egyetlen ember aki dolgozik ebben az országban. mi is dolgozunk a párommal, nekünk is átlag felüli a bérünk (mert tudom neked csak ez számít) mi is Budapesten lakunk, nekem is lenne hova mennem akár 3 gyerekkel is, de ettől még nem veszítem el teljesen az empátiát a többi ember felé. szerintem menj el pszichológushoz hogy kiderítsd, vajon mi okozza benned ezt a nagymértékű frusztrációt, mert nagyon gáz, hogy egy anonim oldalon kell kérkedned ahhoz, hogy valakinek érezd magad. nem mellesleg egy olyan emberbe rúgsz bele akinek már meghalt egy gyermeke, szóval emellé még egy gonosz senkiházi is vagy. (igen, megérdemled ezt a jelzőt.)
2021. jan. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/185 anonim ***** válasza:
30%
"akkor remélem ez lesz az egyetlen örömöd az életben hogy van egzisztenciád" - látszik, hogy neked nincs, mert ha volna, akkor tudnád, hogy ez egy komplex dolog, így ha van egzisztenciád akkor rengeteg mindened van, nemcsak anyagi, de lelki békéd, biztonságérzeted is. Úgyhogy köszönöm szépen a jókívánságot, én ezt kívánom pl. a kérdezőnek is, meg neked is. Sokkal jobb társadalomban élnénk, ha ez mindenkinek meglenne.
2021. jan. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/185 anonim ***** válasza:
61%
112-es,totál egyetértek!
2021. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/185 anonim ***** válasza:
77%
Sot azt is leirta hogy nem az volt, hogy kiesett az iskola padbol es rohant szulni... leirta miert nem jogosult a gyedre, de azon atsiklott mindenki. Hozza teszem azzal se sokkal lenne elorebb, abbol is necces megelni harman. Ugy csinaltok mintha a semmire szult volna, oszinten nem ertem minek oktattok ki egy not aki dolgozott es el is ert valamit, akivel aztan a parja ujabb gyereket akart, majd “jajbocsi inkabb megse” ott hagyja a szarban. Meg ha szerintetek ez felelotlenseg is volt, szerintem nagyon gaz igy belerugni valakibe, aztan ha megunja meg csodalkozni. Dehat mar oda jutottunk hogy en is tamogatom a semmire szulest pedig ilyet sehol nem irtam :D istenem a sok vilag bolcse :D
2021. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/185 anonim ***** válasza:
41%
Na itt pont a lelki beke arad a hozzaszolok tobbsegebol...🙄😂
2021. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/185 anonim ***** válasza:
33%

"nem mellesleg egy olyan emberbe rúgsz bele akinek már meghalt egy gyermeke, szóval emellé még egy gonosz senkiházi is vagy."

- szerencsére sem a kérdező, aki alanfabétázza, meg ostobázza a válaszolókat, sem te, aki a senkiházizik másokat, meg a karrierjén viccelődik nem lát bele abba, hogy a válaszolóknak milyen magánéleti problémáik vannak. Nekem/nekünk is történtek tragédiák az életünkben, attól még, hogy nem teregettük ki őket. Szóval amikor senkiházizol ezért valakit, gondolj magadra is azért.

2021. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/185 anonim ***** válasza:
56%
Na mert annak aztán hatalmas lelki békéje van aki idejön ekézni egy olyan asszonyt akinek tonkrement a házassága és elveszített egy gyermeket. Akkor a te logikáddal élve én a helyedben még dolgoznék azon az egzisztencián. Azt, hogy nekem mim van, nem tudhatod, mert nekem nem kell a saját életemet kivetítenem másokra, csak hogy átérezzek egy problémát.
2021. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/185 anonim ***** válasza:
67%
A lelki beke ismerve olyag irni egy nehez helyzetben levo nonek, akinek raadasul halt mar meg gyereke, hogy legalabb te dolgozni mesz nem abortuszra... igen ez szerintem ocsmany is meg pondro is.
2021. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/185 anonim ***** válasza:
37%
ilyen helyesírással nem hiszem, hogy a kérdező irodai munkat tudott volna vállani, bar lehet angolból perfekt :)
2021. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!