Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párom közös gyermeket szeretne...

Párom közös gyermeket szeretne. Én nem vagyok biztos abban, hogy én szeretnék. Bevállaljam miatta? Két értelmes ember, akik 1 éve alkotnak egy párt, ezek lennénk mi.

Figyelt kérdés
De én idén 54 leszek. Párom fiatal, ő 43 éves. Nagyon készül rá, hogy anyuka legyen. Azt mondja, hogy úgy lesz teljes a kapcsolatunk.Van egy felnőtt nagylánya már, aki önálló életet kezdett a barátjával. Fiatalos vagyok, de azért 10 év múlva,...20 év múlva öregember.Szeretem a párom, és nem tudom mi lenne a helyes döntés.Bevállalni, vagy ha túlzottan ragaszkodik a gyerekhez, akkor szétmenjünk?

2021. febr. 2. 11:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
36%

Ez egy troll amúgy.



#29 Amúgy a jól tartja magát egy dolog. Nekem is tesóm és a sógornőm is 43 éves egyaránt, mind a ketten csinosak, vékonyak, eleve szépségiparban dolgoznak nem is lehetnek topisak, siman letagadhatnak egy 10-es külsőleg. De a biológia az biologia könyörgöm, fogadjuk már el, attól a méhe meg mindene még 43 éves és pont, nem alkalmas gyerekvállalásra.


Én 23 évesen szültem és annyira fárasztó , pedig egy pörgős, ezer fokon égő nő voltam előtte is, aki 40X évesen ezt akarja csinálni, hogy koszos pelenkát fogdos, meg éjszaka keleget hát valami nem okés nála. Én 43 évesen a 20 éves gyerekemmel remélhetőleg a tengerparton fogok feküdni meg megmászom a Kazbek hegyet, nem a böfis pólomat áztatom a mosdóban. Tudom mindenki más, de akkor is, szülni nem 43 évesen kell, fogadjuk már el az élet és a biológia rendjét.

2021. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom 31es miert használást tobbesszamot. Hat fogadd.. Te dolgod. En másképpen látom. 23 evesen még az egyetemen buliztam amig te szaros pelenkat fogdostal. Na tessek. Ez ilyen.
2021. febr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
35%
Hát ilyen, bár én 14 éves koromtól buliztam 22 éves koromig, nekem elég volt 8 év buli, de aki 30 éves koráig akar bulizni hát tegye, most ez a divat éppen amúgy, látom, a korosztályomban a 30asok szinte mind ezt csinálják, 3. főiskolát kezdi meg buli meg ilyenek, régen ilyen nem volt.
2021. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
89%
Sógornőm 43 évesen szülte a negyediket. Egy másik rokon 51 évesen a harmadikat. Ez utóbbi most idén 80 éves, a fiáék udvarát ő tartja rendben, mert azok sokat dolgoznak. Ilyen példa is van. De nem ez az általános.
2021. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
46%
A 43 evés még éppen belefér kategória akár nőknél, akár férfiaknál, de a te korod már nem ez a kategória.
2021. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
66%
Én ismerek több olyat ahol 50, sőt 60 az apuka, de mindegyiknél az az ok, hogy a fiatal feleségnek még nincs gyereke! Ilyenkor gondolom "muszáj" bevállalni, különben lelépne az asszonyka. De nektek már van gyereketek. Most komolyan 54 éves vagy, ha most összejön 55 vagy, mire megszületik és ahelyett, hogy utazgatnál, hobbidat, vagy,a kertet csinálnád éjszakázni fogsz egy kisbabával?! Hát csinálná a franc, nem félév alatt nő fel egy gyerek. Ha a barátnőd 43 évesen ismét anya akar lenni, én elhagynám, keressen mást. Amúgy neked kell eldönteni, ez csak az én véleményem.
2021. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
76%
Apukám 50 volt, mikor születtem (anyukám jóval fiatalabb, úgyhogy az ebben az esetben nem számít). Mai napig letagadhatna 20 évet és mindig nagyon aktív és fiatalos volt, de én egész gyerekkoromban és kamaszkoromban rettegtem, hogy mikor fog meghalni, mert idősebb. Szóval nem tudom. Így, hogy már mindkettőtöknek van gyereke, én nem vállalnám be.
2021. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
80%
Hat nezd en meg azt latom, hogy akik 20-22-24 evesen hazasodtak- szultek, mondjuk 10bol 8 ismeros el is valt szepen. Aztan jott a "masodik esely" es igy lesz az amit a kerdezo parja megél. Lesznek a 40+os szulesek. Orulj neki ha te vagy a 10bol a 2. Szuper ha jo dontest hoztal es sikerult olyan part talalni akivel leeled az eleted, boldog vagy, van babatok es o is boldog. Igen, van ilyen de szerintem nem feltétlen biologia kerdese. Aki 37 felett szur annak szamos lehetoseget kinalnak fel a magzat vizsgalatara. Ha nem egeszseges a baba, nem muszaj megtartani. (Szomoruan hangzik, de ez a valosag) A statisztika meg azt mutatja, hogya szules eletkora kitolodott es a gyakorlat meg azt, hogy erre felkészült a tudomany. Nem mellekesen, regebben is szultek 35-40 felett a nok.. Raadasul nem 1.-2.-3.babat hanem mondjum a 9.gyereket. (Es okok magasabb volt a csecsemohalalozas de nem feltetlen az anyai eletkor, mintsem a higienia meg egyéb korlatozptt3 lehetőségek es a koroknak megfelelo korulmenyek miatt)
2021. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
47%

Akik szerint a 43 éves nő teste már nem alkalmas a gyermekvállalásra, az mit gondol, miért nincs még túl a menopauzán? Csak kérdezem. Tény, hogy nem az a legoptimálisabb idő, de ha biológiai szempontból nézzük, akkor az első és az utolsó menstruáció között, bármikor alkalmas rá, különben a természet máshogy rendezte volna, ne akarjuk már felülírni.(Mint ahogy van, akinek már hamarabb elmarad a menstruáció, tehát ott egyértelműen jelzett a teste, hogy Ő már nem alkalmas rá.) Ez nem teljesen egységes.

Hogy válaszoljak is, neked kell eldönteni. Szerintem nem önmagában a kor, vagy az egyéves kapcsolat a kérdés, hanem, hogy ti, hogy lesztek boldogok. Mert a döntés már nem nagyon ér rá, viszont végleges. El tudjátok-e fogadni, hogy egymástól már nem lesz gyereketek? A párod úgy is szeretné-e, ha X év múlva egyedül marad vele?(Nem arra gondolok, hogy meghalsz, csak mondjuk mégis megromlik a kapcsolat).Meg még csomó kérdés, amit egymással kell megbeszéltetek, nem a gyikkel.

2021. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
36%
38, a középiskolai osztályunkból csak az nem vált el, aki 22-23 évesen már házas volt.
2021. febr. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!