Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párom közös gyermeket szeretne...

Párom közös gyermeket szeretne. Én nem vagyok biztos abban, hogy én szeretnék. Bevállaljam miatta? Két értelmes ember, akik 1 éve alkotnak egy párt, ezek lennénk mi.

Figyelt kérdés
De én idén 54 leszek. Párom fiatal, ő 43 éves. Nagyon készül rá, hogy anyuka legyen. Azt mondja, hogy úgy lesz teljes a kapcsolatunk.Van egy felnőtt nagylánya már, aki önálló életet kezdett a barátjával. Fiatalos vagyok, de azért 10 év múlva,...20 év múlva öregember.Szeretem a párom, és nem tudom mi lenne a helyes döntés.Bevállalni, vagy ha túlzottan ragaszkodik a gyerekhez, akkor szétmenjünk?

2021. febr. 2. 11:22
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
58%

És idegyűlnek azok, akiknek az egy szem fegyverük a személyeskedés 🤣

Ha annyira tuti lenne az amiben hiszel, nem itt bizonygatnál arc és név nélküli embereknek, és próbálnád magaddal elhitetni, hogy azok mind boldogtalanok mert nem értenek veled egyet valamiben. Élnéd az életed csendben. Ez a kétségbeesett önigazolás egy nagyon súlyos és sajnálatraméltó szintje. Amit az előző oldalra odahánytál felsorolást a "személyiségjegyekről" az meg már említésre sem méltó.

Nagyon frusztrált vagy, őszintén szánlak érte.

2021. febr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
35%
De biztos ami biztos hozzál még létre pár regisztrációt, ahol megvédheted magad, hogy a világ legtermészetesebb dolga 50esen gyereket vàllalni, aki szerint meg nem az boldogtalan😂😂😂😂😂 rég röhögtem ilyen jót azért, köszi.
2021. febr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező menjél már gyereket csinálni, én áldásom adom rád, csak ne égesd itt tovább magad. Ez kínosabb mint 55 évesen kispapának lenni.
2021. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
56%

"őszintén szánlak érte" jaj te kis szent boldog ember :)) Azok szoktak őszintén SZÁNNI embereket....kicsit sem átlátszó :) Meg ne fulladj éjjel a boldogságtól :D

Mondjuk rajtam nincsen szánnivaló, kösz rendben van minden, de az ilyen belepofázós szánakozós nőszemélyeket családilag elkerüljük. Nem baj elolvasom elfelejtem :) Másra nem vagy méltó. Egy rokonom épp terhes 40 fölött a másodikkal, első is 40 felett született neki, valahogy nem díjazom ha ilyen libuskák teleszemetelik a netet a rosszindulatukkal. A kérdező sem biztos hogy öreg, valószínű fittebbnek néz ki mint a te lepukkant férjed, láttam már ilyet elég sokat.

2021. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
37%

Mégis itt bizonygatod napról napra a bizonyítványod te nyomorultéletű😂😂

Annyira hidegen hagylak, és annyira xar nekem mégis velem foglalkozol, meg az életemről pofázol.

Igen szánnivaló marha vagy, aki önigazolásért jár a gyk ra majd ha nem kapja meg, toporzékolva személyeskedik mint egy óvodás.

Na gyerünk köpj már még rólam ide valami személyeset, nehogy elvigyen a gyomorfekély, aztán csináld már meg végre azt a gyereket mert elvisz a szívbaj.

Szeretnèl te olyan "lepukkant" lenni mint a fiatalabbak férjei, de rád már csak az izületek várnak meg a kötött zokni amit az unokáidtól kapsz😂 Ez van. És minél jobban magyarázkodsz, minél jobban mocskolódsz annál jobban csak ezt bizonyítod😉😉😉😉

2021. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
56%

Édes Istenem, dobjál már fel ide egy képet magadról, te 55 éves "alfahím", hadd irigykedjen a sok "lepukkant" fiatal. Komolyan ilyen tömény gyomorforgató egoizmust is ritkán látni. Sokra mész vele, hogy te milyen istencsászár vagy, az átlagèletkor nem 100+ év és neked sem jár puszira semennyi pluszban. Bár a stílusod alapján teljesen nyilvànvaló, hogy nem érdekel téged a gyerek, meg az ő érdekei, te csak a saját egod legyezgetése miatt akarsz szaporodni, hogy bizonyítsd a sok "lepukkant" fiatalt kenterbevered. Pfejj...szegény gyerek, ha megfogan.

Mellesleg, hogy jön ide a 40 éves terhes? Nem zavar hogy az ő életkorába még éppen belefér, illetve ő már terhes? Te meg most jársz az 50-es éveid közepén, mire az a gyerek megfoganna, megszületne, lennél közel 60. Ja pont ugyan az a kettő, csak épp közte már konkrétan felnő egy gyerek. Mindegy, mint írtam téged ez nem igen érdekel, nem ezért csinálnád.

Szerintem meg inkàbb legyen egy szülő lepukkant (a szemeddel nézve) de normális időben szülő, aki nem hagy idejekorán maga után kiskorú árvát, mint egy egóját doppingoló magát alfának gondoló 60 éves kapuzárási pànikos.

2021. febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. Döntöttem. Nem szeretnék már gyereket.
2021. febr. 15. 11:11
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!