Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párom közös gyermeket szeretne...

Párom közös gyermeket szeretne. Én nem vagyok biztos abban, hogy én szeretnék. Bevállaljam miatta? Két értelmes ember, akik 1 éve alkotnak egy párt, ezek lennénk mi.

Figyelt kérdés
De én idén 54 leszek. Párom fiatal, ő 43 éves. Nagyon készül rá, hogy anyuka legyen. Azt mondja, hogy úgy lesz teljes a kapcsolatunk.Van egy felnőtt nagylánya már, aki önálló életet kezdett a barátjával. Fiatalos vagyok, de azért 10 év múlva,...20 év múlva öregember.Szeretem a párom, és nem tudom mi lenne a helyes döntés.Bevállalni, vagy ha túlzottan ragaszkodik a gyerekhez, akkor szétmenjünk?

2021. febr. 2. 11:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
72%

Mit vettem volna magamra te agyhalott, mikor pont azt magyarázom hogy én magam sem 20 évesen szülök/szültem? 😂

Amit idehánytál arra meg gondolom tudsz valami hiteles tanulmányt mutatni, ugye? Ja nem, csak úgy kipattant az ostobenkó fejedből, meg jól esik mocskolódni és személyeskedni egy adott korcsoporttal,mert hát te ennyire nem vagy se biszorkány, se semmi negatív amit sikerült ideokádni.

És ismétlem, nem semmi összefüggés az között hogy ki milyen ember/anyós/após meg az között hány évesen vállalt gyereket.

2021. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
79%
És ja annyira csupaszív tud lenni az a szülő akivel van egy jó nagy generációs szakadék (45-50 év), és ő maga nem képes "fejlődni", és csak odáig jut agyban hogy "az én időmben", a gyerekétől is hasonló magatartást várva. Igazi mintakapcsolat az ilyen. Ja nem. Na én meg ilyet látok sokat.
2021. febr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 A kérdező kommentje:

52!

Bocs, de annyira hülyeségeket írsz.

Az a "szakadék" a 50-es, 60-es szülők és a tinédzser gyerek között csak a te fejedben létezik. Ne skatulyázz be minden most 40,50-es korosztályt hülyének. Azok a szülők, akik koravének lesznek, azok ne is vállaljanak gyereket. Akik viszont a szívükben, lelkükben örök fiatalok maradnak, azokat tegyék más kategóriába. Rendben? Van, aki a 30-as éveit tapossa most, nagy valószínűséggel a koravén kategóriába fog tartozni. Otthon fog gubbasztani, a napi legfontosabb programja a sorozatok lesznek.A boltba elmenni bevásárolni, már "nagy" kirándulásnak fog számítani. Remélem te nem ilyen leszel.

Én fiatalos vagyok 50 évesen, és az is fogok maradni. Ez biztos, mert ilyen vagyok.

Én a jelen helyzetben egyáltalán nem látom jónak, ha 20-as éveiben szül egy nő gyereket. Érzelmileg még nem stabil, a párkapcsolatok többsége defektes. Elvált szülők gyerekének pedig ezerszer rosszabb lenni, mint idősebb (de fiatalos), teljes család részeként.

2021. febr. 13. 07:52
 54/67 anonim ***** válasza:
58%

Szánalmas vagy kérdező. Feltettél egy kérdést, kaptál vàlaszokat, ez egy ilyen oldal. Ha nem tetszik, akkor nem kell kérdezni. Minèl inkább magyarázod, hogy te milyen oltári fiatalos vagy 50+ sőőőt te már előre tudod, hogy 70+ is az leszel, bezzeg a sok savanyú 20 éves, annál kínosabb képet festesz magadról.

De mondom, ne mi döntjük el, hanem te. Te meg már döntöttél, ezért is nem értem mit kell itt vergődni. Menj csinàlj gyereket a 60 felé ballagva, nyilván jó ötlet és mindenki más az idióta.

2021. febr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk én speciel ha itt felteszek egy kérdés csak azért csinálom, hogy utána biztos hogy az ellenkezője lesz amit itt válaszolnak, ugyanis az itt írkálók 80%a megkeseredett és rosszindulatú. Tele van a gyakori elhagyott feleségekkel, megcsalt nőkkel és olyanokkal akiknek évek óta nem jön össze a gyerek és sugárzik a válaszokból hogy úgy vannak vele hogy ha már az ő életük el van cseszve másnak se legyen már olyan jó
2021. febr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
68%

Jajj bírom az ilyeneket is mint te utolsó. Mert aki nem fúj veled egy követ az csak is egy megkeseredett ember lehet ugye? Szánalmas vagy te is.

Teljesen boldog az életem, szimplán elmondtam a véleményem, mert erre való ez az oldal. Amúgy marha hiteles vagy ezzel a "csak azért hogy az ellenkezőjér tegyem" maszlaggal. Ha ennyire hidegen hagyna az oldal meg az ide irogatók egyszerűen nem olvasgatnál itt. De te is azok közé tartozol mint a kérdező, remegsz a visszacsatolásért, aztán ha nincs buksi simi akkor gyorsan gyártasz egy ideológiát, hogy dehát itt úgyis mindenki elvált meg meddő 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Erre már szavak sincsennek tényleg.

2021. febr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem még mindig jobb egy 60 éves apa annál mikor 20 évesen megcsinálják a semmire a gyereket, pár éves korában szétmennek és a gyerek úgy nő fel hogy az idióta szülei gyilkolják egymást. De amúgy meg szerintem mindenki azt csinál amit akar, neki ugyanúgy joga van idősebb korban gyereket csinálni, mint a többinek 20on évesen az anyjuk nyakára szerintem.
2021. febr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
44%
51 Senki nem személyeskedett adott korcsoporttal. Nem minden mostani 20 évesnek van gyereke és büszkélkedik azzal hogy mivel ő már 30 évesen klimaxol, más se szülsön 40 felett. Vannak akik 20 évesen még marhára nem ott tartanak hogy kikaparják maguknak a gesztenyét, mert más személyiségek. Hiteles tanulmányt nem fogok mutatni mert nem született erről, de ha egy kicsit belegondolsz (belegondolnál) van benne igazság bőven.
2021. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
58%

Hála az égnek, nem csak abból a két opcióból lehet választani, hogy 20 évesen vállalunk gyereket pucér seggre, vagy nagyszülő korban a 60 felé közeledve 🤷‍♀️

Sajnálom, hogy ennek feldolgozása, és elfogadása egyeseknél meghaladja azt a bizonyos szintet.

További jó ideológia gyártást, meg puffogást.

2021. febr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
44%
Hála az égnek, semmi gond azzal hogy néhány ember 20 évesen szül, sem azzal hogy néhány ember akár 50 fölött is. Színes a világ, de ilyenkor idegyűlnek azok akik boldogtalanok (mert az vagy :D ) És abban látják az egyedüli örömüket hogy saját magukat vállon veregetik még itt is, és csak az az ideális ahogy ők csinálták, a szerintük pont ideális 5 percben szültek. Nem, nem csak az ideális ahogy te csinálod, mindenki a saját életét fogja élni akkor is ha itt rizsázol és "tanítani" akarsz :D
2021. febr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!